bugün

entry'ler (124)

ebys ege edu tr

bana hala geçici şifre alınan bölümde t.c kimlik numaram ve baba adımı girmeme rağmen " kullanıcı kaydınız bulunmamaktadır. " uyarısı vermekte olan rezalet. sorunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan varsa beri gelsin. *

kadının asıl amacı

(bkz: üreme)

gelecekteki sevgiliye mektup

(bkz: gel ne olursan ol yine gel) *

kürtlerin penis boyu

(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)

kürtlere özgü icatlar

kaçak elektrik teli, etkili, yanıcı molotof kokteyli, içine çivi doldurularak etkisi arttırılmış patlayıcı v.b...

türk kızlarının ilgisini çekme rehberi

küfür edin, yere tükürün, ter kokun, bakımsız olun, saç baş birbirine karışsın, kaba olun, onları aşağılayın, değer vermeyin dikkat çekmeniz garantidir. dikkat çekmesseniz biz yine burdayız. bekleriz...

ziya doğan

spor toto süper ligi' in belkide en fazla takım çalıştırmış teknik direktörlerinden biridir. türk takımları için bir nevi can simidi dir. her zaman arkasındayız ziya reisin...

s a ateist kardeş

mantıksız. onun için birşey ifade etmiyor zaten. ha s.a demişsin ha b.a demişsin. gereksiz. laf kalabalıklığı...

hayat kadını

hayatı yaşayan, gününü gün eden kadınlar içinde kullanılabilinir.

emre belözoğlu nu rahatlatmanın yolları

(bkz: kum torbası)
(bkz: stres topu)

iktidarsiz tecavuzcu

bacasız sanayiye benzer. yok bu o değildi lan. neyse...

özel mesajlaşılan yazarın bayan çıkması rezilliği

geçenlerde karşılaştığım durum. güzelce mesajlaşırken bir anda mesajlaşmayı kesti kendisi. kendisine yazdığımı falan düşündü herhalde. *

hayalet görülünce yapılacaklar

çömelin. hiçbir şey yapamaz. birde sarımsak vardı da o ayrı tabi...

kadınları çekici yapan detaylar

doğal ve sempatik olması. çok güzel olmasa bile sizi çok fazla etkileyebilir.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)

cübbeli ahmet hoca nın 300 seks kasedi olması

(bkz: pierre woodman terk)

erkeği seksi yapan özellikler

(bkz: kulak memesi)

eşini ve çocuklarını mutlu yaşatan erkek

(bkz: adamın dibi)

cübbeli ahmet hoca ya kurulan komplo

deniz baykal' a, mhp milletvekillerine kurulan komplolarla çok büyük benzerlikler göstermektedir.
(bkz: herkes için adalet)

hayatı boyunca hiç sevgilisi olmamış sözlük yazarı

"işte bu" diyeceği kişi henüz karşısına çıkmamıştır.

cübbeli ahmet hoca

kendisinin bir komploya kurban gittiğini düşünüyorum. bu tip suç, suçlar işlemiş olabilir ama tam bunun; iktidarı, gülen cemaatini eleştirdikten sonra başına gelmesini manidar buluyorum.