bugün

zaz'ın solisti olan, güzel, güzel sesli, sempatik fransız caz şarkıcısı.
kendisini canlı dinleme fırsatını yakaladığım, keman ve pianoyu da güzel çalan kız.
kendisini dailymotion'dan dinleme fırsatı yakaladığım, bacı. Aferim, bütün sokak sanatçılarına örnek olsun. Ayrıca tiwilight'teki bayanla da adaşlar.
edit:twilight galiba.
sigara sesli güzel kadın. sesi de güzel ayrıca. benim sigaralı sesim su aygırını andırırken onunki bülbülü andırıyor, yüce rabbimin takdiri işte.

seviyorum ulan. tamam.
önceki akşamki maçtan,tribünden kalma bir sesle şarkı söyleyen ama çok başarılı söyleyen vokaldir.
yeri bi başkadır bunun.

çok sevilesi.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
yok böyle bir ses. hele o sokak videoları yok mu, konserle aynı zevki veriyordur eminim. müzik için doğmuş gibi. koştursun efenim denilesidir.
je veux şarkısıyla ne yağtığı işte ne kadar iyi olduğunun bir kez daha kanıtlamış bayan kişidir.
ağlak sesli acayip kadın. severek dinliyoruz.
fransızcayı iyi biliyor.
alman bi hatunu erasmusta sikebilirsiniz , parayla rusa gidebilirsiniz , türk kızının nazını niyazını çekerseniz yiyebilirsiniz ama bunun gibi bi fransız hatunu bi kere daha bulamazsınız..

neşeli sade sesi güzel kıyafetleri abartısız pöf

yazamıcam moralim bozuldu.. böyle bi hatun bulursam sik protezi yaptırıp kendiylen evlenmeyi planlıyorum..

beraberje veux söyler elimizde şarap kadehleri dans ederiz hiç olmadı..
dünya üzerinde çok farklı bir sese sahip olan sanatçı.
fransız müziğinin edith piaf'tan sonraki "ses"i olabilecek hatundur. bu elbetteki kendi ellerinde. zaman tüketim zamanı, her şey sabun köpüğü gibi, bir edith piaf olmak zordur muhakkak, ama bir insan bu ışığı vaadedebilir. bakalım göreceğiz.
1 Mayıs 1980 doğumlu Fransız şarkıcı. Kendi adından ziyade grubu ZAZ ile şu sıralar adı oldukça gündemde. Fransız Chansonları, Caz mixleri, soul ve akustik tarzda şarkılar söylemekte. Müzik kariyerinde bir çok grupta yer aldı. Bunlardan sonuncusu ZAZ dır. Zaz dan önce 4P adlı hip hop türünde müzik yapan bir grupta vokalistlik yapıyordu. Isabelle Geffroy adının duyulmasını Youtube a koyduğu canlı sokak performanslarına borçlu. Birkaç ayda 10 milyonlarca kez tıklanınca şöhret de kaçınılmaz oldu. ilk albümünü yaptı. Sık sık Fransız şanson geleneğinin 20. yüzyıl temsilcisi Edith Piaf ile kıyaslanması onu son derece gururlandırıyor. isabelle ve dolayısıyla grubu ZAZ 22 Ekim de Akbank Caz Festivali kapsamında istanbul Lütfi Kırdar da bir konser verecekler.
güzel olmayan ancak şirin kabul edilebilecek sanatçı.
mikrofonsuz yorumu da ustacadır. güzel insan...

http://www.youtube.com/watch?v=MOk5yYLAQvU
Sesine bayildigim sevimli sey.
fransızca öğrenip kendisiyle konuşmak istediğim mükemmel sesli harikulade sanatçı, ayrıca bir sanatçının ülke için ne kadar önemli olduğunu tekrar anlamamı sağlamıştır kendisi.
Zaz grubunun solisti olan mavi gözlü hatun sesi oldukça doğal ve güzeldir ayrıca bir duman vakasıdır kaan tangöze nin ismi nasıl duman diye biliniyorsa bu kızın adıda zaz diye biliniyor yani adını değiştirip zaz yapsa kimsenin haberi olmayacak.
güncel Önemli Başlıklar