bugün

Şen yuvada gözüme çarpan,beşer beşerde inanılmaz bir performans sergileyen,son olarak da yalan dünyada döktüren ve kendini daha büyük bir kitleye tanıtan tatlı mı tatlı,sempatik mi sempatik bir o kadarda başarılı oyuncu.Aynı zamanda sesi de çok güzeldir yalan dünyada gördüğümüz üzere.Hemşerim olduğundanmıdır nedir (bkz: sivas)inanılmaz derecede severim kendisini,çok daha başarılı olsun inşallah ileride.
Şirinlik,güzellik ve yetenek abidesi bir ablamız. 5er Beşer'deki çocuk taklidiyle yarmıştı bir zamanlar.. Şimdi ise Yalan Dünya'da Yıldız Tilbemsi karakterle yarmakta,gözümüzü gönlümüzü bayram ettirmektedir.
(bkz: taş)
yalan dünya dizisiyle gönlümde taht kuran güzel, başarılı oyuncu.
''ve tanrı kadını yarattı'' adlı filmi türkler yeniden çekse, başrolde oynayacak yegane türk aktristidir.
bir acayip hatun.

hem taş gibi, hem de über ötesi yetenekli. yalan dünya'daki ''tülay''karakterinde oyunculuğun zirvesine çıkıyor ve müthiş güldürüyor.

çok gülüyorum lan ben buna.

hehe..
güzel kadın vesselam.
5'er beşer'de beni benden alan hatundu vesselam. güzeldir, ancak oyunculuğu kendisinden daha güzeldir. sinem'i şimdiden özletmiştir.
çocuk taklidi çok iyi olan çok güzel kadın. sesini çok iyi kullanıyor.
fiziği basenleri dışında iyi olan hatun. vücudunun inceliğine rağmen biraz fazla kalın basenleri var.
beşiktaşlıymış. bak bu olmadı işte.

bkz: https://twitter.com/#!/ir...ic.twitter.com%2F622rv2RY
Oyuncu olmasaymış şarkıcı olarak yoluna devam edebilirmiş gerçekten yalan dünyada sevdiğim karakterler arasında . . .
koparmıştır.
http://www.youtube.com/wa...wLow4&feature=related
standart oyunculuguna ragmen sikmayan, su aralar yalan dunya'da her sahnede olsun istedigim genc, guzel, mahallemizden hissi veren.
yalan dünya kadrosunda olduğunu duyunca birçok beşer beşer ve şen yuva severi sevince boğan oyuncu.
iyi bir oyuncu olma yolunda ilerliyor. tweetleri bazen beni benden alsa da bişi demiyorum, yolu açık olsun.
yetenekli, sempatik oyuncu. yarın öbür gün "ananla nasıl tanıştım" adıyla bir "how i met your mother" devşirmesi yapılırsa robin scherbatsky adayımdır.
Bir insan nasıl bu kadar güzel ve başarılı olur, çıkaramadığım insan.

-Anam çok seviyom seni, biliyon muu!
soyadının anlamı gözü açık, uyanık olan oyuncu.
çok güzel olan hatun kişisi. özellikle kendisinden "hatun kişisi" diye bahseden erkeklerden hoşlandığını duydum. ama geç kalmışım, herkes duymuş olmalı ki "hatun kişisi" dolmuş ortalık. bu gidişle yine irem'e bakıp, zihnimde canlandırmaya çalışıp masturbasyon(31 çekmek) yapmaktan öteye gidemeyeceğim yine. ah seni lanet olası hatun kişisi. bir sürü salak sana aşık, ama sen farkında değilsin hatun kişisi. gider şimdi keşiş gibi serkel birine aşık olursun magazinlere düşersin hatun kişisi, beni deli edersin, günahlara koyarsın hatun kişisi. yetti mi?
aşık olunasıdır.
beyaz tenli ve kızıl saçlıdır. nikah memuru nerede?
bu kadını ya da herhangi kadını çok güzel diye ölümüne savunmak gerizekalılıktır. çirkin diye de.
canlandırdığı karakterlerde hanım hanımcık olmamanın yakıştığı nadir güzellerdendir.

edit: linkteki fotoğrafında lindsay lohan ı görebilmek mümkündür.

http://twitter.com/#!/ire...58591981520568320/photo/1
ayrıca kendisi çerkesdirde.
güncel Önemli Başlıklar