bugün

hani illa kürdistan diye tutturuyorlarya olabilir aslında ama sınırlar cizilmeden.. topraklar bölünmeden.. diyarbakır hakkari sırnak v.s en verimsiz en boktan topraklar zaten buralar..

alsınlar yerlessinler yayıla yayıla otursunlar adınada kürdistan mı diyorlar ne zıkkım diyorlarsa artık desinler kürtce konussunlar falan ne bizler gidelim ne onlar gelsinler buraya..en önemlisi istanbul basta olmak uzere batıyı anadoluyu karadeniz v.s terketsinler..
bu topraklar kolay kazanılmadı beyler !
(bkz: diriliş)
(bkz: şu çılgın türkler)
--spoiler--
sadece istanbul mu?
--spoiler--
(bkz: batıdaki kürtler geldikleri yere dönsünler)
(bkz: istanbulda ki türkler gidecekse bizans kurulsun) gibi bişey
bölücünün kim olduğunun bir daha düşünülmesi gerektiğini gösteren istek.
(bkz: kendi kendine imzayla ülkeyi böleceğini sanan mal) diyerekten başlıyorum entryime..

şimdi ben kürdüm değil mi ? evet.. şimdi ben herhangi bir entryimde kürdistan kelimesini kullansam ne oluyorum ? doğru söyle yavşak ! pkk sempatizanı olurum değil mi ? şerefsiz, onursuz olurum. evet. derler, değilsende derler .mına kodumun yerinde..

ee peki bu ne ? bu ne buu ? s.ikerim ben böyle aşkın ızdırabını lan. adamlar bilgisayar başında orayı burayu ayırıp yeni bir harita yapıyorlar. var amk. osmanlı yıllarını vermiş buralar için ama adamlar uludagsozluk.com'a girip iki dakikada toprak alıp veriyorlar..

ve baktım başlığı açan arkadaşın işbu entrysi paso artılanmış.

helal olsun diyorum. hepinize. ona buna şuna.

adam sandık eşşeği, alnımıza değdi daşşağı sözü geldi aklıma.. ne alakaysa ?
atsız ve bebeleri türkiye cumhuriyetini terk edecekse ne mutlu türkiye cumhuriyeti insanlarına.
kafatasçılık yapmak bu olsa gerek.

(bkz: toptancı yaklaşım)
ben kürdüm, kürdistan kurulsun istiyorum desem, direk bölücü, pkk'lı, kürtçü olurum.

ama bu türkçüler o kadar denyo ki, beni bölücü yapan şeyi kendileri söyledikleri zaman hiçbir şey olmuyor.

hakikaten bu türkçüler türklerin yüz karası. bu kadar mı aptal, bu kadar mı gerizekalı olunur?

kafa basmıyor amına koyim.
gereksiz öneridir. bir karış toprak verilemez ki kim alabilsin? bu topraklar hepimizin. ha! içerde vatan hainleri varsa, onlar gidebilir istediği yere.
(bkz: misak-ı milli)
faşistliğinde bokunu çıkaranlar çıktıkları yere geri giderse eğer dünya barışı olsun. birde berkecan artık aşkını söyleyemediği sudenaza ilanı aşkını söylesin, açılsın kızcağıza. kız da onu bekliyor zaten..

ha bir de yeni bir kedi aldım, o da çok şeker..
atsız gibi geri zekalı bir adamın izinden giden başka geri zekalıların ısrarla söylemekten bıkmadığı saçmalıklardan biridir.
ataların sen böldür diye savaştı bu topraklarda dimi yavvvusauk seklinde cevap verilebilecek cümle.
atalarım o toprakları kazanmak için ne zorluklara katlandılar.ayrıca ilk entry yazan insan o topraklar verimsiz değil o topraklarda ne kadar petrol,bor,maden var haberin var mı?
(#10318240)
(bkz: yeni başlayanlar için provokasyon)
(bkz: bölücülük)
(bkz: iç savaş tellallığı)
istanbul'da yaşayan kürtlerin bırakın istanbul'u terketmesini bir günlüğüne iş bırakma eylemine gitseler hayat durur istanbulda.nüfusun büyük bir çoğunluğunu kürtler oluşturmaktadır.
(bkz: susan ve sineye çeken yüce türk milleti/#8809647)
Kürtlerin istanbulda ne hizmetlerde oranın gelişimine katkı sağlayan insanlar olduğunu bilmeyen insanın iğrenç tespiti,bu vatan nasıl kurtuldu ve bugünlere geldiyse ,sanayii gelişti ve ekonomi ilerlediyse bunu kürt türk birlikte yaptı ,kast edilen nokta suç oranının büyük şehirlerde yüksek olması ve genelde suça karışan insanların kürt ağırlıklı olması ,terör yanlıları,araç kundaklayanlar,bunların s..tir olup gitmesi kast ediliyorsa biz de bunu savunmuyoruz neticede kürtler için eğitim şart ;ancak onları cahilliğe mahkum edersek bizim de onlardan farkımız kalmaz.
bunu söyleyebilmek için, ergenlikten öte birşey lazım. yani "ben dikkat çekmek istiyorum ama elimde salaklığımdan başka hiçbir şey yok " demek; diyebilmek lazım.
faşizm diye kestirip atılmamalıdır. insanlar böyle neden tepkililer anlaşılmalıdır.
Once , bizim sirtimizdan milyonlar kazanan, yalilar, gokdelenlerle bizim olan sehrimizi bizden calan serefsiz burjuvalar cekip gitsinler, o zman bizlere de kurtlere de yeterince alan kalacaktir.
dengesiz bir türkçünün dengesizce yaklaşımı..
eksik teklifdir , 1071 yılındaki istiladan önceki durum en idealidir. hem kürtlere , hem rumlara , hem ermenilere , hem türklere . olacaksan balyoz ol !
"ya doğuda ki türkler,azeriler ne olacak?" tarzında soruları akla getiren yazar tespıti. *