bugün

sesini pamela ya benzettiğim,söz müzik teoman isimli albümde teomanın duş şarkısını teomanla birlikte seslendiren kızımız. bir duyuma göre teomana vokallikte yapıyormuş.

teoman'a "bana öyle bakma" isimli şarkıda da büyüleyici sesi ile eşlik etmiştir.

solo albüm çıkarsa, teoman ona eşlik etse, hayat bayram olsa...
teomanla bir kareoke barda tanışmış olan meleze benzer kızımız,bacağındaki dövme de hoştur ayrıca.
monopop isimli ankaralı grubun solisti. ayrıca duş şarkısına sesiyle de, tipiyle de feci yakışmıştır. nerden buluyor teo bu kızları, anlamadım yaa..

edit: grup hakkaten ankaralı değilmiş yau, ama araştırıp yazmıştım ben.. hayret..
hoş sesli bir kızdır. teo kendisiyle, şarkılarının söylendiği bir kareoke barda tanışmıştır. * herkes berbat sesiyle şarkıları yorumlarken, teo 'kalkın gidelim' demiştir yanındakilere. birden o da ne?! arkalardan
"bu ask
bizi nereye kadar savurursa
o kadar acitacak canimizi"
diye dus şarkısına başlayan bu kız, söz müzik teoman albumunde kendine yer edinmiştir.
ne kadar gerekli bilmem, ama burnu estetiklidir.
muhteşem bir sesi olan hatun. sesi aynı vega grubunun solisti deniz özbey'e benzemekte. lakin şarkı söylerken ondan çok daha rahat izlenimi verdi. umarım daha çok şarkı söyler.
(bkz: youtube ünlüleri)
aynı liseden mezun olduğum,yıllarca aynı servisle okula gidip geldiğim,benimle aynı dönemde okumuş irem.
serviste şarkı söylerdi de(en azından kendi açımdan) ciddiye almazdık ama bak şimdi millet hastasımı oluyor ne..
bir dip not:yalın da aynı okuldan aynı servisten bir kaç dönem farkla geçmiştir.ve şimdi adı pek çok kişi tarafından bilinmektedir aynısı irem için neden olmasın...
meğer sesi çok güzelmiş te bizde kulak yokmuş.
sağ ayağındaki estetik dövmesi ve *ayşe hatun önal'a şiddetli benzerliği ile kadınsılığın maksimal olduğu bir rock solisti. **
teomanın şarkısını seslendirmiş olduğunu öğrendiğimde araştırma gereği duyduğum google'a adını yazıp entere basarken içimde hep lan yoksa bu ''cenabet sevgilim irem (hayalet miydi yoksa...)'' olmasın lan diye korkutuğum ama uzaktan yakından alakası olmayan sesi müthiş, genç, taş gibi, ayak bileği civarlarında dövmesi olan, mükemmel hatun...Allah sahibine bağışlasın bize daha bişey düşmez *
söz müzik teoman albümündeki duş şarkısına bambaşka bir anlam katan müthiş ses. o vakit bu vakittir kendisinden albüm bekleriz.
taş gibi hatundur.
"Söz Müzik Teoman" albümündeki "Duş" parçasına yaptığı yorum, belki de albümün en iyi yorumudur. gerçekten çok hoş bir sesi var. teoman'a da helal olsun. yine buldu, çıkarttı birini piyasaya.
sesini pamela dan çok özlem tekin e benzetilen teoman back vokali.
teoman ile yaptığı düetlerle ününe ün katan, güçlü sesiyle büyüleyen, alımlı ve güzel genç sanatçıdır.

teoman - irem candar duş
teoman - irem candar bana öyle bakma
duş ve son olarak bana öyle bakma dan sonra adını sıkça duyacağımızı düşündüğüm güzel yüzlü güzel sesli sanatçımızdır.
ne kadar güzel bir sesi var hele o bana öyle bakma şarkısı, her dinlediğimde elim sigaraya gidiyor.
Teoman ile yaptıgı o seksi düetten sonra o seksi sesiyle erkekleri kendine ceken bir bağyan.
behzat ç.nin 45.bölümünde çalan yoldan geçen bir adam şarkısını seslendirilen başarılı müzisyen.
birileri acilen bu kıza kaset yapsın olmadı para sözlükte toplayıp beraber yapalım, süper tatlı hatun, sesi alıp götürüyor.
hem sesi hem de yüzü bu kadar güzel olabilirdi zaten. hastasıyım.
http://www.youtube.com/watch?v=Xl7Go_ZAzD8
kısa zaman sonra albümü çıkacaktır. hatta tek şarkı yayındadır bile."Bi'şey Olsun" http://www.aveamuzik.com/sarki/Bisey_Olsun/1067780
bazı kelimeleri çocuksu telaffuz edip anlık sinirlerimi bozsa da severek dinliyoruz. takipçisiyiz.
yakında yeni albümü çıkacak sesine hasta olunan şarkıcı.
Dünya tatlısı kişidir. Bu hafta yeni albümü "erik ağacı"'nın müjdesini verdi.