bugün

entry'ler (1513)

inşaata top kaçıranların kürtlerden nefret etmesi

evet lan var böyle bişey. yani yeni tespit ettigim durumdur. (tanım yaparken ölmezsem ölmem ölmem ölmem dın dı dır şarkıyı unuttum)

şimdi efenim malumunuz kürtlerden nefret eden adına milliyetçi dedigimiz bir kitle vardır bu ülkede.

hiç düşündünüz mü bu kitle kürtlerden neden nefret ediyor.

evet lan yorulmayın ben düşündüm şimdi bu avanaklar yıllar önce inşaata top kaçırdıkları için genelde inşaatlarda da kürtler çalıştıgı için çocukken tecavüze ugramışlardır. ya da taciz aynı şey.

gerçi bu tespit kürtleri karalıyor biraz ama olsun bana mantıklı geliyor.

inşaata top kaçırma olayları ülkemizde bolca yaşanır malum.

bandista

bir grup yorum degil.

vallahi bol keseden sallamayayım diye bir kaç şarkısını dinledim bu grubun ne yalan söyliyim beğenmedim.

sözleri güzel olabilir hatta beton millet sakarya şarkısında milliyetçilere iyi çakmış olabilirler ama ben hayır diyorum.

fethullah gülen

iyice bozmuştur;
görsel

kurtulusuozleyenadam

hüseyin nihal atsızla akrabalık bagı var mı diye merak ettigim yazar.

kafa yapısı aynı. tutturmuş kaç saattir bir kürtler bizi kötü gösteriyor türküsü gidiyor. yahu el insaf senin önderin sırf avrupalılar tarafından dışlanmamak için güneş dil teorisini buldu. yüzyıllardır avrupalılar kendinden olmayanı dışlıyor. onlar için türk kürt yok avrupalılar ve digerleri var. anlamıyor ki adamın kafası basmıyor.

ayrıca evrupada yaşıyorum diyor ben şimdi bayan olacagını düşünmeye başladım. avrupa'da yaşayıp türkiye'deki ırkçılar gibi düşünüyor. normalde bunun böyle olmaması lazımdı. belki eski sevgilisi kürttür.

avrupa da türklere karşı yapılan ırkçılık

türklere, kürtlere hatta şerefsiz fransızlardan da görülebilecegi gibi romanlara bile yapılan ırkçılıktır.

aklını siktigmin bir ırkçısıda yazmış kürtler rezil ediyor ondan türkleri dışlıyorlar. amına kodumun beyinsizi adamlar bizleri yani türkleri kürtleri ve bu cografyada yaşayan kavimleri barbar bilmem hangi topluluga mal etmek için elinden geleni yapıyorlar bilmiyor musun.


atatürk çıkıp niye güneş dil teorisi gibi abuk sabuk teorilere yöneldi. çünkü avrupa kendi gibi olmayanı aşagılıyor. kürtleri türkleri akla gelebilecek her milleti kendine benzemeyeni aşagılıyor orospu çocukları onların ben ta amına koyayım.

liseliler için pkk kürt sorunu ve milliyetçilik

efenim şu 6 harflilerin dünyasında pkk kürt sorunu ve milliyetçilik nasıl tanımlanmıştır bu onu anlatan bir başlıktır. böyle tanım olur mu diye sormayın oluyor işte. geçelim

evet bir liseli için;
pkk; durup dururken hır çıkaran kalleş bölücü kürtlerin katıldıgı vatanımızı milletimizi bölmeyi amaçlayan terör örgütü.

kürt sorunu; yok öyle bişey, kürtlerin sorunu yok pkk sorunu var bu ülkede. ( tanım bu şekilde oluyor naparsın)

milliyetçilik; en asil duygu yok böyle bişey, kendi kanından olan insanları sevmek allah için falan için filan için degil sırf kendi kanından oldukları için sevmektir milliyetçilik. milliyetçilik aşktır.

efenim bunu böyle özetledikten sonra ders niteliginde tanımlara geçelim ki adamların beyni küçüklükten yıkandıgı için ilk haline döndürebilelim.

sevgili liseli kardeşim eger bu entryi okuyorsan bilki sana canı gönülden yardım etmek istiyorum .

