bugün

Anelka, Tuncay, Kežman, Semih, Hooijdonk gibi adamlardan nereye...
Adam müslüman güiza çıktı aq.
Son vuruşları zayıf olan futbolcu.
son vuruşları zayıf olan futbolcu entry sini okuduğum anda, kaleciyle karşı karşıyayken topu dışarıya atan futbolcu.

he zaten vuruş ve pasları iyi olsaydı bu hız ve fizikle 5 büyük avrupa liginin iyi kulüplerinde oynardı.
maç içerisinde çok fazla efor sarfettiği için son vuruşlarını iyi yapamadığını düşündüğüm futbolcu.
kaleci ile karşı karşıya pozisyonda atamadığı gol ile kuponumu yatıran cezayirli forvet.
görsel
Maç bitimini beklemeden gönderin ingiltereye.. siktirsin gitsin... hiç değilse forvetimiz yok deriz.. bu ne amk..
Varlığı zarar. Evet.
bu adam net gerizekalı.
he fener taraftarı ayrı gerizekalı. eğer bu adam yedek kulübesinde otursaydı ve fernandao 11'de olsaydı herkes fernandao'ya sallayacaktı.
tıpkı van persie döneminde olduğu gibi.
halbuki fernandao'nun fener'e katkısı hem bu sikik slimaniden hem de oç van persie'den daha fazladır.
ülkede futboldan anlamayan cahil taraftar bunların hepsini hak ediyor.
Comolli denen fransız yüzünden sürekli ilk 11 başlayan yeteneksiz arap forvet.
Güiza 38 yaşında geri gelsin fenere inan daha çok gol atar.
Fenerbahçeye Brezilyalı ve Arjantinli futbolcular dışında hayır yok.
2.golü sayesinde yedi fenerbahçe. Çıkarken saçma sapan kaptırdığı top gol oldu. Ulan van persie bişeye yaramıyordu ama hiç değilse böyle saçma sapan şeyler yapmıyordu.
nasıl penaltı yaptırdığını gördükten sonra frey'i oynatırım bunu oynatmam. bunu getirip soldado'yu silmeyen çalışanlara buradan sövgülerimi iletiyorum. fernandao'dan bahsetmiyorum hiç.
bir dönem beşiktaş için ismi çok yazılıp çiziliyordu.

yok sporting bırakmak istemiyormuş yok alacaklarını sorun edip gelecekmiş vs.. bi şişirmeler bi şişirmeler..

spor basını da bu transferlerden komisyonunu alıyor mu acaba?

zira eleman hiç de bırakılmayacak bir golcüye benzemiyor..
Saf zarardır kendisi.
“sliman” ne demek diye googledan bakacaktım ki futbolcu adam çıktı karşıma. üzüldüm.

zararmış kendileri.
Tam bir kımıl zararlısı. Golcü diye getiren comolliyi öpmek lazım. Evet.
her golcünün zaman zaman yaşadığı o şansız dönemleri yaşadığına inanıyorum. atmaya başlarsa arkası gelir.
fenerbahçenin bu sene ligdeki başarında önemli pay sahibi olan ikinci lig ayarındaki top tepici.
ersun hoca antremanlarda bu topçuyu kaleye yakın bi yere koysun ve sürekli kaleye vuruş yaptırsın. ciddiyim.
adamda fizik var. pozisyon bilgisi var bi sürü gol pozisyonuna giriyor ama topu kaleye sokamıyor. bu da ancak anrtemanlarda kaleye bol bol şut çekerek aşılabilir. bu kadar basit.
Türkiye'ye gelen çöp forvetlerden bir başkası. Daha öncekileri sayarsaksak sayfalarca yer tutar. Guiza, ailton, negredo, jansen, Wagner love, krasic var da var. Üç büyükler bu futbolculara verdikleri paranın yarısını alt yapıya harcasalar her sene 3 4 tane Cengiz ünder çıkardı.
doğduğu günü de, bunu futbolcu diye transfer edeni de...
allahını seven şu topçuyu komaya soksun kanser etti pezevenk .
türkiye'de en çok sevilen futbolcu, bayılıyoruz kendisine. son fener bükücü. adam gibi adam.
Çiftlik banktan sonra en büyük vurgunu yapan reyiz. Selam ve dua ile.

Bu arada ateist olma nedenlerinden biri.