bugün

türkiyenin ünlü iş adamlarındandır. aslen rize iyiderelidir. beşiktaş yöneticiliği yapmıştır. hala futbol konusunda otoritedir. fethullah gülen'e yakınlığıyla da bilinir.
uzakdogu gezisinde yanılmıyorsam parmagı kopmus veakabinde diktirilmiş olan beşiktaşlılığıyla bilinen armatör.
hakan şükür'ü beşiktaş'a getiririm demiş fakat avucunu yalamış ünlü armatör.
asya finansında aralarında bulunduğu bir çok fethullah gülen taraftarı şirketin finansörü iş adamı.
beşiktaş'a baskan olursa cok yararlı olacağı büyük bir çoğunluk tarafından kabul edilen kişi.
bir zamanlar atv de aziz üstel ömer çavuşoğlu arasında kalan ve ezilen iş adamı eski beşiktaşlı yönetici.
not:futbol bilgisi yüksektir genelde doğru tespitler yapar fakat aziz ve ömer gibi iki dinazorun arasında pek bi pasif kalıyodu.
Bodrum da geçirdiği trafik kazası geçirip, Burnu Kırılan eski beşitaşlı yönetici.

geçmiş olsun.
en son şu açıklamayı yapmış titrek sesi titrek kişilik.
http://www9.gazetevatan.c...14893_1&Newsid=214893
beyne giden damarlarda bir sorunu olduğunu düşündüğüm şahıs.

(bkz: gs fetullah gülen sayesinde uefa kupasını aldı)
yani fetoş galatasaray'ı tutmasaydı ülkenin yarısı bu takımı tutmayacak mıydı? dünyada varlık olarak kapladğı hacimi düşündüğümüzde gereksiz hacim işgal ettiği için dava açılması gereken şahıstır.
fethullah gülen yüzünden bir sürü iş ihalesini kaçırdım diye veryansın eden iş adamı. peki pişman mı ? elbette hayır.
ihsan kalkavan gemileri ile yolculuk yapan adamın feryadı ;

-Abi somaliden döndük gidiyoruz bir de baktık korsanlar.
-Lakin korkma bu gemiden bir b*k olmaz diye bırakıverdiler.
-Hee iyi o vakit.
-Ah ihsan kalkavan ah.
demeçler verdiği programı izlemeyip de haberleri türkiye 'nin yalan haber rekortmeni gazetesinden öğrenenlerin hakkında atıp tuttuğu, spor sayfalarının da ronaldinho ve fener ilişkisinden sonra güzel bir besin kaynağı olarak gördüğü iş adamı.

sadece bir telkinin yararına dikkat çeken bu adamı bugün mal ilan edenler, insan beyni hakkında ne denli açık damarlara sahiptirler acep?

ama işin içinde fettullah gülen olunca, hep bir terbiyesizlik alır bizim güzel kardeşlerimizi.

yine bu kardeşlerimiz 20 ve 30 yaşları arasında bekaret nedir ya hu! diyerek sebeplenirler, kız çocuğu sahibi olduktan sonra da mahallenin abisi, namus bekçisi olurlar...

ona buna bok atıp isimleri yumuşatarak lakablar takanlar, yeri gelince 10 lira için arkadaşlarıyla papaz olan, bir puro parası denkleştirip beş kişi içenler, içki parasına manita tavlayacak diye kapı kapı dolananlar, üzerine salak, boş beyinli, saf hatunları üzerine bir de sahoş edip utanmadan "tecavüz" edenler, kadınları düdükleyip, dövüp, karşısına dikilen ilk tinerciye "abi" çekenler, sağda solda gayim, trans, mrans, livatacıyım deyip "ibneliği" hazmedemeyenler vesaire var iken çalışarak kazandığı paraları gözünü kırpmadan harcayan adamlara laf etmemeleri gerekir.

ancak huyları suyları küflenip püflenmiş insanlar için de bunlar çok ucube hareketler kaçar...
artık beşiktaş'a başkan olma zamanı gelmiş değerli iş adamı. beşiktaş'a kendisinden daha fazla emek ve maddi olanak sunan başka iş adamı olmamştır.
gemilerine bütün sülale fertlerinin ismini veren zengin kişilik.
beşiktaş denizcilik' in sahibidir.

