bugün

türk abazan tayfanın dünyaya gösterdiği bu türlü davranışlar yüzünden çoğu insanın türkiye'den gelen mesaj , mektup , arkadaş isteğini blockladığı bir ortam olmuş durumda. bu sebeple türkiye değilde yunanistanda felan yaşıyorum diyerek kayıt olursanız işinize gelir.
çoğu müslüman ülkenin Avrupa ülkeleri tarafından engellendiği site. Haksız da değiller aslında, 'müslüman' olarak nitelenen insanların hormonları diğer site üyelerine kıyasla daha hızlı ve 'sakıncalı' çalışıyor.
Çok zor cevap alabiliyorum hani hepiniz dil öğrenmek, başka kültürleri öğrenmek istiyordunuz lan. Ülkemi değiştirdim Amerika yaptım yine çok zor.
Cevap almak çok zor, bu kızlar kimle konuşuyor amk. Gün boyu online kalıp gelen mesajlarla tatmin oluyorlar herhalde. Hep aynı bu piremsesler, niye hep biz çabalıyoruz lan! Ülkem ABD olarak gözükmekte.
ülkemi almanya yazdığım için hiç bir sorun yaşamadığım site. çünkü ccc deutschland über alles ccc
bugünlerde zamanımın çoğunu geçirdiğim sitedir. ulan millet cevap alamıyorum falan diyor ben mi çok şanslıyım bilemiyorum ama ruslar ve diğer doğu avrupalı kızlardan gayet de cevap alıyorum.

tutup da amerika'nın avustalya'nın falan götü kalkmış 1. dünya ülkesi kızlarına yazmayın beyler. rusya, litvanya, estonya, özellikle belarus çok kral cevap alabileceğiniz ülkelerdir ve bu kızlar güzellik olarak abd ve diğer zengin ülkelerin kızlarından daha güzel.

ben almancam olduğundan dolayı alman kızlarına yazıyorum. çok azı geri dönüyor. italya, ispanya'dan dönüşler daha sık.

birine yazmadan önce ilk önce profiline girin ve onu tanımaya çalışın profilindeki yazılar önemsiz değil siz okuyasınız diye var. bir de 2-3 yıldır sitede takılan kurt kızlar oluyor onlar artık bütün mevzuyu yalayıp yutmuş. "about" kısmına türkler yazmasın lütfen vs. yazan tipler işte bunlar. yani sitede eski kullanıcı olan kız tipi.

br kızdan whatsapp, skype vs. falan almanın yolu da tam olarak buradan geçiyor. kız eğer sitede yeniyse whatsapp ve skype vermeye daha meyillidir. bir de işler o kadar kısa sürede olmuyor. iki tane telefon numarası aldım 3 tane de skype 2'siyle skype'ta konuştum. tüm bunlar 2 günümü aldı. velhasıl sitenin yapısını ve sistemini iyi tanımanız kızların karakterini verdiği bilgilere göre iyi okumanız gerekiyor.

almanca için söylüyorum. almanlar'dan sonra en fazla almanca bilen grup da ruslar oluyor. bir alman'dansa ruslarla almanca konuşmayı tercih ederim. almanlar soğuk ve mendebur biraz. rus kızları şeker gibi maaşallah. istersen çaya dök istersen kıtlama ye.

rus kızları karakteriyle de benim takdirimi kazandı şahsen. hem bilgili hem tevazu sahibi hem de güzeller.
Arada bir türkiyeyi engelleyen bazı hintlilere falan denk geliyorum. Adamlardaki özgüvene bakar mısınız.
orospu çocuğu türk abazanlar yüzünden 10-0 yenik girilen site.

kimin profiline girsen türkleri engellemiş. düşün dünya çapındaki imajımızı aq.
burada yağız gençlerimize ıyy abaza der gibi bakan sevgili kimlikte türk hatunlarımızın da bulunduğu website. kendilerinin amacını anlayamadığım libidomuza hakaret olarak algıladığım olaydır.

buradan sonrası ingilizce.

