1. 1.
  18.01.1987 doğumlu, kayserispor forması giyen, soyadı gibi geleceği de parlak olan golcü. u-19 milli takımında attığı gollerle kendini göstermiştir. real madrid tarafından transfer teklifi yapılmıştır. transfer olduğu takdirde ilk etapta real madrid b takımında forma giyecekmiş. bir başka benzer örnek için; (bkz: batuhan karadeniz)
  -2 ... fowler
 2. 2.
  harika bir stili olan genç forvet oyuncusu. insan izlerken zevk alıyor. kolay pozisyon yakalıyor bir de son vuruşları geliştiği takdirde onu kimse tutamaz. ilerde adından sıkça söz ettirecek.
  1 -1 ... krmyrdsn
 3. 3.
  Kayserispor ile olan sözleşmesini uzatmayan ve fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen 20 yaşındaki gelecek vaadeden forvet.
  -1 ... blakkheim
 4. 4.
  wikipedia'nın dediğine göre fenerbahçe ile 5 yıllık sözleşme imzalamış hot prospect.
  ... avedis
 5. 5.
  geçtiğimiz sezon ertuğrul sağlam ın özgürcan özcan ı kiralayıp kendisini yedek kulübesine çekmesine kızıp ertuğrul sağlam ın gitmesine rağmen sözleşme yenilemeyi reddeden ve kayserispor un göndermeyi düşündüğü futbolcu. geçtiğimiz sezon özgürcan gelene kadar oynadığı maçlarda fena bir performans sergilememişti.
  ... disco inferno
 6. 6.
  fenerbahçe'ye transferi resmiyete kavuşmuş olan genç golcü.
  -1 ... krmyrdsn
 7. 7.
  u19 turnuvasında coşmuş da coşmuş hatta sonra real madridle adı transfer spekülasyonlarına karışmış fenerbahçemin kayseriye 1milyon verdiği futbolcu değer üstüne de katlar türkiye milli takımının geleceği
  -1 ... ekmekli-tost
 8. 8.
  fenerbahce ile 5 yillik sozlesme imzalayacagi fb tv'den duyrulan futbolcu. bir donem real madrid tarafindan izlenmistir. forvet oyuncusu olup her iki ayagini da kullanabilmektedir.
  ... schizo
 9. 9.
  fenerbahçe'nin kazık kadar olan semih'ten boşalacak olan, genç kontenjanını doldurduğu futbolcu. bundan sonra genç semih yok genç ilhan var.
  3 -1 ... mmtyvs
 10. 10.
  kendisine şimdi genc semih'in veliahtı deniliyormuş.umarız kendisinin de sonu genc semih gibi olmaz.genc semih tecrübeli forvet semih oldu ama hala yedek klubesine mahkum.önceden hoojdonk vardı kabulleniyorduk ama geçen sene deivid'e verilen şans semih'e verilmedi.umarız ilhan parlak yetiri kadar şans bulur fenerbahçe'de ve fenerbahçe'ye de hayırlı olur...
  1 ... neodervish