bugün

alanında nestea limondan daha güzel icetea şeftaliden daha kötü olan içecek.
bunca yıllık kola tiryakisinin, kolaya ihanetine sebep olmuş içecektir.

(bkz: candır)
ice tea şeftali kadar güzel olmayan içecek.
ben de bir zamanlar ice tea şeftaliyle kıyaslamıyordum bile, şeftalide ki o şekerli koku, tatlılık sonra bir gün aniden limonlu ice teadeki keskin ve kuru tadı farkettim. Sonra tüm o bulaşık deterjanı kılıklı halleri bir anda yok oldu, işte biz limonlu ice-tea ile böyle evlendik.
bi zamanlar tikilerin favori içeceğiydi.

- biz öyle köylüler gibi demleme çay değil soğuk çay içiyoruz.
+ artistliğin kime lan senin?
Ice tea ; çay , limon da limon anlamına geldiğine göre (bkz: limonlu çay)
ice tea şeftaliciler tarafından sürekli kötülenmekte olan mükemmel içecektir. ancak limoncular, şeftalicileri muhattap olarak bile almamaktadır. Orjinal ice-tea'nin limonlu olarak çıktığı da unutulmamalıdır.
ice tea şeftali olmadığında mecburen tercih edilen, ve tüketilirken de şeftalinin kıymetini bir kez daha hatırlatan içecek.

ccc aystiğ şeftalilili ccc
ice tea nın geçen ay açıklanan 2 yıllık satış oranında şeftaliye fark atan içecek. yamulmuyorsam limon 42 şeftali 28 mango 11 ve diğerleri.
satışlarda şeftaliye fark atması gayet doğaldır. zira birçok satış noktasında şeftali yerine limon vardır. ve dükkana şeftali diye gelen insan, 'kalmadı' cevabından sonra, 'iyi bari, limon alayım madem' psikolojisine girmektedir. bu da, limon stoklarını tüketmek için kullanılan çakalca bir stratejidir.
ice tea şeftaliyi daha fazla tercih etmeme rağmen çayın tadını en fazla aldığım içecektir.
ıce tea şeftalinin alternatifidir. hep alternatifi olarak kalacaktır.
bildiğin ev çöpü dibi suyu gibi kokuyor lan. gene de içiriyor sıcakta o ayrı.
En sevdiğim çeşidi.Olsada içsek ya.
iftarda olsa da içsek.
35°C sicaklikta calisma masamin üstünde duran ve su an hamam suyuna dönmüs icecek.