1. ?.
  nev'in ağustos ayında çıkacak olan 3ncü albümü.
  2 ... nvrs
 2. ?.
  http://www.youtube.com/watch?v=H5H_f3Y5zKw+

  nev'in yeni albüm felsefesi
  1 ... ozgeesra
 3. ?.
  güzel olması beklenen albüm.
  1 ... eqin
 4. ?.
  28 ağustosta piyasaya çıkacaktır. kaçırılmaması gerekir.
  1 ... ozgeesra
 5. ?.
  Işığım ve Gölgem(nev in 3. albümü)
  Türk Rock müziğinde kendine özgü vokal tekniği, farklı ve yenilikçi tavrı ile yer edinen Nev, 3. stüdyo albümü Işığım ve Gölgemi Pasaj Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor.

  Işığım ve Gölgem, Nev ve Naim Korudağ prodüktörlüğünde 1,5 yılda hazırlandı. 12 şarkının yer aldığı albümde, Kör Kuyular ve Kelebek şarkılarının 2 farklı versiyonu yer almakta. Albümdeki tüm şarkıların söz ve besteleri Neve ait.

  Işığım ve Gölgem in ilk klip şarkısı Sükût-u Hayal, elektrik gitarla yapılan nağmeli solo melodisi ile dikkat çekiyor. Nev, Sükût-u Hayalde yaşanan aşkı ve yalnızlığı bir başkasıyla dertleşirmişçesine anlatıyor. Aşk Meydanı adlı şarkısında ilk defa rap vokal yapan sanatçı, Cevriye Cabbarla muzipçe gülümsüyor. Nev yeni albümünü anlatırken istedim ki deniz gibi olsun. Hem sığ hem derin olsun. Sanmayın başkadır niyetim, sadece kucaklamak istedim. diyor.

  80lerin naif ve lirik anlayışını 2000lerin sounduyla birleştiren Nev, her zamanki samimi tavrıyla kendi hikayelerini ve aynası olduğu hikayeleri anlatmaya devam ediyor. Alaturka tınıları Pop-Rock merkezinde uyarlayan sanatçı, Işığım ve Gölgemi kendisi ile yüzleşmek, gölgesine sahip çıkmak, bazen bir kelebeği özgürce dokunmadan sevebilmek, ayrılık, acı, mizah gibi temalara değinen bir albüm olarak nitelendiriyor.
  1 -1 ... ozgeesra
 6. ?.
  nev in sonunda çıkan albümüdür. tadından yenmez bir kalitededir. bu albüm patlamazsa patlayacak albüm yoktur.
  1 ... ozgeesra
 7. ?.
  Sükût-u Hayal le efkarlandırmış, kelebek le neşelendirmiştir. nev-i şahsına münhasır bu abimiz yine tarzını şahane şekilde muhafaza etmiş ve ortaya leziz mi leziz bir albüm çıkarmıştır.
  1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 8. ?.
  sonunda çıkmış albümdür. sukût u hayal en damar parçalarından biridir, iç burkar.
  2 ... ip atlayan gurbuz dana
 9. ?.
  ilk kez tam olarak az önce dinlediğim nev albümü. biraz seksenler, biraz doksanlar, biraz bugünler, biraz 2010lar karmakarışık bir müzik yapısı. ama tutarlı öte yandan da. baya sağlam yani.
  2 ... dijitalkumsaati
 10. ?.
  http://www.youtube.com/watch?v=UkF_s9TW-3Q+

  hayranları tarafından tanıtımına bu linkteki videoyla katkı sağlanmış albümdür.

  Nev'in müzik kariyerini anlatan ve 'ışığım ve gölgem' in de yer aldığı bir videoya da yer verilmiştir:

  http://www.youtube.com/watch?v=tiIc-Tc-URI+
  ... ozgeesra