bugün

Daha sık ve yoğunluğu daha az bir şekilde dışkı çıkarılması durumudur. Genelde iki temel sebepten kaynaklanır. Ya vücut ishali bir savunma mekanizması olarak kullanır ve vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atmaya çalışır ya da bağırsaklar çok çalışmaya başlamıştır.

Dikkat edilmesi gereken nokta, birinci durumda ishalin kesilmesinin asıl amaç olmamasıdır. Tedavisi vücuttaki bakteriye karşı antibiyotiktir. Doktor arzu ederse bağırsaktaki bakterilere yardımcı olmak adına probiyotik de yazabilir. ikinci durumda ise o kadar önemli değildir. Yarım fincan kahve ile limon içilerek, patates yiyilerek, kola içilerek geçirilebilir. ishal esnasında maden suyu içilmesi de tavsiye edilir. Omega 3 ilacına bir süre ara verilmeli, yağlı ve tatlı yiyeceklerden uzak durulmalıdır.

ishal ile birlikte ateş derhal en yakın acil'e gidilmelidir.
4 gün içinde 74 kilodan 69 kilo'ya düşmesine sebep olmuştur.
(bkz: sözlük yardım et lan allahsız)
fizik sınavına giremememe neden olan olay.
göt kusması.
(bkz: işemeli sıçmalı)
tuzlu çubuk kraker, ayran, muz ve demli çay dörtlüsü ile atlatabileceğiniz; karın ağrısı yaratan iğrenç hastalık.
en boktan dışavurum.
tıp dilinde diare.
bir anıdır.

(bkz: #15880353)
kore detoksu veya rejimi, ne halt olduğunu inanın bilmiyorum. budist kızın ağzıma sırasıyla çiğ brokoli, patlıcan * ve dilmlenmiş elma sokmasıyla başıma gelen olay. önce korkunç bir karın ağrısı, ardından tuvalete bir koşu ve de davetsiz sulu sepken...
kendilerine "ölüyorum vicdansız, ne ettin bağa?" dediğimde şaşmış bir ifadeyle "bu kür daha önce böyle bir sıkıntıya neden olmadı." dedi. pişkin kız, sana bi bok olmaz tabi, ben asyalı mıyım? ömrüm kebapla, kızartma ile geçiyor. size bi halt olmaz, yazık bana! *
agızdan olan en kötüsüdür.
leblebi kendisinin korkulu rüyasıdır.

(bkz: leblebi koydum tasa el vurdum basa basa)
türk kahvesine limon damlatmak işe yarar. o da yemezse leblebi garanti çözer. doğal yollarla olmaz reflor kullanımı çok çabuk bitirir.
sıçarken göte bulaşır güzel silemezseniz donunuzu kucaklar. içerden götünüzü öper.
Adamın biri şidddetli ishal şikayetiyle hastaneye başvurur. işlemleri devam ederken karışan kağıtlar sonucunda adamı psikiyatri servisine havale ederler. Aradan 15 gün geçip taburcu olma günü gelince arkadaşı bizim adamı karşılamaya gelir.
- Nasıl oldu geçti mi ishal? der arkadaşı.
Bizimki ise :
- Hayır geçmedi; ama artık takmıyorum.
kol gibi sıçmayı özlettiren illet.
şiddetli olanına yakalandıysanız ağız tadıyla bir entry giremezs
4. güne girdiğim artık katı olarak sıçmayı özlettiren hastalıktır. yapılması gereken her şeyi yaptım doktora da gittim hatta. kan idrar ve biyokimya tahlili verdi doktor. tahlil sonucuna göre ilaç yazdı rapor istememe cevaben düzenli olarak ilaçları kullan bol su iç yarına bişey kalmaz dedi. ve bugün 4. gün işe gidemedim rapor alamadım her helaya gidişimde doktoru hayal ediyorum ve sanki onun üstüne yapıyormuşum gibi. hayattan soğudum kendimden tiksindim. allah kimsenin başına vermesin illet bi hastalık.
götten çiş yapmak gibidir efendim hani tuğlayı bırakırsın sudan pat diye bir ses gelir işte o sesi özletir.
bağırsağın isyan etmesi durumu. Devlet bizi bahmiirrr. Beyinden farkızmız ne . Bağımsız olmak istirrrrik.
kabız olan her insanın içinden, kabız olacağıma ishal olsam dahi iyiydi dedirten illet.
Kıskanılan (bkz: kabız)
iyi gelen (bkz: leblebi) (bkz: gazoz)
neden oluşur ? (bkz: soğuk) (bkz: pislik) (bkz: sindirim hastalıkları)
"ÜZÜNTÜ, KORKU, HEYECAN VE STRES GiBi Durumlarda da ortaya çıkabilen bir durumdur. yoksa pazar sabahı bu saatte uyanmanın başka bir açıklaması olamaz.
(bkz: kaynak kıçım)
g*tün kusma eylemidir.