bugün

(bkz: geri zekalı insan modeli)
aga kız o kadar çirkin ki iphone 4 bahane bence. bu vesile ile '' hani beni de biri sker belki'' diyerekten böyle bir çözüm üretmiş olabilir.
iphone 5 verene beynini vermesi beklenen kızdır, zaten işe yaramayan beynini.
türkiye'de olmaz böyle şey dedim ve haklı çıktım; çin'deymiş. yine de günün birinde bir türk kızı çıkıp beni göt edebilir bu konuda, bunun için de beklemede kalayım en iyisi. ama yapmayın be kızlar... yazıktır...
(bkz: i phone 4 fiyatları)
dikkat etmesi gereken kız. zira çin burası. iphone 4 diye çin malını kakalarlar olan bekarete olur.
ayrıca kimse istemez lan öyle iğrenç çinliyi. bursa da moldova lılar 100 $ a düünya turu attırıyor.
Wen'e gelen cevaplarda iPhone 4 un, bekareti kadar değerli olmadığı söylenirken Eylül ayını bekleyip iPhone 5 için bekaretini vermesi gerektiğini önerenler de oldu.

(bkz: vicdan)
beleşe giden var.
O kızın malıda çin malıdır. Muhtemel olarak yaptığınızdan hiç bir zevk alamazsınız.
kadın milletinin kafasında şoyle bir normalleştirme zinciri oluşur genelde; beni çok seviyor.. sevgi bununla mı ölçülür dersen, fedakarlığının büyüklüğü = sevgisinin büyüklüğü gibi bir düz mantıkla karşılaşabilirsiniz kimisinde.

bu kadar fedakarlık yaptığına gore benim için,

-hem benimle ilgileniyor (ki temel ihtiyaç)
-hem fedakarlık yapıyor,
-sonuç itibariyle değer veriyor ve seviyor..

sıradan sokaktan geçen bir adamla birlikte olmak demek değil bu, hep hayalindeki kendisini seven fedakar, düşünceli ve kendisini seven erkek..

e o zaman buna bir karşılık "verilmeli"..

iş bu hikayedeki mantıksal bağlar ile kafada ahlaki bir normalleştirme yaratılarak, iphone için kendini satmaktan taa nerelere gelinebilir.

hepsi değil tabi..
fiyat/performans orani hakkinda fikir beyan edilemeyen kizdir. pahali mi yoksa cok mu ucuz lan ?
iphone 3gs versem ? denilesi kızdır. twitter ı lazım.
daha ucuza giden var lan ben tanıyorum, yüklenmeyin hatuna.**
olayın asıl bombası haberin sonundadır.

--spoiler--

Wene gelen cevaplarda iPhoneun, bekareti kadar değerli olmadığı söylenirken Eylül ayını bekleyip iPhone 5 için bekaretini vermesi gerektiğini önerenler de oldu.
--spoiler--

Çin'de türk nüfusu kaçtı bilen var mı?
yakinda iphohe için insanlarin dalak,böbrek,ciger ne varsa takas edeceklerini dusundugum baslik.
iphone 4'e gelene kadar her gördüğü yeni teknolojiye bir yerlerini kaptıran hatundur.*
Tek tek ayarlamıştır. iphone 4 için bekaret, iphone 5 için anal. iphone 6 da ne yapar henüz kestiremedim.
dünya nereye gidiyor arkadaş sorusunu akıllara getiren durum.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
intihar edeni kadar gerizekalıdır.
ipad 2 almak için böbreğini satan gençten sonra en kısa zamanda gelmesi beklenilen durumdu zaten. Nitekim geldi de. Bakalım nereye kadar gidecek bu durum.
3310 kulak emer.
neden iphone 4 sahibi değilim diye üzülmemi sağlayan kız.
bu şekilde açıkça söylenince rahatsız etmiş kızdır. yoksa bu topraklarda hemen her erkek birilerinin bekareti için hediye vermiştir. iphone 4 de olabilir bu yüzük de olabilir araba da olabilir maddi durumuna göre.
tecavüze uğraması sonucu iphone4'ü rüyasında görecek olan kişidir. ayrıca tecavüz edenin bir de 3310 hediye etmesi beklenmektedir.
ipad 2 verene analda yapabilecek yarmagül.