1. 1.
  ing. yıldızlararası

  (bkz: interstellar overdrive)
  2 ... guilt and regret
 2. 2.
  crishtopher nolan'ın en yeni film projesi.
  13 ... ferrarisini satan bilge
 3. 3.
  christopher nolan'ın hem yazıp hem yöneteceği film projesi. yani, yeni bir efsane geliyor.
  5 -1 ... koylu goren masum uzayli
 4. 4.
  Christopher Nolan' ın yöneteceği 11. film olarak IMDb' deki yerini almıştır. Filme gelince, tamamen bilim kurgu filmi olacak. Inception tarzında olacak. Umarız diğer tüm Nolan filmlerinde olduğu gibi bu filmde de heyecan üst seviye olur. En çok filmde mantık hataları görüleceğinden korkuluyor.
  4 ... yc80s
 5. 5.
  başrolünü matthew mcconaughey'ın üstleneceği, kasım 2014'te vizyona girecek christopher nolan filmi. nolan kardeşler yine bir baş yapıt çıkaracak gibi görünüyor.
  2 ... yabenlanneysebirseydemiyorum
 6. 6.
  gösterime girmesini beklediğim tek filmdir.
  ... vestieri
 7. 7.
  matt damon'unda kadroya dahil olduğu film.
  3 ... jerry drake
 8. 8.
  Çekimlerine temmuz ayında başlanmış olup, 2014 kasım'ında gösterime sokulacak, Christopher Nolanın kardeşi, Jonathan Nolan ile yazıp yöneteceği film. 2008 tarihli J. Nolan imzalı senaryosunu okumayı az önce bitirdim.

  Senaryonun bu aşamasında Steven Spielberg'in yönetmesi söz konusuydu, tabii ki bunun da senaryoya yansıdığını düşünmekle ve aradan geçen 5 yılla ve 2 yıldır da Cristopher Nolan'ın projeyi devralmasıyla birlikte, senaryonun son halinde belirgin değişikliklerin olacağını düşünmek yanlış olmaz. ancak %90, bu senaryoya sadık kalınacağını düşünüyorum.
  - Matthew McConaughey sorusu cevap buldu, Cooper karakterine tamı tamına oturmuş. Leonardo*, Hugh Jackman falan deniyordu. mükemmel bir seçim.
  - Detaylı ve güzel tasvir edilen evrenler, mekanlar, ortamlar... iyi çalışılırsa Avatar'ı bu anlamda aşabilir.. (James Cameron da yardımlarını esirgemeyecek, teknik kadroda o da varmış).
  - Duygusallığı iyi çözümleyemediği söyleniyordu Nolan'ın; seneryo bu eleştirilere karşı rüştünü ispat için çok fazla materyal barındırıyor. Nolan fırsatı iyi değerlendirecektir; okurken burnumun direğini sızlatan yerler olmadı değil.

  ilgiyi ve heyecanı sürekli ayakta tutan temposuyla çok başarılı bir senaryo sonuç olarak. Belki yan karakterleri biraz atlıyor ve özellikle sonu tekrar işlenmek istiyor. Ama zaten bunları çoktan düşünmüştür bu ekipteki ustalar deyip beklemeye koyuluyoruz.

  edit: Ayrıca Matt Damon da kadroya dahil olmuş! Tam bir yıldızlar geçidi...
  5 ... diesirae
 9. 9.
  the prestige ve inception için saçma diyenlerin kafasının basmayacağına emin olduğum film. o yüzden izlemeyi filan düşünmesinler.
  13 ... bir nefes hayat
 10. 10.
  christopher nolan'In wally pfister olmadan nasıl bir iş çıkaracağını da görmüş olacağımız film olması bakımından önem arz etmektedir.
  ... bir nefes hayat