1. 1.
  izmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş’ın öncülüğünde kurulan havayolu.
  1 ... vincent vega
 2. 2.
  izmir'in havayolu. herşey o kadar incelikle düşünülmüş ki bayıldım doğrusu. hostesler "güzel izmir'in güzel air'i" sloganına uygun kıyafetleri, makyajları ve özellikle uzun at kuyruğu yapılmış saçlarıyla son derece hoşlar. ikram olarak verilen kumru ve incir de çok iyi fikir. bir izmirli olarak, izmirlice düşünülmüş bir iş olduğunu hissettim. izmir milliyetçiliğime yağ sürüldü...
  3 ... tanrının kadın yüzü
 3. 3.
  karsiyaka ve goztepe isimli iki adet ucaga sahip havayolu sirketi.
  3 ... i love cilek
 4. 4.
  izmir hava yolları. pegasus la ortak sefer gerçekleştirmektedirler.
  ... lavinya_
 5. 5.
  reklamlarında güzel ablalarımızın boy gösterdiği firma.
  ... vera
 6. 6.
  hosteslerinde ciddi bir çirkinleşme problemi var. ilk başlarda neredeyse reklamlarındaki kadar hoş hostesler vardı, şimdi 80 kiloluk hatunlar var.

  kötüleyecekler için peşin edit: dove'un gerçek güzellik kampanyasına inanmayın efendim, herkesin güzel sayılması gibi birşey tarihte hiç olmadı, evet beğeniler zamanla değişti, bir zamanlar şişman seviliyodu, kaşları kazınmış seviliyodu, korseyle daraltılmış 40cm'lik bel seviliyodu v.s. şimdi de 36-38 beden, teni güzel, burnu kemersiz, kalçası dolgun kadınların beğenilmesi gayet normal. hem hostes dediğin taş gibi olmalı, dimi benjamin? evet cevat abi.
  3 ... noitjo
 7. 7.
  hosteslerinden yolcularina kadar "bu uçakta hiç mi çirkin kadın bulunmaz kardeşim" dedirten havayolu şirketi.
  3 ... vincent vega
 8. 8.
  adana'ya* giderken şahsıma ikram olarak resmen kumru verilen havayolu firması. ikram kutusunda kumru hakkında bilgi de vardı üstelik. takipçisiyiz.
  ... caesaraug
 9. 9.
  izmir Havayolları; izmir, Türkiye merkezli bölgesel bir havayolu şirketidir. Türkiye ve Avrupa'ya uçuşlar düzenler. izmir Hava Yollar'nin merkezi Adnan Menderes Havalimanı(ADB), izmir'dir. Yurtiçi tarifeli uçuşlarını Pegasus Havayolları işbirliği ile gerçekleştirir.
  ... leggare
 10. 10.
  izmir istanbul arasında hostes olarak cennetten transfer ettikleri hurileri çalıştıran havayolu şirketi. öyle bir güzellik ki, normalde ikramları paralı olan bu firmanın servis aracı uçak içinde dolaşmaya başladığında erkek yolcular tarafından yağmalanmakta ve havayolu şirketi uçak biletinden kazanamadığı parayı bu yolla kazanmaktadır. * * *
  2 ... imhotep