bugün

entry'ler (316)

en iyi diziler

(bkz: mad men)

sözlük yazarlarının fenerbahçe temalı espirileri

henüz kadıköy'de galibiyet görememiş kadar genç dimağların toyluklarına yakışır esprileridir, imla konusunda da büyük sıkıntıları vardır.

türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin

(bkz: italyan erkeği arayan kızın alman hesabı bilmemesi)

paul walker ın cenaze namazı

ünlü cenazelerinin teşvikiye camiinden kalktığı bilindiği için yanlış olan bilgilendirmedir.

paul walker

az önce new york times gibi güvenilir kaynaklardan acı kaybını öğrendiğimiz oyuncu, huzur içinde uyusun.

oyyyy memişimmmm

formatı olan bir sözlükte açılabilecek en saçma başlıklardan birini oluşturan iki kelime.

ben bu yazıyı sana yazdım

Kapı ziline isimlerini tükenmez kalemlerle yazmayan, dış cephesi metalik kaplamalı o haşmetli zengin evlerinden yağmur başlar başlamaz portakal kokusu yükselir; tatlıdır zenginin canı, öyle de burnu büyüktür ki sanki c vitamini onla beslenir.

leman kültür

Bursa'da tanıdığım tüm kültürsüzlerin gözde mekanı.

ses tonuna sahip olunmak istenilen ünlüler

(bkz: fikret kuşkan)

küpe takan erkekleri erkek yerine koyamamak

Babasından kulağını deldirmek için izin alamamış muhafazakar aile çocuğunun sancılı tesellisidir.

kürt fıkrası

Kürt böreği kadar güzel olmayandır.

ayasofya için imza

Louvre müzesinde namaz kılmak için imza toplamakla eşdeğer saçmalıkta uygulamadır.

queens park rangers

Başına yılmaz vural'ın gelmesiyle büyük sıçrama yapacağını düşündüğüm takımdır.

ilk buluşmada memelere odaklanan erkek

Erkek odağını başka şekilde çekemeyecek kadar donanımsız kadının hayatı boyunca karşılaşacağı adam türüdür.

leyla ile mecnun dizisini sevenlerin zeka seviyesi

Advance oldugunu sanan loser insan seviyesidir, mizah anlayışı gelişmemiş yazarların hayatta tutunacak tek dalıdır.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: milan kundera)

güzel isimli futbolcular

(bkz: Gignac)

haydar haydar

Adem sıfatından çok geldim gittim sözüyle bile insanı senelerce düşündürebilen efsane eserdir.

on yıl önce söylenirse güldürecek sözler

Beşiktaş en az on sene şampiyon olamayacak.

yüzde 99 onaylı hatun düşürme yöntemi

Flying knee kick kadar etkili olmayan yöntemdir.