yes, actually i sign up today and in half our come up messages i recommend use of uludag dict. who is know yourself. i wrote in english cuz you know turkish guy (swh) , these people wrote on her/his profile no more turkish guy at this point.
bir süredir kullandığım ve doğrusunu söylemek gerekirse olayın "language exchange" boyutunu aşmış sitedir. Resmen çöpçatanlık sitesi durumunda ve bunu "ne istiyorsunuz?" kısmındaki "dil öğrenme, ilişki, flört, arkadaşlık vs. " seçeneklerden anlayabilirsiniz. Zayıf olan ingilizcemi geliştirmek amacıyla siteye üye olmuştum. Yalnızca kızlarla değil, maksat dil geliştirmek olduğu ve yeni insanlar tanımak olduğu için ingilizce bilen tüm adamakıllı erkeklerle de konuştum. Cidden dil açısından faydası oluyor ancak dediğim gibi bir noktadan sonra abazaya bağlayıp dil falan öğrenmek yerine kızlara yazmaya başlıyorsunuz. *

Çokça değişik insan tanıdım, Fransız, Norveçli, Rus, Amerikan bir sürü arkadaşım oldu. (kız,erkek)

Ama hiçbirinin egoları Pakistan, iran ve bu gibi ortadoğu ülkelerinin insanlarına yanaşamaz bile. Hep diyoruz ya Türk kızları şöyle böyle, Türk insanı neden bu kadar kendini beğenmiş, alçak gönüllü değil diye. Sanırım aynı durum ortadoğu ülkelerinde de geçerli.
yeni kullanmaya başladığım dünyanın değişik ülkelerinden kolayca arkadaş edinebilecek bir siteymiş hadi bakalım.

suriye den arkadaş edinmek istiyore not antepliyim gülme işareti.
müthiş site. türkler kimliklerini gizlemeye çalışıyor yalnız aman dikkat..
türklere lanet girsin dediğim sitedir. ülkemden utanıyorum abi bune. hesabı açarken bile resmimi koyar koymaz mı mesaj gelir ? daha profilimi bile tamamlamamışken düşünün. neyse hesabı aldım başladılar paso mesaj atmaya. elbette yabancılar falan da yazıyolar ama yarısı türk lan. diyorum ki türkçe konuşmuyorum ingilizce konusmak için üye oldum siteye diyor ki benimle ingilizce konuş. resmen yazık yabancılara ya. neyse dedim ki kendi ülkem ya engellemiym falan. bir mesaj aldım söverek tek hamlede türkiyeyi engelledim. tahmin edin ne yazmış barzo. ''senin resmini masaüstü fotoğrafı olarak yaptım. Senden önce blabla mankenin resmi vardı ama seni görünce değiştirdim senin resmini yaptım'' ulan barzo 32 yaşındasın bir utan 20 li yaşlarda birine böyle bir mesaj atmaya. hayvan mısın nesin türün ne ? utanmıyolar da bu nedir ya. işte bu mesajı alır almaz şikayet etmekle birlikte türkleri engelledim. neyse ki sağlam ingilizce konuşan bir kaç türkle önceden konuşmaya başlamışım ki pek sorun olmadı. afganistanlı ülkeler de yürüyor arada. geçen ''umarım snapchat kullanıyorsundur yoksa her gün 20 dakika boyunca senin resmine bakmak zorunda kalacağım * )'' şeklinde bir mesaj aldım. nasıl bir yapınız karakteriniz var anlayamıyorum. yahu ingilizce geliştirmek için mükemmel bir site fakat böylelerine tahammul etmek cidden zor. eğer türkleri engellemezseniz her 5 dakikada bir barzoyla denk gelebilirsiniz. şimdi göt gibi kaldılar sadece profilime girip çıkıyolar. onun dışında cidden sağlam arkadaşlık kurduğum bir kaç kız oldu ve hani gerçekten dilim gelişiyor. biraz önce yazdıklarımı umursamazsanız çok iyi bir site.
Her site gibi burası da türkler tarafından işgal edilmiş. Her şeyi amacı dışında kullanmayı çok severiz çünkü. ingilizcemi geliştirmek istediğimi, anadili ingilizce olan kişilerle konuşmak istediğimi söylememe rağmen ısrarla türkçe muhabbet etme derdinde olan kişiler var. Yabancı kişileri de baya bezdirdikleri için çoğu kişi türkleri engellemiş. *
Başlarda Güzel arkadaşlıklar edindiğim site. 3-4 yıldır Hala konuştuğum arkadaşlarım var ama artık türklerin saçmalamalarından ötürü girmez olduğum site.
I'm from turkey yazdıktan sonra hiç bir ülke vatandaşından cevap gelmemekte olan site.
ırkçı bir alman tarafından linç edildiğim site. arkadaşlar help :( olayı özetleyeyim: oturmuş kahvemi yudumluyor ve arkadaşla nazi muhabbeti yapıyordum. taa ki o cümleyi duyana kadar: "btw your beloved Turkey becoming a nazi reich...think about that!"

