bugün

ipad 2 verene analda yapabilecek yarmagül.
tecavüze uğraması sonucu iphone4'ü rüyasında görecek olan kişidir. ayrıca tecavüz edenin bir de 3310 hediye etmesi beklenmektedir.
bu şekilde açıkça söylenince rahatsız etmiş kızdır. yoksa bu topraklarda hemen her erkek birilerinin bekareti için hediye vermiştir. iphone 4 de olabilir bu yüzük de olabilir araba da olabilir maddi durumuna göre.
neden iphone 4 sahibi değilim diye üzülmemi sağlayan kız.
3310 kulak emer.
ipad 2 almak için böbreğini satan gençten sonra en kısa zamanda gelmesi beklenilen durumdu zaten. Nitekim geldi de. Bakalım nereye kadar gidecek bu durum.
intihar edeni kadar gerizekalıdır.
dünya nereye gidiyor arkadaş sorusunu akıllara getiren durum.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
Tek tek ayarlamıştır. iphone 4 için bekaret, iphone 5 için anal. iphone 6 da ne yapar henüz kestiremedim.
iphone 4'e gelene kadar her gördüğü yeni teknolojiye bir yerlerini kaptıran hatundur.*
yakinda iphohe için insanlarin dalak,böbrek,ciger ne varsa takas edeceklerini dusundugum baslik.
olayın asıl bombası haberin sonundadır.

--spoiler--

Wene gelen cevaplarda iPhoneun, bekareti kadar değerli olmadığı söylenirken Eylül ayını bekleyip iPhone 5 için bekaretini vermesi gerektiğini önerenler de oldu.
--spoiler--

Çin'de türk nüfusu kaçtı bilen var mı?
daha ucuza giden var lan ben tanıyorum, yüklenmeyin hatuna.**
iphone 3gs versem ? denilesi kızdır. twitter ı lazım.
fiyat/performans orani hakkinda fikir beyan edilemeyen kizdir. pahali mi yoksa cok mu ucuz lan ?
kadın milletinin kafasında şoyle bir normalleştirme zinciri oluşur genelde; beni çok seviyor.. sevgi bununla mı ölçülür dersen, fedakarlığının büyüklüğü = sevgisinin büyüklüğü gibi bir düz mantıkla karşılaşabilirsiniz kimisinde.

bu kadar fedakarlık yaptığına gore benim için,

-hem benimle ilgileniyor (ki temel ihtiyaç)
-hem fedakarlık yapıyor,
-sonuç itibariyle değer veriyor ve seviyor..

sıradan sokaktan geçen bir adamla birlikte olmak demek değil bu, hep hayalindeki kendisini seven fedakar, düşünceli ve kendisini seven erkek..

e o zaman buna bir karşılık "verilmeli"..

iş bu hikayedeki mantıksal bağlar ile kafada ahlaki bir normalleştirme yaratılarak, iphone için kendini satmaktan taa nerelere gelinebilir.

hepsi değil tabi..
O kızın malıda çin malıdır. Muhtemel olarak yaptığınızdan hiç bir zevk alamazsınız.
beleşe giden var.
Wen'e gelen cevaplarda iPhone 4 un, bekareti kadar değerli olmadığı söylenirken Eylül ayını bekleyip iPhone 5 için bekaretini vermesi gerektiğini önerenler de oldu.

(bkz: vicdan)
dikkat etmesi gereken kız. zira çin burası. iphone 4 diye çin malını kakalarlar olan bekarete olur.
ayrıca kimse istemez lan öyle iğrenç çinliyi. bursa da moldova lılar 100 $ a düünya turu attırıyor.
(bkz: i phone 4 fiyatları)
türkiye'de olmaz böyle şey dedim ve haklı çıktım; çin'deymiş. yine de günün birinde bir türk kızı çıkıp beni göt edebilir bu konuda, bunun için de beklemede kalayım en iyisi. ama yapmayın be kızlar... yazıktır...
iphone 5 verene beynini vermesi beklenen kızdır, zaten işe yaramayan beynini.
aga kız o kadar çirkin ki iphone 4 bahane bence. bu vesile ile '' hani beni de biri sker belki'' diyerekten böyle bir çözüm üretmiş olabilir.
(bkz: geri zekalı insan modeli)