1. 326.
    ilk çıktığında arkadaşıma amerikadan getirtmiştim. Şu zamana kadar kullanıyorum tek sorunum 3 5 defa yere düşürdüğüm için kameram biraz bulanık çekiyor. onun dışında bataryası vs canavar gibi çalışıyor. hızı da iyi e daha ne olsun..
    ... esmer cocuk
  2. 325.
    Sahip olduğum yakında başka bir telefonla değişmeyi düşündüğüm cihaz.
    ... vexillarius of theodopolis
  3. 324.
    2016 Eylül yılında çıkmış telefon. 2020 yılının ortalarında telefonumu değiştirmeyi planlıyorum. Hâlâ alınır mı? Tavsiyenizi alırım.
    ... cswj
  4. 323.
    lütfen biri entryme yardımcı olacak bir cevap verebilir mi kimse mi bu sorunu yaşamıyor höf.
    ... mor kadife
  5. 322.
    4 yıl kadar önce ilk çıktığında new york ta yaşayan kuzenim getirdi. 4 yıl boyunca bir kez ekranını kırmam dışında hiçbir sorun yaşatmadı bana.

Şu an 13.2.2 ios kurulu ve 32 gb olmasına rağmen en ufak bir yavaşlama yok cihazda. Muhtemelen apple ın ürettiği 3gs-ki onu da çıkar çıkmaz almış güncelleme gelmeyene dek kullanmıştım-den sonraki en optimize ve istikrarlı sorunsuz cihaz.

Daha en az 2 yıl götürür bu.
    -1 ... flat head
  6. 321.
    iphone 11 çıktı iphone 7 kullanmak nasıl bir yıkıklık.
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 320.
    iphone 7 kullanmıyoruz 11 çıktı.
    -1 ... mavrothalassa
  8. 319.
    kulaklığı çok sorun, şimdi orijinal kulaklığım bozulduğundan beri yenisini alamadım çünkü orijinalleri ile dolu her yer. çok da pahalı, orijinal olmayanlarıyla da pek karşılaşamadım maalesef. bir jak almaya kalktım telefonla uyuşmadı, bozuk çıktı. iphone 7 kullanıp kulaklığınız bozulunca ne yapıyorsunuz allah aşkına? bazen andoridi özlüyorum, git 10₺ya kulaklık al geç.

Edit. Arkadaşlar 11 12 çıkıyor diye telefonumu çöpe mi atayım * özr dlrm bunu tercih etmediğim için.
    -1 ... mor kadife
  9. 318.
    2 YILDIR KULLANIYORUM GAYET MEMNUNUM, HERHALDE Bi iKi YIL DAHA KULLANIRIM.
    2 ... bildigin gibi degil
  10. 317.
    Aşağı yukarı 3 yıldır kullandığım telefon. Hoparlörü iyi denmiş ama bendekinin 3 yılda, 3 defa hoparlörü patladı ve pilini değiştirmek zorunda kaldım. Bunların dışında fena telefon değil.
    -1 ... temirata