Ben de kullanmıyorum. Merak da etmiyorum. Zaten fotoğraf çekinmeyi de sevmem.
Açıkçası ne yazık ki çirkin olmanın diğer adıdır. Eli yüzü biraz düzgün herkesin bir instagram hesabı var.
Ben hiç kullanmadım kullanmamda.
kesinlikle olması gereken durumdur.
Aklı başında insanın yapacağı iştir .
Şahsen yaptığımdır. Kullanmayı saçma buluyorum fotoğraf paylaşmaktaki amacın ne olduğunu yada mantıklı bir amacın olduğunu düşünmüyorum. Uzun lafın kısası saçma.
şu zamanda hele kızlarda pek görülmeyen birşeydir.
sosyal medya kullanmamak en büyük özgürlüktür.
Gereksiz ,whats up görülmemde kapalı, Face yok çatlayın kızlar.
hiçbir sosyal medyada hesabım yoktur.

Bu zımbırtılara harcayacak vaktim yok.
cok az insan tarafindan surdurulen hede. kendi gozlemlerim sonucunda sosyal medya hesabini silenlerin yarisinin tekrar hesap actigini fark ettim. hesap acmayan diger kisiler ise bir direnme durumu soz konusu. tum bunlarin sonucunda sosyal medyanin ne kadar hayatimiza dolu dolu girdigini, bagimlilik yarattigini.. ne bileyim boyle bir bokluk olusturdugunu sezdim. durum vahim. gecmis olsun.
elimde fotoğrafta çığır açmış general mobile elit olmasına rağmen galeride sadece bir kaç tane fotoğrafım var, haliyle instagram'da kullanmak mantıklı değil.
merak ettiğim isimlerin instagram ve twitter adreslerine google üzerinden girip bakıyorum ama face ve messenger ni kullanıyorum.
Çok büyük bir eksiklik değildir. Yani ben eksikliğini yaşamıyorum. bilakis böyle gayet iyiyim.
tek sosyal medya hesabım bu,sözlük.ne instagram hesabım var , ne facebook, nede twitter.böyle bir mahlukatım işte.şahsen hiç zorlanmıyorum yada özenmiyorum.
Böyle bir olgu mümkün değil. Kendi hesabı olmasa bile illa ki başkasının telefonundan bir şeylere bakılır, kesilir.
sosyal hayatı olan pezevenklerin yaptığıdır.
Büyük bir başarı.
Tebrikler......!!!!!!.
kullanmam,

zaten gıcık olurum öyle kocişle pompiş keyfi bilmem ney

neredeyse s*çarkene foto atacak.

nefret ederim böyle yavşak tiplerden.
o kadar kaslı ve zengin değilim o yüzden bir gereğini görmüyorum.
Popüler kültürün esiri olmamak olabilir. Ha kullanan da biir kullanamayan da. Ne hacet ifşaya?
Saygılar.
(bkz: sosyal medya kullanmamak)
çaya şeker atmadığı için övünen insandan farkı yoktur.
Kapitalizme karşı dik ve doğru bir duruş sergilemektir.
Sosyal medya kullanılmamalıdır, kullananlar uyarılmalıdır.
On numara bes yildiz keyif aliyorum ben instagram olmadan da. cunku stalklayacak kimsem yok cok sukur.
bir tercihtir.kullanmıyorum çünkü resim paylaşmıyorum.
Fake hesabı vardır kendisinin ordan staklıyordur zaten herkesi. Kendisininde merak edilmesini istiyordur.