şimdi liseli kardeşim pkk öyle sana dikta edilen şekilde ocakta veya sokakta abilerinden duyduklarınla tanımlanabilecek bir örgüt degil.

anlaştıgımız tek nokta bu örgütün bir boka yaramadıgı. geri kalanlar için bir püskevit yeter.

şimdi pkk bu ülkede yaratılmış bir örgüttür yani sen daha sperm bile degilken birileri düşünmüş taşınmış nasıl kaos ortamı yaratırız x bölgede diyerek akıl yürütmüş. bu x bölge anadolu, ortadogu hatta asya bile olabilir bana göre hepsi. şimdi bu geniş cografyada herkesin ugraşacagı bir sorun aranmış bize de etnik sorun çıkmış.

adamlar düşünmüşler taşınmışlar biz bu birbirine baglı halkları nasıl küstürürüz diye araştırmışlar. bakmışlar ne lazın ne çerkezin ne de kürdün birbirine düşecegi var iş başa düştü deyip götlerinden element uydurmaya başlamışlar.

dini anlayışı geregi herhangi bir toplumun başka bir toplumdan üstün olmadıgını bilen bu cografyanın halkı bir şekilde araya giren kara kediler sayesinde birbirine düşman olmuş.

nasıl mı olmuş?

kah kürtler aleyhinde atesözü uydurularak kah kürtleri yok etmeye çalışarak ortam gerilmeye çalışılmış. düşün asit kuyuları ne bileyim kürtler dag türkleridir hep bu organizmaların eseriymiş. kürtler türklere küssün diye yapmadıklarını bırakmamışlar yani. orası uzun olur anlatmayayım.

sonra istedikleri olmuş bu iki halkın arasına kara kedi girmiş. derken kürtler sistemin de yardımıyla iyice düşman olmuşlar türklere. tabi bu düşmanlıgı eyleme dökmek istemişler.

karşılarına pkk diye bir örgüt çıkmış veya çıkarılmış onlarda tereddüt etmeden kendine düşmanmış gibi gösterilen halka karşı savaşmaya başlamış.

yani ortada herhangi bir sorun yokken sorun yaratılmış.

bu sorunu yaratanlar çözülmesin diye ellerinden geleni yapmışlar benim liseli kardeşim.

bugün biri gelin barışalım dese inanın milyonlarca insan çıkıp teröristlerle barışmam der hah işte bu sorunu yaratanlarda böyle insanları destekliyorlar.

evet tam olarak böyle pkk örgütü.

gelelim kürt sorununa;

kürt sorunu da yok denilerek çözülmeyecek sadece daha fazla büyütülecektir. ortada belli bir sistemle küstürülmüş yıllar yılı dost yaşadıgı bir halka düşman edilmiş halk var. sorunu yaratanların bakış açısıyla bakarsan liseli kardeşim sorun yine çözülmez. sadece sorunu yaratanlara destek olursun.

ve geldik milliyetçilige;

bu dünyada en çok kişinin yakalandıgı gayriresmi bir hastalıktır. siz siz olun milliyetçi olmayın. allah acil şifa versin milliyetçi olanlarada, bir insanın renginden veya dilinden dolayı başka bir insana ayrımcılık yapması büyük bir hastalıktır. herhangi bir önderinizin veya devlet büyügünüzün soyunu sopunu bilecek kadar ileri gidebiliyorsanız biraz daha dişinizi sıkın o soylu devlet büyügünüzün dedesinin dedesi hatta büyük büyük dedesinin dedesi ta afrikadaki adamla sizi akraba yapacaktır deneyin görün.


evet liseli kardeşim umarım bişeylere farklı bakmayı ögrenmişsindir.

uludağ sözlük teki faşist oranı

yüzdeye vurdugumuzda yüzde 70 ve 80 arasında gidip gelen bir orandır.

abi bi sözlükte bu kadar mı faşist olur, hiç mi yorulmaz bu faşistler yazmaktan daha dogrusu kusmaktan.

bu entryi girerken baktım en az 5 tane başlık var kürtleri aşagılayan.

