entry'ler (157)

memesine dövme yaptıran kız

mantar gibi türeyen türler... meme yanı meme arası ve memenin ta kendisine yaptırmayanlar numune sayılacak kadar azaldı zaar!

hiçbir kız için çabalamayan erkek

o kişiye yok şudur yok budur yok şöyledir yok böyledir diye sıfat takmaya çalışmayın boşuna! aksine o kişi kendini de vaktini de nerede ne yapacağını da bilen kişidir! çaba değer kişiye verildiğinde değerlidir! he ama sizin çabadan kastınız ve amacınız sadece seksten oluşuyorsa o da sizin sığlığınız kıps ;)

bu başlıkta ingilizce entry giriyoruz

ar yu kola? ar yu disko? e vat ar yu amk espirisinin banko geleceği başlık *
(bkz: cem yılmaz)

cinsel dürtüsü en yüksek burç

akrep varken bu da sorulur mu dedirten başlık *
(bkz: akrep burcu)

mustafa kemal atatürk

Ulu Önder, Büyük Kurtarıcı, ilk ve son Başöğretmen, ilk ve son Başkumandan, son Başbuğ, Mareşal, Gazi, laik sosyal demokratik hukuk devleti olan TÜRKiYE CUMHURiYETi'nin Kurucusu !!!!

yazarların en sevdiği renkler ve sebebi

sarı lacivert, kırmızı beyaz... açıklama gerekmeyen renkler *

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

(bkz: Homo Deus)
(bkz: Sapiens)
Atakan Büyükdağ (bkz: Hesaplaşma)

dert dediğin

Dert dediğin şeyin ölçüsü olmaz... Senin ki en büyük olmadığı gibi başkasının ki de gülünüp geçilecek bişey değildir. (bkz: her dağın kendine göre karı var) ve bazı dertlerin çaresi bireysellikten değil birlikten geçmektedir. Toplumsal iyileşmeler, başarılar ve yükselişlerde çoğu bireysel derdi ortadan kaldırır. Örneğin köy enstitüleri (bkz: köy enstitüleri) ve Atatürk'ün (bkz: ATATÜRK) tevhid-i tedrisatı seviyesinde eğitim, herkese eşit, vicdana ve kitaba uygun çalışan adalet (bkz: adalet) , tıkır tıkır işleyen ÜRETiME DAYALI ekonomi, sağlık ve sanat gibi... (bkz: Kuzey Avrupa Ülkeleri) (bkz: Finlandiya) (bkz: Norveç) (bkz: isveç) (bkz: Danimarka) (bkz: Hollanda) (bkz: Almanya) (bkz: Büyük Britanya) vs vs vs

Makine böyle işlemeye başladığında yani ekmek, emek, gelecek, adalet gibi ağır kan kaybına neden olan yaralarımız, kaygılarımız ortadan kalktıktan sonra geri kalan kişisel dertlerimiz aklı selim bakabildiğinizde inanın gülüp geçilecek şeyler olacaktır tabi hastalık ve ölüm dışında! Sevgilinin sana trip atması hatta senden ayrılması, arabanı çizmeleri, babanın çektiği fırça, annenin attığı terlik (bkz: anne terliği) , arkadaşının attığı kazık... Gülüp geçeceksin! Destek olan, sana değer katan ve yükselten her şeyi ve herkesi sıkı sıkı tutacak, tersini yapanları gözünün yaşına bakmadan fırlatıp atacaksın! Giymeye kıyamadığın ayakkabıyla bi zaman sonra top oynadığını, kulak çöpüyle vida deliklerine kadar temizlediğin arabanın 2 sene sonra soğuduğunda gözündeki değersizliğini veya artık güncelleme gelmediğinde sana yetmediği için gidip değiştirdiğini düşün...

Yurt ve ulus dertlerini aşmak birlik, yalnız ölüm ve hastalık bireysel dertlerimizdir... Önce BiZ sonra BEN olmalı... Tüme varmak için tümden gelmeli

Velhasıl çokta şaapmayın ya *

2017 yaz dönemini evde geçiren yazarlar

kendisi ben olmaktayım... kapital ve emperyal düzende oyuncak olmuş canım yurdumda işe dersten derse işten sıra gelmez ikisini birden yürütmek zorundayken tatil anca bayramlardan bayramlara kaç günse artık o kadardır! yalnız aklımın almadığı konu çevremdeki tüm kızlar çatır çutur tatil yapmaktadır ne iştir çözememekteyim *

evlenmek istediğiniz burç

ikizler tövbeler tövbesi burçtur hatta 6465498 km kadar uzak durun denesi burç.

evlenmek istediğiniz burç

akrep erkeği olarak akrep eş isterim ki yansın ortalık *

bozkurt işareti yapıp türkçü nidalar atan insan

buyrun benim !
(bkz: absinth halusinasyonu)

uzun süre sonra sözlüğe dönüp kimseyi bulamamak

7. nesillerin sonları 8. nesillerin başlarında buralardaydık... ki öncesinden de yabancı değildik abim kişisi (bkz: karpuzkabugu) 1. nesil kurucu yazarlardandı... facebook un dayılarından teyzelerinden instagram ın efektlerinden twitter ın kısıtlamalarından sıkılıp ben diyeyim 4 siz deyin 4.5 sene sonra sözlüğe dönmek, dönmek ama ne eskilerden ne eski tatlardan eser bulamamak...
(bkz: dram)
(bkz: hey gidi günler)
(bkz: eski dostlar)
(bkz: dejenerasyon)
(bkz: asimilasyon)

uzun süre sonra sözlüğe dönmek

3 hafta 4 ay fln yazan var... bildiğin 4 sene sonra döndüm be hey yavrum hey aradığınız adam benim *

sen bana bir gel ben sana on gelirim diyen kız

yoktut... şehir efsanesidir... he bir olasılık var mıdır bilmem varsa bana ulaşsın * zaten öylesi bana 10 atsın ben ona 100 atarım *

sözlüğün en güzel bayan yazarı

sazan.avi vol.987654321 *

neden sevgilin yok

herkes kendine göre kusursuz herkes kendine göre haklı... peki kaçınız %99 dürüst %99 saygılı %99 güvenilir ve %99 sadık diye soracağım hepiniz öylesinizdir de * ayrıca kusur aramayın kusur kapatın ki eş olabilesiniz kıps ;)

sikkim e büyükelçi atanmak

sikkim'e kadar yolun var espirisini de ilk ben yapayım *
(bkz: yersiz espiriler)
(bkz: soğuk espiriler)

uzak mesafe ilişkisi

%90 yürümüyor ama bunun temel 2 nedeni var...
1. yaşayamama, paylaşamama, dokunamama, hissedememe... çünkü insan sevdiğini yanında ister, elini tutup gezmek, sarılıp ağlamak/gülmek, öpüpü koklamak ister vs vs vs uzar gider
2. kimse itiraz etmesin ki kuşkuculuk ve güvensizliktir! Acaba gerçekten öyle mi, yoksa böyle midr, o mudur bu mudur vb vb vb derken paranoid olup çıkarsınız!

bağımlılık yapan şeyler

"kaliteli" her insan, her kitap, her müzik, her yiyecek içecek bağımlılık yapar
(bkz: kaliteli işler)