bugün

dansın yakıştığı güzel kadın.
aksanıyla beni güldüren kadın.
türban taksaydı en güzel türbanlı o olurdu.
kırmızı rengin bir kadına ne kadar yakışabileceğine en güzel örnek.
yarım yamalak türkçesiyle tüm çekiciliği giden kadın. türkçe kendisine gitmemiştir. rusçadan devam etmeliydi böyle vurgulu ' r' lerin verdiği seksapelle...
kendisinin acayip tatlı bir oğlu vardır. yani şu an ne durumda bilemiyorum da en azından küçüklüğü çok tatlı.

görsel
(bkz: gideri var)
bugün ne giysem yarışmasında mini etek giyen her kadına, ''sin tilivizyuna çıkıyursun kızam büyle gilemezsin burıya'' tabiriyle kıskançlığını belli eden, kendisini ''hij mini giymim ben'' diye adlandıran, fakat böbrek yataklarına kadar açan kadın.
görsel
bakıyorum, bakıyorum, güzel gelmiyor, seksi değil, şirin olabilir belki; estetik algım mı cozuttu bilmiyorum ama, güzel değil bu kadın yahu.*
la havle, ulan güzel gelmiyor ben nabıyım, güzele güzel deriz, ama şirin hatun, şirin.**
ivana sert dünyanın en güzel kadınlarından biridir, ben iğrenç, kıskanç bir ibneyim.
türk kızlarının uzun uzun 'acaba nasıl bok atsam' diye düşünmesine sebebiyet verir.
moda ve giyim tarzı herkese göre değişir, görecelidir. peki bu hatunu türkiyenin moda ikonu, moda tanrıçası diye kim getirdi başımıza sorarım. konuşmasını bilse keşkede bizde söylediklerini anlayıp uygulasak ama oda yok. bizzat rica ediyorum ivana sert konuştuğunda altta tercümesi yapılsın hatta seslendirmesini başka birisi yapsın. dayanılacak gibi değil.
yanındaki topun dün gece "bu ekmek sert ivana sert" şeklinde korkunç bir espri yapıp azmış kedi sesi çıkarark gülmesiyle kendisinden bir kere daha nefret ettiğim adamın yanındaki modacı kadın.
ülkemize gelen diğer rus bayanlardan tek farkı zengin ve ünlü bir iş adamıyla evlenerek talihinin dönmesidir.
onbinlercesi memleketime uğramış sırp/rus/romen, grekoromen hatunlardan sadece birisi. abartmanıza gerek yok yani.
ekrandaki performansları genelde kıl olsa da aynı zamanda çekici bir kadındır.

ayrıca;
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
rus değil sırp'tır.
ne kadar güzel olursa olsun kocasının soyadı gibi sert kadın " sert " .
konuşması katır kutur , gacır gucur. türkçesi bozuk.
Yürüyen taştır.
harbi taştır.
çok tarz, çok taş, çok havalı hatun...

bizim harcımız değil. gideri bu kadar yüksek olan hatunun seçeceği adamın geliri kol gibi olacaktır. (buradaki gider masraf anlamında değildir)...

ben bir garip çingene,
gümüş zurna neyime...

ama hastasıyız.
Canlı yayına külotsuz çıktı, çıkmadı tarzında ki tartışma ile ülkenin magazin gündemine oturup abazan takımının iştahını kabartan yurdum ünlülerindendir.
--spoiler--

Oduz aralıg buyyug gala gecası bizimle diilsın.

--spoiler--
taş gibi kadındır. bir gisele bündchen gibi fiziği vardır.
tamam allah için taş gibi kadın ama artık şu konuşmasını düzeltsin, her gün her gün sıktı.
pahalı bir taştır.