1. 1.
  (bkz: john williams) ın en ağır ve güzel eserlerindendir.Star wars da bu marş çalınca yer gök inler....**
  3 ... probus
 2. 2.
  telegolün eski açılış şarkısı. (bkz: garip ama gerçek)
  2 ... televizyonçocuğu
 3. 3.
  darth vader'la özleşleşmiş parça. filmde sadece deart vader olan sahnelerde çalar.
  1 ... sparkhan
 4. 4.
  imparatorun marşıdır aslen. John williams eseridir. Esas duruşa geçer dinleyenler.
  1 ... paradigma
 5. 5.
  metallica bu sarkiyi asmis bir sekilde yorumlamistir. s and m albumunde ecstasy of gold un yanina bir de bu sarkiyi yorumlasalarmis cok leziz olurdu.
  ... hexagram
 6. 6.
  Darth Vader ve imparatorluk askerleri deyince aklimiza gelen John Williams'in olumsuz eseridir. muzigi bir yerde duydugumuzda aklimiza, cafcafli bir x-wing den inen darth vader'i, duzgun bir hizada bekleyen imparatorluk askerleri gelmektedir.
  ... radament
 7. 7.
  darth vader's theme diye de geçen eşsiz eser
  1 ... cemmm
 8. 8.
  ilk olarak Star Wars Episode V'ta kullanılmıştır.
  -2 ... faati
 9. 9.
  metallica tarafından "cover" edilmiş ölümsüz eser. green day tarafından trompet ve trampet nameleriyle yorumlanmışlığı olan bu eserin aphex twin tarafından yapılmış -vasatı ancak geçen- bir remixi bile mevcuttur.

  ama söz kalkmış da remixe gelmiş ise; rage against the machineremixi tadından yenmez bu marşın. death starda toplanmış eğlenen bi milyon tane storm trooper'ı gözünüzde canlandırabilir, dj kabinine palpatine'i, pistin orta yerine de darth vaderi yerleştirebilir, kulaklarınıza bayram ettirebilirsiniz.
  2 ... dusk
 10. 10.
  john williams'ın mükemmel eseri. darth vader, imparatorluk ordusu gelince akla, arka fonda mutlaka bu müziği duymalısınız, kafanızın içinde o nağmeler yankılanmalı.
  1 ... wolf