bugün

nickimi ukte vermiş yazar.
Beyninin içinde çok ciddi bir bahar temizliği yapılması gereken insan. Yazar demeyeyim şimdi ciddiye alır.

Nerden baksan 700 lü yıllardan beri dokunulmadigindan örümcek ağı bağlamış.

Ama o çok sevdikleri mağara ağzındaki ağdan değil. Üretim olmadığından oluşmuş ağ.
en sev(f)diğim yazar.
tuvaletten çıkıp, yıkamadığı elleriyle pilav sıkıp yiyen yazar.
(bkz: #12462195)
her gördüğü gözü kapatandan şüphelenen muhtemelen her gördüğü sakallıyı da dedesi sanan yazar.
(bkz: 40 yıllık dondurmacıyım böyle yalamadım)

şapur şupur götürüyor abisini.
altıncı nesil sözlük kullanıcısı.
incici şakirt.
küçük dağları ben yarattım havasında, acınası insan. yazık.
bazı yazılarını anlamak için birden fazla okuduğum, gerçek bir yazar. biraz gıcık; ama olsun. belki de bana öyle gelmiştir.
beni aydınlatan saygılı bir yazar.
"bin laden didn't blow up the towers bush did" diyen peru asıllı rapçi.
16 sını yeni bitiren yazar .
kandile saldırı yapan uçaklardan sözlüğe girdiği söylenen yazar.
öncelikle bilinmesi gereken şey şu,
bu adam ergenliği bitirirken bazı veletler babalarının taşşaklarında yüzüyorlardı. konu askeriye ise oryantal fahişelerin susması gerek, çünkü bu benim işim. ben kaynaklarımı yazılı ya da görsel medyadan temin etmediğim gibi her şeyi biliyorum havasında dolaşıp generalcilik oynamıyorum.
(#12835016) mustafa kemal atatürk hakkında doğru tespitler yapmış yazar.
kendisini kutluyorum.
geçen gün piknik yapıyoruz arkadaşlarla sahil kenarında, tutturdu mangal da mangal, mangal da mangal, yahu dedik mangal için et lazım, şimdi kim gidecek alacak, yahu dedi ben hallederim, peki dedik, ısrarlarına dayanamadık bir yarım saat sonra pat geldi, kanat almış, yaktı mangalı bir güzel, koydu kanatları, yahu ne kadar güzel bir kanatmış o öyle, nereden baksan 1 kilo yemişimdir ben. hayır duamızı aldı bir nevi. iki hafta sonrasına tekrar sözleştik, bu sefer rakıyı da ben getireceğim tabi. ehem mehem diye gülüştük, uzaklaştık...
(bkz: #12835016)mustafa kemal atatürk hakkında yazdıgı yazı ile beni şok etmiştir lan resmen.

beklemezdim açıkçası.

hesabı birine verdigini düşünüyorum. benim tanıdıgım i.tec böyle düşünmez.

diger kemalistler gibi herkesin klasik atatürk eleştirisi yaptıgını. hayır dostum heayır bu sen olamazsın.

ben sanmıyorum sabah akşam atatürk'ün içkisiyle yatıp kalkan insanların var oldugunu.

ben ve benim gibilerin eleştirisi " niye içiyor bu adam " degil " niye kuvayi milli'yedir ". neden emperyalistler karşısında dim dik durmak varken parça parça bölündüktür eleştirimiz.. benim gibiler için atatürk bir nimet degildir. tabi amerika ve can yoldaşları için velinimetten ötedir.

o yazıyı okuduktan sonra "sen de mi brütüs" dedim ya la resmen.

gerçi tanıdıgım her insan böyle düşünüyor maalesef.. ulan ben şakirtim niye herkes atatürkçü..

bu topraklarda emperyalizme karşı geçilmiş en iyi kıyak atatürkçü gençliktir..

bu topraklarda mazlumun yanında olan gençlerin yerine üretilmiş milliyetçi robotlar en çok amerikanın ve panpişlerinin işine yarar.

ayrıca hocu sen atatürk'e ceset dememiş miydin?
(bkz: mustafa kemal atatürk/#12835016)
belki ilk kez futbol, gırgır-şamata hariç bir yazısını beğenerek okudum. cidden tebrikler.
(#12971973) pezevenkliğe pek merak sarmış yazar.kalsın canım sen kendi işini gör yeter.
(bkz: #13010382)

algı, izan ve ifade yeteneğine hayran olunası yırtık don ikâmetli bir şey(artık ne diyerek tanımlarsanız).
modlara entry gammazlatarak sefilliğini kamufle edebileceğini sanan zavallı. küfür etmeyi biliyorsan yiyince de kaldırım yosması gibi gevşemeyeceksin... ucuz kahraman...
(#13027791)

bu mudur 2 saattir uğraştığın zavallı çocuk. hakkaten sizden bir cacık olmaz o kadar da hıyarsınız halbuki.
15- 16 yaşlarında incideki abilerine özenmiş fakat dışladıkları için, uludağ'da yazan, ve malesef troll detected olarak adlandırdığımız şahhıslardan.
değersiz düşüncelerini dile getirirken düşüncelerinin birisi için önemli olabilmesinin hayalini kuran sanan ve sanırım hiç önemsenmemiş veya yazmaktan korkan yazar.
not: eklemeye karşı ekleme. ben seni sevmiyorum.