bugün

çok sevdiğim, saydığım ama son zamanlarda çok fazla gönderme yapma ve zaman zaman da ayar verme çabası taşındığını fark edip şaşırdığım yazar. saygılarımı sunarım. altın kalbini korusun.
tanıdığım en yetenekli insan. oğlum müthişsin lan. yeteneğin muazzam.
"...Adem ile havva oğlu, max weber'in astı, Shrödinger'in Kedisi, sevginin -sayısız kere satılmasına rağmen- gereksiz fedaisi, Freud'un Kuzeni, Kardeşimin Abisi, Sözünün Eri, Maslow'un Piramidi, Dünün iyisi bugünün piçi, Çanın Eğrisi, Lorenz'in Kelebeği, Aslı'nın Kereminfitively..."
Bu sözlükte hayran olduğum ve imrendiğim tek yazar kişisidir.
çok güzel şeyler çizen boyayan biri. severek takip ediyorum. boyamadan önce kağıtlara yaptığı fantastik işlemler de çok ilgimi çekiyor. bana kağıtlarla ilgili verdiği önerilere teşekkür ediyor; güzel ve ekonomik bir akrilik kağıdı önerisini bekliyorum. zira -evet zira- akrilik çalışmalarının kağıda da yapılabileceğini yeni öğrendim. tuvale para yetiştiremeyeceğimi düşündüğüm için çok sevdiğim akrilikle resim yapmayı bırakmıştım. şimdi geri dönmek istiyorum. burayı fazla meşgul ettim kusura bakmayınız. sadece sol framede görünce aklıma geldi görüneyim dedim.
Çizimlerinin şahaneliği bir yana, nezaketi, kültürü, vefası da cabasıdır.

On numara, beş yıldız bir yazar kişisidir.
Bir de sözlüğü bu kadar ihmal etmese...
Eskilerden bir tanıştır.
(bkz: Ignoramus et ignorabimus)
sohbeti hoş olan ve büyük ihtimalle fake hesap kullanımından silinen yazar. sohbetimiz iyiydi hoştu. arada bi konuşurduk. anlatırdı 1 hesabım daha var diye. büyük ihtimalle farkedildi. o kadar dedim gerek yok diye. canı sağolsun. yine bekliyorum dostum.
Bu herifin de gittiğini gördüm ya artık benim de sözlükte miladımı doldurduğumun farkına varmamı sağladı. Kendi sildirdi büyük ihtimalle ancak artık adam akıllı sohbet edilecek, bir elin parmaklarını geçmeyecek kişinin kalması insanı üzüyor. Ah be recebim giderken bir selam çakaydın bari. Hoş çok da sözlükle alakam yoktu son günlerde. Her ne kafanı bozup sildirdiyse haklısındır. Kendine iyi bak güzel yürekli adam. Hayatında her şey istediğin gibi gitmesi dileğiyle. iyi ve tanınmış bir çizer olmanı göreceğiz ileride inşallah.
son entrysini 43 yıl önce girmiş 5. nesil silik.
görsel

(bkz: zamanın ötesine giden yazarlar)
biraz atarlı bir arkadaş olmasına rağmen yetenekli biri. gerçekten şaşırtıcı. *
tebrik edilesi yazar.
ödülü alırken "yaşasın uludağ sözlük" demesi beklenen kişilik.
ödülünden dolayı tebrik ettiğim yazar.
almış olduğu ödülü hakettiğine inandığım insan. gerçekten çok anlamlı bir çalışma olmuş. tebrik ederim.
Aramızda sanatçılar olduğunu biliyorduk, sayesinde ödül kazanan sanatçılar olduğunu da öğrendik.
Başarıların devamını dileriz.
Altmış ikiden kedi bile çizemeyen bir yazar olarak, aldığı ödülden dolayı kendisini kutladığım yazar.

Böyle yetenekli insanların aramızda olması güzel bir şey.
karikatür ödülü almış yazar. kendisini tebrik ediyorum.
türkiye'de karikatür ile uğraşanların sayısının çok olduğunu bilmek güzel.

tebrik ettiğim yazardır.
Adam bir karede ülkeyi özetlemiş. Helal olsun. Tebrikler.
tebrik edilesi yazar. gelişmelerde yayınlanması abes değil güzel bir oluşumdur. uludağ sözlük yazarlarının sadece yazar olmadığını içlerinde başarıya imza atanların da olduğunu görmek güzel. tekrar tebrikler.
kazandığı ödülle göğsümüzü kabartan yazar. (bkz: helal olsun)
Az önce Avalon'dan güzel haberinizi aldım, ben de sizi tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.
karikatürünü çok anlamlı bulduğum ve ödülünden dolayı kutladığım yazardır. sözlüğümüz için gurur kaynağı olmuştur. başarılarının devamı dileklerimle.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/ignorabimus-441625/
(bkz: postmodern zulüm)