adam haklıydı ve ne diyeceğimi bilemiyordum. katıldığımı hatta bu durumdan nefret ettiğimi bikaç cümleyle açıkladıktan sonra artık oraya gitmememiz gerektiğini, "mülteci" istemediklerini falan söyledi. lan ne mültecisi? daha yıkılmadık ayaktayız diyecektim ki yıkılayazdığımızı düşünüp geçiştirdim. geyiğe vurdum diyelim. baktım üstüme oynuyor "kabalığa lüzum yok" "hiç ırkçı olup olmadığını düşündün mü" gibisinden cümleler sarfettim. " dedi türk kızı :p" dedi tıpkı "diye buyurdu sığır adam" der gibi. ulan.. benim gibi bi insanı bu duruma düşüren ülkeye ve ülke insanına yazıklar olsun :(

ama bitmedi tabi. "madem böyle bi adamsın niye yazıyosun o zaman bana aq" dedim. devamı şöyle:

alman: youre hot
ben: https://www.youtube.com/w...21oI&feature=youtu.be screw you:dd
Bugun oglen itibariyle ulasamadigim site.
Amacına uygun kullanınca gayet verimli olan site. Herkes konuşacak kimse bulamıyorum yazmış da nasıl bulamıyorsunuz anlayamıyorum. Belki kadın olduğum için online olur olmaz anında onlarca mesaj geliyor ve uzun zamandır kullanmama rağmen hiç öyle rahatsız edici şeyler yazan kadın ya da erkek denk gelmedi neyse ki. Birkaç istisna var onlar da ne hikmetse Türk. Ben sadece konuşmak için buradayım kusura bakma arkadaşım yazınca da bir şaşırıyorlar, anlamlı gelmiyor sanırım. Gayet güzel sohbet ediyoruz, ingilizcemin paslanmaya yüz tuttuğu şu yaz tatili günlerinde ben oldukça faydasını görüyorum. Her gün bi yarım saat vakit geçiriyorum ben yalan söyleyeyim, Ama fazlası sıkıyor beni. iki yabancı kadın arkadaşım var sıkça görüştüğüm, ikisiyle de buradan tanıştım misal. Herkes çöpçatanlık amacıyla kullanmıyor anlayacağınız.
Çoğu kızın türkiye’den mesaj alımını kapattığı ülke. Neyse ki bu sitede yaşadığım yer düsseldorf gözüküyor fotoğraflarla da onayladım.
Türkler neden Türklere mesaj atıyor anlamış değilim. Amaç dil geliştirmek değil sanki.
Uzun zamandır kullanıyordum şifresini unutmuştum tekrar aktif olarak kullanmaya başladığım, uluslararası arkadaş edinmek ve karşılıklı dil geliştirmek için olan mektup arkadaşlığı tadında ki site.Rus bir arkadaş edindim ben ona Türkçe öğretiyorum o bana Rusça öğretiyor, kültür tanıtımı yapıp zaman geçiriyoruz.Maalesef sitede Türklere karşı çok önyargı var, Türk erkekleri sağolsun siteye giriş yaptığımdan beri ısrarcı şekilde yazmaya devam ediyorlar, konuşmak istemediğini belirtsen bile bu arsızlığın sebebi ne acaba ? Yabancı erkekler tarafından da rahatsız edici mesajlar aldım uyardığım zaman 2.mesaj atanına denk gelmedim. Neyse güzel site ama.
2 senedir her gün konuştuğum kız arkadaşımın olmasına sebep olan site. (bkz: uzak mesafe ilişkisi)
1 hafta sonra gelen edit;
üstte dediğim kız arkadaşımla 6 gün önce tartışıp, kavga edip küstük. siz siz olun uzak mesafe ilişkisi yapmayın. 2 senem boşa gitti.