1. 1.
  Alkol.Bir çeşit içkidir bazıları için.
  2 ... italiano
 2. 2.
  rahat bize battığı zaman,okulun az üstündeki nalburdan aldığımız, sulandırarak içtiğimiz içkimsi.
  Çok fenadır, smirnoff yanında halt etmiştir.
  ... maksat muhabbet
 3. 3.
  Genelde restoran vb. işletmelerde temizlik malzemesi olarak kullanılan alkol. Yanıcıdır. Morumsu bir renge sahiptir.
  ... boardpirate
 4. 4.
  etil alkole halk dilinde verilen bir ad..
  -1 ... ararsorarbelkibulursun
 5. 5.
  sürekli içilmesi halinde bağımlılık yaratan ve insanı mahveden alkol.
  ... legend of the stranger
 6. 6.
  beyaz ve mavi ispirto olarak iki türü bulunur.beyaz ispirto %96'lık alkole denir. türkiye'de yanlız tekel tarafından üretilir.ham maddesine göre melas, patates, selüloz, tahıl (arpa, mısır, pirinç ), sülfit ispirtosu gibi adlar alır. tıpta dezenfektan sanayide çözücü ya da temel madde olarak kullanılır.
  mavi ispirto ise, içine salisilik asit, piridin, petrol eter, ham metil alkol, aseton katılarak içlmez hale etirilen, yakıt ya değişik amaçlarla kullanılan alkol türüdür.içerdiği yabancı maddeler nedeniyle gıda ve içki sanayiinde kullanımı yasaktır.yakacak olarak kulanılan mavi ispirto %92, bergamot eansı eklenerek yapılam tuvalet ispirtosu ise %75 oranında etil alkol içerir.
  1 -1 ... ditty
 7. 7.
  maddi sorunlar ile psikolojik sorunların kesiştiği noktada, içki olarak içilmiş etil alkoldür. aynı şey metil alkol ile denenmemelidir çünkü sonu ölüm olur.
  ... silent trapper
 8. 8.
  --sansürsüz--
  çok az tüketimi bile adamın amına koyar. diyelim ki en son noktadasın. ölüm döşeğindesin. ne bilim azraili gördün kapıda geliyor. kesin öleceksin yani. böyle bi durumda canınız alkol istediğinde bile tavsiye etmem. bali çek daha iyi.
  --sansürsüz--
  1 ... cavit
 9. 9.
  Ben bunu kimya deneyleri için kullanıyorum. Yada cin çağırırken filan yakmak için. Şimdi anladım cinlerin Kafası hoş oluyormuş.
  1 ... promer