bugün

internetin meşhur ettiği çaylak şarkıcı.dikkat ettiysen şarkıcı diyorum sanatçı demiyorum.*
albümünün 4. şarkısı olan ne olur anla isimli parçası çok güzel olan şarkıcı.
(bkz: kulak tırmalamak)
kölem ol şarkısını kendisinin seslendirdiğine hala inanamadığım şarkıcı.
internet sayesinde meşhur olan dişi kişiliktir...diğer internet meşhurları için (bkz: grup 84) (bkz: sahin k) (bkz: umut fuckerın ekmegidir)
bütün şarkıları birbirinin aynısı olan şarkıcı
(bkz: bitmeyen şarkı) (bkz: bitmeyen kabus)
çıplak sesiyle dinlenesi hatun kişi.
(bkz: istanbul ağlardı)
(bkz: git)
siyah beyaz cekilerek egzotik yüzüyle daha bir anlam kazanan hayalet sevgilim şarkısını seslendiren izlenesi şarkıcı.
piyasada o kadar gereksiz şarkıcı bozması iş yaparken, neden iş yapmasın dediğim ama malesef balon şarkıcılar kervanına katılan hatun kişi.
(bkz: balon şöhretler)
bursa milli piyango anadolu lisesi'nde okumuştur lisesini.
mümkünse tanınmayası şahsiyettir. aynı liseden ve aynı dönemden mezun olduğum için tanırım ve gayet nefret ederim çünkü insanlıktan pek nasibini alamamış bir insandır. * * * *
biz bu insanla aynı koroda, birlikte şarkı söyledik. o sabahın seherinde türküsünü solo olarak söylerken biz de kendisine vokal yaptık. üzerinde çok emeğimiz var *

ama ne oldu? o bu yaşta kırdı paranın alasını, biz sürünüyoruz...

söylesene sözlük, konuşsana, birşeyler anlatsana !! "hayat işte böyle bişey oğlum" desene !!!

(bkz: sözlük bana para bul lan allahsız)
nefret edilesi kişilik.

yıllar önce ; "bu şarkıyı söyleyen kişi hayatta değil" başlıklı, "hikayesini okuyarak şarkıyı dinleyiniz, anlam kazanacaktır" ibareli bir spam maille gelen, yıllar sonra mailin yalan olduğu tarafımca öğrenildikten sonra; analı bacılı spesial bir küfürü nezdimde her daim hak eden, motorlu taşıtların altında çiğnenesice uyuz, şöhret için yapmayacağı bir şey olmayan şahsiyetsiz, şarkıcıyım (pardon, sanatçıyım) diye geçinen cırtlak sesli kişi.

bu kadar saydıktan sonra "neden?" sorusunun cevabı: Efendim, gelen mailde güya bu uyuz kişi sevgilisiyle kavga etmiş, akabinde sevgilisi hışımla evden çıkmış, çıkmasıyla birlikte bir kamyon altında kalarak gebermiş. sonrasında bu uyuz kişilik kafayı yemiş, ağzından hayalet sevgilim i mırıldanmaya başlamış (nasıl bi kafa yemekse, beste güfte her şey içinde). Derken bir gün bir gurupla birlikteyken bu uyuz karı hayalet sevgilim şarkısını gitar eşliğinde mırıldanmış. tesadüfen arkadaşları da bunun sesini kaydetmiş lakin bu uyuz şahsiyet şarkı biter bitmez camdan atmış kendini ve gebermiş.

ölmeden önceki son sesi diye dinlerken ayrı bir hüzünlenirdim taa ki bunu kanlı canlı tv de görene kadar. zaten ne olduysa o anda oldu. (bkz: sözlükte küfür serbest olsa edeceklerim)
aynı anda bilmem kaç kişiye yollanan, ilk olarak kimin yumurtladığı belli olamayan mailler için bu kızcağızı suçlayamayız. ama malesef butun şarkılarının muzikleri birbirine benziyor. o yuzden nerde bu kızın bir şarkısını duysam ne zaman "bebeğim" diyecek diye bekliyorum. biraz daha farklı çalışmalar bekliyoruz kendisinden.
ülkede ki en iyi ses. hastasıyım. bir tek ben değil bunu bütün ülke düşünüyor. çünkü "hayalet sevgiliiieeeaam" evet.

ayrıca da bütün mankenleri cebinden çıkarır.
her defasında müzikle ilgili bir kariyer düşünmediğini dile getirmiş,iyi sözler yazan ve sesi de gayet hoş olan(yok, valla aynı okuldan mezun olduk diye demiyorum) şarkıcı. Yanlış hatırlamıyorsam Koç üniversitesinde hukuk okumaktadır.
şarkısı internette dolaşmaya başladığında sitelerin kurnaz tuzakları sonucu şarkısı hayalet sevgilim olarak bilinmiştir.
Evet sitede sevgilisnden ayrıldıktan sonra intihar eden kızın şarkısını dinleyin denilip ilgi çekilmeye çalışılmıştır
teoman kişisinin duş adlı parçasını çok iyi seslendirmiş olan hatun.
berbat ve cırtlak bir ses.. lisede gödüğüm kadarıyla da fazla kendini beğenmiş ve kendini olduğundan kat be kat yüksekte gören bir kızcağız..
şehir efsanesi sayesinde single yerine bir albümle hayatlarımıza girmiş bet sesli hatun.
herdaim detone olan ve ilelebet detone olacak bayan şarkıcıdır.
lisedeyken de albüm çıkarttığında da tatlı ve alçakgönüllü olan kız. ismail yk'nın bile fan club'ı varsa irem'in neden olmasın?

sesi de güzeldir, kendisi de. bir de şimdi farkettim aşkı-ı memnu'daki genç kız'a benzemektedir kendisi.

(bkz: irem ulan)
ismi güzel, kendisi idare eder, şarkıları kötü şarkıcı.
teomanın duş adlı şarkısını mükemmel şekilde seslendirmiş genç sanatçıdır.
teoman' ın duş şarkısını seksi bir ses tonuyla seslendiren şarkıcı.

http://fizy.com/#s/1ly28v