bugün

4s modelinde bataryadan sonra iki sorun daha meydana gelmiştir.
htc design modeli kesinlikle iphone'dan daha kullanışlıdır.
Bazı uyanık Firmalar Avrupadan SimFree getirip fahiş fiyata satmaya başladılar.

Amerika da ortalama fiyatı iPhone 4s 16 GB için 1.170 TL (dolar karşılığı şimdiki kur ile) olan cihaz uyanıklar 3.300 TL ye satıyorlar. (Bkz. Teknosa)
"düğünde kim ne takmış v1.0 beta" şeklinde bir uygulama çıkarılsa türkiye'deki satışları 5'e katlanacak olan telefon markası.
Telefon pazarındaki diğer markaların ancak 4 yıl sonra ulaşabildikleri cihaz. galaxy s2, htc wildfire, motorola atrix 4g gibi telefonlar iphone'a yakın kullanım zevki yaşatabiliyor. ama iphone bambaşka.
türkiyede kullananların çok büyük bir bölümünün özenti yavşakların oluşturduğunu düşündüğüm cep telefonu.evet o bir cep telefonudur ancak bir adet iphone4'ün fiyatı 2 bin tl civarındadır.öyleyse bunda bir mantık aramak yanlıştır,bir çıkarım yapmak gerekirse insanı zengin gösterebileceğidir.ayrıca hayvan gibi büyüktür.
800 lira maaş alıp açlıktan afedersiniz ağzı kokanlarının bile 3-5 kuruş biriktirip aylarca almaya çalıştığı telefondur. gereksiz saçma hırsların kapitalist düzenin bir parçası olduğumuz günümüzde merdivenci ablaların bile * ellerinde bilmem ne işletim sistemli telefonlar olması içimi acıtıyor. itibar, sevgi, saygı bunlar üzerine mi kurulu ülkemizde şaşıyorum.
ayrıca iphone gelince bi sikindirik işe yaramayan * görünüm ve isme odaklı bakarsak alınan hava basma telefonudur.
kusura bakmayın ama hala i-phone'u olduğu için; kendini kutsal sanan gerizekalı insanlar var.
esra&ceyda kardeşlerin iphone oyunu çıkacakmış. daha da kullanmıyorum bu telefonu.
geldikleri yer bence çok iyidir. baştan sona kadar bakarsak apple firması iphone ile piyasaya damgasını vurmuştu. iphone modellerini teker teker incelersek 3g ve ardından 3gs de pek bir değişiklik olmadığını görürüz. sadece yazılımsal ve ufak ufak donanımsal değişikliklerle aynı yemeği pişirip pişirip kullanıcının önüne koyuyor. genel olarak insanlarda teknolojik olarak hastalık diye tabir edebileceğimiz en yenisi en iyisidir psikolojisi oluştu. dünyanın çoğu ülkesinde vergi olanlarına ve geçim şartlarına baktığımızda türkiyede durum biraz daha farklı olduğunu görebiliriz. en güncel örneği iphone 4s'in 2 gün içerisinde yok satması. halbuki biraz araştırılsa pek bir farkı olmadığı görülebilir. apple firmasının 4 ile 4s oyunu akıllıca bir hamle. siri ile piyasayı salladılar. ama türkiye'de bildiğim kadarıyla dil desteği yok ve yok satıyor üstelik 4 ile bir farkı yok. işletim sistemi ios 5.0 olarak yükseltilmiş ama bunu 4 ile de uygulayabiliyoruz. alırken dikkat etmek, araştırmak şart. umarım yazdıklarım almayı düşünenler hakkında işe yarar.
4 ile 4s arasındaki farkın belli bir zaman sonra anlaşılacağı oyun. asphalt'ın yeni sürümleri çıktıkça, rpg tarzı oyunlar güncellendikçe, 500 mb'lık oyunlar yeni sürüm geliştirdikçe 4'ün işlemcisi yetersiz kalmaya başlayacak.
insanların eline alıp ciddi ciddi oyun oynadıkları alet. valla şaşırıyorum. belirli bir skoru geçmek için uğraşıyorlar garip garip oyunlar indirip. Lan skor geçmeli oyunlar commodore'dan kara kutudan beri var, Iphone a konunca mı aklınıza geldi oynamak? Yok skoru geçince ne yapacaksın ki? bir algoritmayla yazılmış belirli aralıklarla gelen haliyle şeylerin üzerinden atlamak, atlatmak, kaçmak patlatmak ne ki?
bir samsung galaxy s 2 olamayacak üründür.
Hayatıma girdiği anı bir "kırılma noktası" kabul ettiğim teknolojik alet.
iPod Touch kullanıcısı olarak hep "telefonu bir de hoparlörü olsa tadından yenmez" derdim. Nihayet iPhone 3G ile hepsine kavuşmuş oldum. Şu anda da 4 kullanmaktayım. Son derece memnunum.
Evet Türkiye şartlarında biraz pahalı, dolayısıyla elzem olduğu iddia edilemez ancak parasını verip alan insanları bu kadar eleştirmek nedendir anlamıyorum. Malum biraz 2.el piyasasını tanısanız hiç de lükse kaçmayacak fiyatlarla iPhone alabiliyorsunuz, yani iPhone kullanmak "ben para saçıyorum" demek değil.
bu telefon hakkında söyleyebileceğim çok şey var. bir statü göstergesi midir? evet. ama benim için değil.