çıkıp 100 kişi toplasan sokaktan yine bu oranı yakalayamazsın. napıyor bu zall özel bir cod falan mı geliştirmiş. anam sanalda ne kadar faşist ne kadar ırkçı varsa hepsi bura doluşmuş.

ulan beyinsizler bi de intikam alıyormuş gibi sürekli kürtlerle dalga geçmeye çalışmıyorlar mı bilmiyorlar ki salaklar bu yaptıklarıyla ölen askerlerin sorumlusu olduklarını. amına kodumun beyinsizleri o masum askerlerin sorumlulugu elbet şu an sizde degil ama bu burda kapanmaz. o askerler sorar bir gün hesap "ne mutlu türküm diyerek beni ölüme göndererek ne kazandın" diye. çıkıp o zaman entry girersiniz inşallah.

arif in manchester a attığı golü arıyordum

rıdvan dilmen'in aziz yıldırımla yatarım sözünü duymak için youtube'a girdim ulan aynen bu sözü diyen adamın izledigi videoya çıktım olacak şey degil lan. bazıları taşak geçiyor ama cidden youtube bize bişeyler anlatmaya çalışıyor.

das kesq

bir günde 4 kez çaylak 4 kez yazar olmuştur. hadi hayırlısı bakalım .

kürtlerin türklerden daha cesur olmaları

koskoca bir ülkede azınlık oldukları halde, asimilasyona maruz kaldıkları halde çıkıp hala özgürlüklerini istemeleri sonucu ortaya çıkan durumdur.
asla yılmıyorlar dogru bildiklerini ucu ölüm bile olsa uygulamaya çalışıyorlar. çocugundan yaşlısına hepsi bir cesaret timsali. asla birini allah yapmıyorlar asla birinin peşinden gitmiyorlar sadece isyanı eline silah alıp daga çıkmak olarak nitelemiyorlar.

oysa bir bize bakıyorum utanıyorum lan. öyle bir millet düşünün ki " biz savaşta onu bunu göt ettik önümüze gelen emperyalistin götüne tekmeyi vurduk böyle de şanlı bir milletiz " diyor ve üstüne utanmadan " o olmasaydı işimiz zordu " diyor.

o olmasaydı anan belli olurdu ama baban kim belli olmazdı diyen bir topluluk kadar korkak pısırık bir topluluk var mıdır? elbette genelleme yapmak yanlış yeri gelince kurşuna kafa dalan insalarda var bu milletin içinde ama hepsi birer istisna.

klauss

muhammed ali'nin bile " koreliler bana ne yaptı ki onlarla savaşayım " deyip gidip savaşmadıgı koreyle savaşan türk askerleriyle gurur duyan lakin yeri gelince en baba amerikan karşıtı kesilebilen bir adem.
yahu adam ülkesine posta koymuş ben susçuz insanlarla savaşmam diye bizim insanımız suçsuz insanları şerefsizler istedi diye öldüren askerleri kutsuyor akıl alır şey degil. ya bu kadar önemli mi türk sıfatı. türk askeri olunca on nümero mu oluyor her şey.

cübbeli ahmet hoca nın tutuklanması

fetoşun izni peygamberimizin kavliyle gerçekleşmiş tutuklamadır. peygamberimiz malum kim oldugunu bilmeyen yok.

cübbeliye acıdıgımdan degil sesimizi çıkarsak anında içeri tıkayacaklarını bildigimden bu tutuklamaya karşıyım.

cübbeliyi az çok tanıyan son zamanlarda akp'ye ve gülen cemaatine düşman oldugunu bilirler.

belki böyle bir din tüccarının içeri girmesi iyi olabilir ama ülkenin gittigi yok açısından büyük tehlike arz ediyor bu durum.

ulan nolduysa sanki mahkemede entry giriyormuşum gibi hissettim arz etmek ne demek a.q.