http://www.besiktasgroup.com/
sosyetik seksi hatun toy boy collector billur kalkavan ın kardeşi.
' teşvik primi için son 20 yıla bakılmalıdır ' demiş eski beşiktaş yöneticisi. 30 mayıs 1993 ankaragücü galatasaray maçından bahsetmiş. tamam, türk futbolunun istikbali için faydası olacaksa o maç incelensin sayın kalkavan. ancak 14 mart 1993 ankaragücü beşiktaş maçı da 0 - 6 bitti. o da incelensin. kabul mü?
şeblek tipli, söyledikleri kaale alınac türden bir insan değildir.
salın çayıra oynasındır tek başına.
zamanında, teşvik primine karşı değilim veririm demiş. eski bjk yöneticisi.
an itibariyle haber türk ekranlarında ilginç şeyler konuşmakta kendisi. iddialarına göre dans yarışmasında jüri üyeliğine alınmayan asena kendisini arayıp cemaat benden ne istiyor diye veryansın etmiş. komik bunun arkasından da cemaati çıkardılar ya helal olsun.
Bu ihsan kalkavan başka ihsan kalkavan: Samsun CHP milletvekili. 7 Haziran 2012 günü atv kameramanını CHP genel merkezinde dövdü. Olay, haberlere göre şöyle:
-----------------

Atv kameramanı Kıvanç Gürbüz görevli olarak geldiği CHP Genel Merkezi'nde Samsun Milletvekili ihsan Kalkavan tarafından sözlü ve fiili şiddete uğradı.

Atv kameramanı Kıvanç Gürbüz, genel merkez girişinde tehlikeli araç kullanan Samsun Milletvekili ihsan Kalkavan'ı uyarınca onlarca kişinin önünde saldırıya uğradı. Saldırı savcılığa taşındı.

CHP yöneticilerini de şok eden olay atv kameramanının görevli olarak muhabir arkadaşlarıyla birlikte genel merkeze gelmesiyle başladı. işte Kıvanç Gürbüz'ün ağzından yaşananlar:

"Bugün saat 10.30-11.00 saatleri arasında iş için CHP Genel Merkezi'ne gittim. Yanımda muhabir arkadaşlarım Damla Karagöz ve Erdinç Özyılmaz da vardı. Genel Merkez binası girişinde bir araç tehlikeli şekilde yanımızdan geçti, adeta ezilme tehlikesi atlattık. Ben de heyecan ve panikle sürücüye el kol hareketleriyle 'Ne yapıyorsun, bizi ezecektin' diye tepki gösterdim.

Daha sonra ben binaya girmek için arkadaşlarımla hareketlendim. Önceden kim olduğunu bilmediğim kişi arkamdan 'lan'lı konuşmalarla üstüme geldi. Ben de, 'Beyefendi tehlikli araç kullanıyordunuz, az daha bizi ezecektiniz' dedim. Merdivenlerde de hakaret ederek bana sataşmayı sürdürdü. Ben de yanıt vermedim.
Kapıdan içeri girdikten sonra ise darp etmeye başladı ve küfür etmeyi sürdürdü. Aynı zamanda tehdit etti. Olay esnasında Atv muhabiri Damla Ünler Karagöz, a haber muhabiri Erdniç Özyılmaz ve Vatan Gazetesi muhabiri Kıvanç El yanımdaydı.

Güvenlik kameraları da görüntüleri kaydetti. Olaydan sonra CHP Grup Başkanvekili Muharrem ince, Samsun miletvekili ihsan Kalkavan adına benden özür diledi. Bir çok milletvekili de gelip özür dilediler.

Ancak kendisi özür dileme nezaketini göstermeyince gururum incindiği için savcılığa suç duyurusunda bulunmaya karar verdim.

Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından yapılan açıklamada "Atv Kameramanı Kıvanç Gürbüz görevli olarak geldiği CHP Genel Merkezi'nde Samsun Milletvekili ihsan Kalkavan tarafından sözlü ve fiili şiddete maruz kalmıştır. Meslektaşımıza şiddet uygulanmak suretiyle yapılan bu saldırıyı kınıyoruz" denildi.
Kameraman döven CHP milletvekili ihsan kalkavan'ın web sitesidir: http://www.ihsankalkavan.com.tr/
Dün bir sohbetine iştirak ettiğim eski beşiktaş başkanı, armatör ve iş adamı.
''FB, küfür yerine 'Kanaryam,güzel kuşum.Ben sana vurulmuşum.Seni çok sevdiğimi anlatıyor duruşun' sözleriyle demorilize edilebilir'' demiş kişilik

hahahaaaa..
süleyman seba istifa ettiğinde göbekler atan, en son fasılda da röportajlarında "Beşiktaş sahipsiz kalmaz" gibi naralar atan işadamı. neymiş efendim, hala beşiktaşlıymış ama kasımpaşa ticari yatırımmışmış. beşiktaş zor durumda iken sesini kesen, sözde beşiktaşlı. haa bir de beşiktaş'ın ileri gelenlerindenmiş. lafla peynir gemisi yürütmeyi çok seven bir camiayız, mesela demirören de iyi bir beşiktaşlı!