1. 1.
  galatasarayın 4 sene üstüste şampiyonluğunun ilk yıllarında takımda yeralan ve güçlü fiziği ile defansta başarılı performans sergileyip romanyadan ilk kez yurtdışı macerasının ardından real betise transfer olan futbolcu
  1 ... lefter
 2. 2.
  şu anda alman ikinci ligi takımlarından duisburg forması giyen rumen futbolcu. daha çok maçlarda yaptığı çirkef hareketlerle tanınırdı, * , * , * , * , * ancak çok sağlam bir defans oyuncusuydu.
  3 ... serander
 3. 3.
  galatasaray'dan daha büyük bir takıma gidecem diyerek ispanyan'ın real betis klübüne giderek geleceği için büyük bir hata yapan romen futbolcu.
  2 -2 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 4. 4.
  1996 - 1999 * arasında galatasaray forması giymiş rumen futbolcu. fuleli adımları ve fizik gücüyle savunmada iyi kademe alan bir isimdi. bir samsunspor maçında cenk işler' e tükürmesinden dolayı ceza almıştı.
  2 ... legend of the stranger
 5. 5.
  tam adı sebastian iulian filipescu'dur.
  1 ... metin oktay
 6. 6.
  eş dost arasında lakabı lama olan futbolcu. son senesinde saçlarına baleyaj attırmıştı da eşcinsel olduğu söylenmişti. ne garip adamdı lan!
  2 ... avedis
 7. 7.
  gittigi real betis takiminda ligden düsme zevkini tadan, cok saglam defans oyuncusu. 2005-2006 sezonunda fc zürich te oynamisti ve son dakikada fc basel e attigi golle takimini sampiyon yapmisti. su an almanyada futbol hayatina devam ediyor.
  1 ... antepli
 8. 8.
  yamulmuyorsam saçlarınıda sarıya boyatmıştı bu kişilik.
  ... don michael corleone
 9. 9.
  bundesliga da 1. lig takımı, msv duisburg da oynayan futbolcu.
  2 ... zipirwoman
 10. 10.
  saçlarına baleyaj attırmasından mütevellit eşcinsel olduğu söylenen* , lakin hakkındaki bu bilgi yalan olan oyuncu. romanya milli futbol takımı 1998 dünya kupasında takım olarak eğer gruptan çıkarsak saçlarımızı sarıya boyatacağız şeklinde bir totem yapmış ve gruptan çıktıkları için bunu uygulamışlardır.

  misal , http://www.fifa.com/mm/ph...75/43/887543_full-lnd.jpg .

  lakin filipescu bu yeni imajını benimseyince saçlarını boyamaya devam etmiştir. ta ki kel kalıncaya kadar.

  galatasaray'da gördüğüm en yürekli , takımına en çok bağlı yabancı oyunculardan biriydi. pislikle pislik olmasını iyi bilirdi ki bu günümüz galatasaray'ında gördüğüm en büyük eksikliklerden biridir.

  galatasaray'dan sonra real betis , duisburg ve zürih formalarını giymiş , zürih'in basel'le oynadığı son hafta deplasman maçında 90'ıncı dakikada attığı golle şampiyonluğu basel'in elinden kapmıştır.
  2 ... filipescu