bugün

entry'ler (940)

doğum günü kutlanmayan insan

Uzun yıllar sonra ilk girdim bu olsun. Başlıktaki kişi benim. Hiç sklemem doğum günlerini. Kutlamam ve kutlatmam. Doğum tarihimi çevrem bilmez çünkü söyleme ihtiyacı duymam.
Bu başlığı bile sklememem lazım ama neyse...

opera vpn

Bağlanan ama vikipediyi bir türlü açamayan beleş VPN dır... Sanırım bu da yalan oldu artık...
ücretsiz saglam VPN bilen ya da vikipediye mobilden erişime sahip olan yeşillendirsin...

doğum günü

Ben bir sene daha yaşlanıp ölüme koşarken bu organizasyon neden diyerek ölümüne karşı çıktığım ve çıkacağım eylem.Niye seviniyorsunuz kardeşim manyak mısınız? Kutlamayın beni, ben de zaten hiçbirinize tebrik yazmıyorum yaşlanma günlerinizde.

on birinci nesil

Ne zamandır sözlüğe giremiyordum. Baktım ki torunlarım olmuş yahu. Sekizinci nesil dedeniz sizi hoplatsın, agudu magudu yapsın emiii...

çaldıran

24 ağustosta görevim dolayısıyla yerleştiğim, kara kışını çok merak ettiğim van ilçesi...
botumu, takkemi giyindim bekliyom seni eksi 40 gel hele gel !!!
not: gelince cok pis iteleyecek biliyom...

özcan yeniçeri

Eşi sağırmış. Ondan bağırarak konuşuyormuş.

Tanım: MHP'li vekil.

sergio canavero

bulunan donöre "olm bak, başka bir bedende yaşamak kolay değil, kafayı monteleriz ama o kafayı yiyebilirsin, iyi düşün..." demiş. operasyon başarısızlıkla sonlanacak kanımca.

tanım: kafa naklinin yüz naklinden daha kolay olduğunu iddia eden cerrah.

netmaster

cbw-383z4 docsis 3.0 kablosuz kablo modemini * * kullandığım kıytırık * kablo modem, access point ıvır zıvır markası.

Kablosuzda ara ara donmalar yapıyor ne hikmetse. Yalnız çözemediğim en büyük problem üzerindeki TEL ışıkları -ki voip olduğunu biliyorum- devamlı yanıp sönmesi. Voip'e bağlancam diye kıçını yırtıyor modem resmen. Bir türlü kapatamadım. Ha bi voip hesabım da yok, olsa bile modem arayüzünde bunu tanimlayacağım yer de yok. Sorunların çözümünü bilen varsa özelden ümitlendirin beni.

yurtiçi kargo

kargo sahibi esnaf, dükkan vs olunca koşa koşa, benim gibi evde kargo bekleyen garibana da istanbuldan 4 günde kargo getiren şirket. yok yetişmedi, yok yoğunuz...dağıtıma ilk esnaflardan başlamasan ilk bana geleceksin ama yok ki. insan değiliz biz?!

akıllı telefondan nefret etme sebepleri

onların gün geçtikçe daha akıllanması fakat insanların buna paralellik gösteremeyip iyiden iyiye aptallaşması...

misafir ev banyoda ev sahibinin karısıyla sevişmek

başlıktaki özne tümleç yüklem sıralamasına bakılırsa oldukça ilginç sayılabilecek aktivite. oğlum başka işiniz mi yok?
(bkz: syntax error)

unutulmayan formüller

iki salla bi bağla,
üç salla bi eğil.

(bkz: bayram namazı)

yılmaz özdil

kendisine sövmenin "müstehak" olduğu, aydın zannedilenin aksine kapkaranlık bir adam olduğunu kanıtlamış sıfat bulunamayan kişilik.

mastürbasyona alternatif isimler

özsikim.

türk tv lerindeki inanılmaz iğrenç reklamlar

6 kilo bal 100 lira ve xperia cep telefonu sadece 199 lira olan reklamlar varya... vallahi televizyonu parcalayasim geliyo artık...

necip uysal

bir hafta önce fenerbahçe maçında kırmızı kart gören ama bu hafta sivas karşısında forma giyen futbolcu.
Cezalı olması gerekmiyor mu? Birileri bana izah etsin zira futbol cahiliyim.

edit: isminin açıklanmasını istemeyen bir üst düzey sözlük yetkilisi kart cezalarının artık federasyon içinde yapılan maçlara da dahil olduğunu söyledi. buca maçında cezasını çekmiş necip.

tuncel kurtiz

sesini çok özleyeceğim müthiş tiyatrocu. allah rahmet eylesin, yapacak birşey yok mukadderat...

utku kalı

janleaks olarak gündeme oturmuş eleman.

jandarma olanlar bilir bir çok mesaj gelir karakolunuza veya alaydaysanız ilçe jandarmalara mesaj çekersiniz. ister istemez bu mesajlar yollayan asker tarafından okunur. zamanında bizim de çok mesaj okumuşluğumuz vardır mesela. uuu neler neler...

ha bu arada bu entryi okuyupta beni ergenekonda orda burda gizli tanık falan göstermeyin ben bi bok bilmiyom ona gore. *

petrol olmasa arapların yapacağı işler

deve götü yağlarlardı zannımca.

yazarların sevmediği ünlüler

serdar ortaç
bülent ersoy
justin bieber *