100 bin dolar şike parasını al diyen imam

http://b1112.hizliresim.com/s/9/zz06.jpg

arapçayı tam bilmedigi için kuran-ı kerim'i tersten okumuş imamdır. ülkede çok bunlardan bazıları başbakan bile oluyor, garipsemiyorum artık.

ordu sivillerden daha demokrat

isminin önüne hocaefendi hazretleri vs gibi sıfatların getirildigi lakin bizlerin kısaca fetoş dedigi fethullah gülen tarafından söylenmiş sözdür. bence söylememiş afedersiniz büyük abdestini yapmış.

en çok atatürk ü seveceksiniz en çok atatürk ü

bazı şahsiyetlerin atatürk'ten fazla sevilmesine dayanamayan kemoşun haykırışı. bir çeşit erol büyükburç haykırışı denilebilir.
ama haksızda degiller bu ülkeyi kurtarmış 7 düveli göt etmiş emperyalistlerle top gibi oynamış bir adam yerine başka ünlü insanları sevmek ne demek. tabi en çok atatürkü seveceksiniz en çok onu konuşacaksınız ulan.

mustafa kemal türk tarihinin en küçük adamıdır

bölücü şerefsiz apo'nun önderimize karşı kıskançlıktan söyledigi söz hıh !. onun müritleri ancak molotof atar, atatürkçüler ise 7 düveli ayakta siker. emperyalistleri göt ettik biz hem ya.

trabzon u değil lille i tutuyorum

(bkz: zenci farkı)

atatürk ün kur an okurken fotoğrafının olmaması

kuran-ı kerim'in gökten inmesinden dolayıdır.
(bkz: gökten indiği sanılan kitaplar)

atam akıllı adam inanır mı hiç gökten indigi sanılan kitaplara. o başkadır o başka allaha inanır hiç bizim inandıgımızla atamızın inandıgı bir olur mu?

inglizlerin mustafa kemal i devirme planı

plan yapmak için yapılmış plandır. ben aradım bulamadım niye yapıldıgını şahsen. bir plan yapıldıgında bunun nedeni vardır. peki mustafa kemal'i öldürmekten, devirmekten emperyalistler özellikle ingilizler nasıl bir kazanç saglar onu merak ettim açıkçası.
yahu adamların istedigi yönetim biçimi atatürk'ün kafasındaki yönetim biçimi zaten. amerikan ikinci başkanı gelince niye anıtkabiri ziyaret ediyor, neden bizim egitim sistemimizi 4 amerikalı ve 4 türk belirliyor. ingilizlerinde çıkarları var bu ülkede onun için atatürkü desteklemişlerdir.

saçma sapan darbeyle ortaya atılmış atatürkü kahraman gibi gösteren belgelere inanmayın lan artık. yalan onlar yalan ingilizler saklıyor gerçek belgeleri.

edit; abd'li bir tarihçi tarafından dile getirilmiştir, 1923 ve 30 yılları arasında arşive ulaşılamıyormuş. iyi saklamış ingilizler.

uludağ sözlük moderasyonu

kürt temalı başlıklara müdahale etmemesi sanırım sözlükte hukukçu eksikliginden kaynaklanıyor.

hukukçu degilim ama uludag sözlük dışında hiç bir sanal ortamda kürt temalı aşagılayıcı başlıklara yer verilmiyor.oysa uludagda sol frame abartısız her açtıgımda kürtleri aşagılayan başlıklarla dolu.

ha şimdi maddeyi de bulduk alın size madde;
halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama

madde 216 - (1) halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır

moderasyon veya faşistler diyecek yahu niye bize dava açmıyorlar o zaman, şu var bu sözlük faşistlerle dolu oldugu için kimse bu tür başlıkları yadırgamıyor ve bu başlıkların suç unsuru taşımadıgını düşünüyor ırkçılık karşıtı sosyalistler bile bu maddeden habersiz sözlükte. kimse şikayet etmemiş, biri şikayet ederse hem yazarların başı yanar hem sözlügün, sözlükte 1 kişi 10 kişi ırkçılık yapmıyor nerden baksan yarısı ırkçı. bu da sözlügü zor duruma sokar.


vallahi imkanlarım olsa ve türkiye sınırları içinde yaşasam yeminle direk savcılıga giderim . varsa bunu okuyan kürtler gitsinler şikayet etsinler. yazarlar en azından ceza alsınlar

http://www.belgenet.com/yasa/tck/213-222.html