statü gostergesi olarak kullanan kişiler bu ülkede sadece 15-20 yaş arasındaki şişman itici kızlardır.* lan telefonla nasıl bir "ben zenginim" imaları olur diyorsanız sizi yarın cevrenizdeki en yakın avm ye gözlem yapmaya davet ediyorum.

benim bu telefonu almamın sebebi çok ucuza denk gelmesi.(taş bir rus hatun telefoncuda satıyordu). bir de zengin değilim sadece telefonumda internet var ve telefondaki interneti pc de en iyi kullanabileceğiniz telefon iphone dur. şu an da bu interneti kullanarak yazmaktayım.
alacak olan kişiler kesinlike yurt dışından getirtmelidir. fiyat yarı yarıya düşüyor çünkü.
4s modellerinde şuan için yazılımsal bir şebeke sorunu olan cihaz. güncellemeler geldikçe geçecektir.
çinlilerin 4 tane modelinin çakmasını yaptığı telefon.

130 tl ye var. internet haricinde bütün özellikleri var. ama tema olarak biraz kötü.
190 tl ye var. herşeyi mevcut. fakat dokunmatik hassasiyeti pek iyi değil. ve 1 yıl garantili.
235 tl ye var. gerek teması ve özellikleri diğerlerinden daha iyi. tek kötü tarafı biraz daha kalın ve 2 yıl garantili.
300 tl ye var. gerçeği ile ayırt edemezsin. kusursuz. tek eksik tarafı tek hatlı olması. 2 + 1 yıllık garanti kapsamında.
yakında iphone 5 çıkacak ben hala 157896342 aydır para biriktiriyorum iphone 3 almak için.
insan sikme aygıtıdır. * *

edit: öte yandan gözümü kapatıp güvenerek alacağım tek telefondur. *
Almayın efendim eskilerin tabiriyle para tuzağı. Herhangi bi telefonla paylaşım yapamadığınız sınıf ayrımının yegane temsilcisi aldım pişmanım almayın alana mani olun. Zira internet olmadan manası bile olmayan ve eminimki iphone 100 ü üretip özelliklerden kırparak insanları aldatan geçmişte yaşanıp şahit olunduğuna iannadığım müthiş bir oyundur. Vahşete bile sürükler adamı önce 1 sonra 2 sonra 3 sonra 3ün 3Gs i sonra 4 ve enson 4s si 5te yolda çok meraklıysan al eline çekirdeğini bekle bak hiç dayanamadıysan iphone 76 da git al.
eğer bir arkadaşta var ise cut the rope, fruit ninja, angry birds, temple run, kim milyoner olmak ister gibi oyunları oynamak için sömürebileceğiniz bir teknoloji harikası.
Suya duserse hemen sim kart cikartilip pirinc dolu bir kavanoz ya da posetin icine hava almayacak sekilde hapsedilmelidir. Kesinlikle kurutma makinasi ya da elektrikli supurge kullanilmamalidir. En az 2 gun beklettikten sonra telefon acilmalidir. Boylelikle telefonu kurtarma olasiliginiz maksimum olur.
kuşkusuz piyasadaki en kaliteli telefondur. ios 5 keyfi ise bir başkadır.
http://galeri3.uludagsozl...com/164/iphone_237467.jpg