bugün

prince of darkness'in hatırlattığı kabus. ulan ben bu dizinin bir bölümünün çok kısa bir kısmını izlemiştim. bir dizi bu kadar gereksiz, gerzek olabilirdi sanırım. sonra ah polis olsam gibi yapımlar beni hayal kırıklığına uğratmadı ama traji-komik sit-com tarihinin en bok programı da tabi ki kanal 7'nin bu iğrenç esprilerle dolu rezalet ötesi diziydi. zaten fatih solmaz varsa etrafta kaçacaksın abi, üzülen sen olursun. okuyor musun bunu fatih?
özge özder'in evin kızını oynadığı dizi. bir zamanlar alfi nasıl normal bir şey gibi izliyorsak bunu da izleyen bir kitle vardı.
küçük beslemedeki besleme(!) bilge/fatma'yı döven, saçını filan kesen cadının tonton bir nineye dönüştüğü abuk dizi.
(bkz: babür)
harkulade bir diziydi zamanında.
hatırlayınca çocukluğuma getiren çok güzel bir dizi. jeneriği bile aklımdadır.

--spoiler--

görünce çok şaşırdık aman aman.
robotların kalbi yok sanırdık.
--spoiler--

aklıma bu kadar geldi ama çok güzeldir. *
(bkz: bilusbil)
türk tarihinin en kötü dizlerinden biridir.
(bkz: şakirt c 3000)
zamanında izlenilen ama gerçekten de saçma olan dizi.
zamanında oturup da izlediğim dizi, şimdinin akasya durağı.
Leyla ile mecnun'dan daha samimi dizidir.
babür vardı kanal 7de (bkz: liseliler bilmez)
babür'lü dizi 10 yıl önce falan oynuyordu kanal 7'de.
şunu demeyi özledigim eski bir dizi;

-Babürrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Çocukluğa dair en saçma salak dizilerden biri. Assdfghjk amk dün zaplarken kanal 7'de denk geldim oturdum izledim ahhaha çocukluk nasıl manyakça bişeymiş ne kadar temizmişiz babur'ün icraya verildiği bölümde ağlamıştım hgfhgchgchg hüznümü sikeyim.
sanirsam 2004 yapimi olan ve kanal 7 yonetiminin hadi la kalkin bi sit-com yapalim dedigi sacma otesi dizi .ilk bolumun 10 dakikasini izledim yetti .
Çocukluğumun dizisidir .
Tüm çocukların kesin takip ettiği dizidir
bir ansiklopedinin sayfalarını hızlıca karıştırarak hafızasına atabilen bir robota sahip pek ulvi bir diziydi. bizim yapacağımız kurgu bu kadar oluyor işte.
türklerin beyin aktivitelerini hedef alan amerikan deneyi.
(bkz: babür)
babürdür.
Babür adında bir robota sahip kanal 7 dizisiydi. Heyt be okuldan gelip izlerdim ben bunu , dizinin adini da babür sanıyordum . Evin babası da haliciydi galiba, aklımda kalanlar bu kadar.

Gece gece bir yazarın etrysiyle aklıma düştü , yüzümde bir tebessüm oluşturdu.
Star wars izleyenler bilir R2 D2 vardi elemanda yok yok beni evlatliktan reddet onu al oyle bir seydi namussuz.
gece gece nostaljı yaptıran dızı.