1. 1.
  istanbul/avcılar'da bulunan içi labirent gibi olan nadide lise.

  edit: nadide lise neyse artık.
  1 ... metafizik_cell
 2. 2.
  öss sınavına girdiğim lise. çok fena gibi gelmedi aslında görünüş olarak ama içinde sadece bir tane tuvalet olması sorun. bu arada istanbul avcılar'da olduğunu belirteyim.
  1 ... gorunmez
 3. 3.
  istanbul un en igrenc ve berbat egitim veren liselerinden biri. mezun oldugum, gittigimede,mezun oldugumada pişman oldugum okul. egitim adını burası hiçbirşey barındırmamaktadır.
  1 -1 ... nightsun
 4. 4.
  4 senemin geçtiği okul (1 sene ortaokul 3 sene lise). Yanılmıyorsam 94-95 senelerinde tacizci müdürün biri tarafından gazetelerin 3. sayfasına konuk olmuştur. Ömrümü tüketen okul diyebiliriz. 90 nlı senelerin başında piskopat abilerin çok olması ve öss başarılarıyla istanbul da ün yapmıştır. O yıllarda tuvalete gitmek ve oradan cepteki parayı kaybetmeden çıkmak büyük başarı belirtisiydi. Daha sonra o kaliteli hocalar gitti ve tabii ki piskopat abilerde gidince pek bir karizması kalmamış okul. Ayrıca yüksek duvarları olmasına rağmen millet çok rahat kaçıyordu okuldan bazı abiler ise ellerine kollarını sallayarak kapıdan çıkıyordu. Yani müdüre sözünü geçiren rahat ediyordu gibi bir şey. 97 senesinden sonra bayağı bir düzelme olmuştur. Ama öğrenim kalitesi bakımından yine sınıfta kalmıştır. Okulda şarap içilirdi ve ayık gelmeyen müdür yardımcısı vardı. 2000 senesinden sonra süper lise oldu başarı var mı bilinmez tabi.
  1 ... elm sokagi tabelasi
 5. 5.
  süper lisesine gidildigi halde hicbir süperligini görmedigim lisemdir.okul kendini cogu mükemmel ögretmeni sayesinde okunur kılar.zamanında aldıgı kupaları okulun hemen girisine yerlestirmiştir.istanbulun en iyi okulunda okuyorsunuz lafı hala kulaklarda cınlar.her seyiyle ne olursa olsun kendini özleten keske hic bitmeseydi denilen lisemdir.
  1 ... gitaristdilara
 6. 6.
  yeni adı ''sabancı 50. yıl lisesi'' olan okuldur.
  1 ... coxcomb