bugün

Modern türk kadınına örnek olup arafta kalmış kadınlar içinde rol model olmasını dileğim kadın.

Önümüzdeki yıllarda first lady olması ülkemiz için hayırlı olur.
Uygar, çağdaş, nazik ve eğitimli duruşuyla, ülke kadınını her platformda kaliteyle temsil edebilecek kadın.

Takdirimi hakeden, özlem duyulan bir duruşu var.

Umarım herşey yolunda gider.
Çoook amin!
2023 yılında ve hatta olası bir erken seçimle daha yakın bir zamanda first lady olması beklenen cumhuriyet kadını.

Çok yakışır saraya hanımefendi.
Başarılı ve kültürlü bir hanımdır.

Öyle cahil yobaz bir görünümü de yoktur. Maşallah.
(bkz: dilek imamoğlu nun 15 temmuz daki paylaşımları)
samimiyetsiz gülüşü olan, siyasetçi eşidir. görünce sürekli aha şimdi uff bunlar ne ya, ay çekilin uzak durun pis fakirler şeklinde haykıracak sanıyorum.
reis'e ailesi üzerinden demediğini bırakmayan ikiyüzlüler, söz konusu kendi adayları olunca; "idiy ilin kindisi diğil işidir" diyor.

sizin ben samimiyetinizi sileyim. *
Çok hoş bir bayan.
Üniversite Eğitimini Evlendikten Sonra Tamamlamıştır;

görsel
Türk kadınıdır arap veya arapperest değildir.
15 temmuzda dalga geçtiği, aşağıladığı kitleden eşiyle birlikte harıl harıl oy istemektedir.
firt leydi olmasını dilediğim kişidir.

not: neden olmasın?
yukarıdaki yazarın da hayal ettiği gibi ancak fırt lady olacaktır. first lady'lik zor.
disaridan bakinca güzel bir aileye sahip modern türk kadini.

basinin acikligina laf eden angus, senin haddin degil baskalarinin tercihlerine yorum yapmak.
Giyim tarzı harika. Bir modacıyla çalıştığına eminim. Çünkü geçmiş yıllardaki fotoğraflarındaki kıyafetleri çok özensiz.

Fiziği de keza çok iyi. Yaşını başını almış teyzemiz üstelik 3 çocuğu da var. Ayrıca duruşu, tavırları, hareketleri de çok ağırbaşlı, asil. Ama kürtlük olabilir bakın, yüz yapısı çok sert. Haşin bir kürt kadını mükemmelliğinde de kendisi...

Edit: oha inanmıyorum ya. Demek Trabzonlu. Yapmayın beee.
Trabzon'a giriş çıkışlar kapalı zaten. Zamanında kürt dedeleri göçmüş olamaz aynen. 2 dklık google bilginizle çökerttiniz etnik kökenini. Hâlâ şoktayım.
Trabzonlu normal bir kadın işte. Amma abarttınız.
Türkiye cumhuriyetinin hak ettiği first lady.
2023 yılında sarayda görmek istediğimiz modern türk kadınına örnek gösterilecek hanımefendi.

First lady ünvanını layıkıyla taşıyacaktır.
sapsarı saçlarıyla güzelliğe karşı koyuyor.
siyasetçilerin karılarını nasıl kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.

adamın hizmet yapması onemli degil miydi?

karısınin guzelligini konu yapan o secmenin kalitesi nedir?

rezillik resmen.

ayrica kadın terör sempatizanı.
Sevgi pıtırcığı rolüne iyi çalışmış ama pek muhterem eşi çuvallamış gibi gözüküyor.

https://twitter.com/kendi.../1168100815099367430?s=21
Aynen dua etmenin hiçbir faydası yok. Çiçek atınca ruhu arşa eriyor.
kocası ibb başkanı olduktan sonra
havalara girip egosunun tatmin eden kadın.
ayrıca sarışın değil esmerin ağababasıdır. evet..
halka tepeden bakan kendilerini beğenmiş sıradan rüküş banal islam olmayan elitler tabakasıdır.
Biliyorsunuz kendisi iyi eğitimli, üniversite mezunu yüksek lisansını yapan modern bir türk kadını.

Bu özellikleriyle pkk tiyatrosuna gitmeye hak kazanıyor. Zorunuza gitmesin.