bugün

entry'ler (14)

başörtüsü görünce çıldıran laikçi

başörtüsü değil de türban olması da kimseyi alakadar etmemesi gerekir.ister sıkıca ister bol bol kime ne.

orospu çocuğu

kibarca hayat kadını çocuğu.

türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi komedyeni

ajdar anıktır efenim. tartışmaya gerek yoktur.

adem ile havva ya sorular

darwin sizin için öyle böyle diyo, doğru mu?

kabadayı

şener şen ve kenan imirzalıoğlunun döktürdüğü gayet de hoş bir türk filmidir..

ilhan parlak

fenerbahçenin bozdurup bozdurup harcadığı genç yeteneklerdens sadece biri.nerde real madrid,nerde ankaraspor; yazık.

aşkın şarkılarda kalması

aşk şarkılarda zaten hep acı olarak yer alır.öldüm,bittim aman yandım da söndüm de bilmem ne. bu yüzden şarkılarda değil yaşamın tam da içindedir..

suavi

babamın evde kasetlerini sakladığını görünce dumur olduğum, yalı çapkını albümü harikulade olan, berber düşmanı bi abimiz.

cenk erdem

müthiş doğaçlama yapan süper bi ikili.işin çok inciğini cıncığını çıkarırsanız gülemezsiniz elbet.laf oyunlarıyla,zaman zaman saçma konuşmlaarla gayet de keyifli
olabilmekteler.

meksika sınırı

müthiş bir program. bu uykucu bünyeyi gece 1 lere kadar muhabbetiyle ayakta tutan insanlara sahip şaheser.. sağ sol demeden izlenmeli izlemeyenlere tavsiye edilmeli.

hitler in paris e girdiğinde çektirdiği foto

hitlerin fotojenik olmadığını öğrendiğimiz fotoğraftır..

türkiye den çıkacak nba takımlarına isim önerileri

manavgat şelaleri.
pamukkale traverters. gibi çoğaltılabilir

mahallenin berberi vs sabri sarıoğlu nun berberi

sabri sarıoğlunun koyun kıvırcığı saçları yüzünden mahalle berberinin hattrick yaptığı karşılaşmadır.

bir türk olarak kürtlere soruyorum

bazı bölümlerine katılmamak elde olmayan yazıdır.bu ülkeye hiç bişey vermeseler bile imralı kedisine şarkılar yapıp da kendilerinden nefret ettirmeyecekler.terörist=kürt dedirtmeyecekler..