bugün

görsel
görsel

Rams park hatırası zuhahahahahaha.
Şımarık bir kulübün haksız bir galibiyet aldığı sabaha uyandığı için mutsuz olan yazar. Neyse, umarım şampiyonlar ligine giderler de bayern’ den, city’ den 7-8 yerler. Yok artık iyi niyet de centilmenlik de.
Algıcı, olmayan penaltıcı ağlatan ve ağlatacak olan yazar. Artık centilmenlik de yok. Fenerin kalesine vurulan gol olsun. Hak ettiniz hiç şikayet etmeyin.
kendisini iyice deli gibi yapmış yazardır. mutlu ama çok uzak olsun..
Galatasaray düşmanı, mert hakan gibi antipatiği, olmayan penaltıyı savunan algıcılardan bir süre izin isteyen yazar. Geri dönünce çıldırtmaya devam ederim. Hadi öptüm.
Bir rahat vermediniz ki gideyim…
Neyse, şahsına tahrik ve saldırı bittiyse şimdilik izin isteyen yazar. Yeni ayarlarda görüşürüz.
kendisini saygıyla anıyoruz...
Dunku mactan sonra kirici cikislarina devam eden yazar.
Dünkü maçta eline alan yaxar.
Siklememe ve kafasına takmama alışkanlığına devam ettikçe daha iyi olan, algıcı penaltıcıları sevmeyen yazar.
görsel
görsel
yaman algıcılara, olmayan penaltıcılara, şampiyonlar ligi gruplarını unutmuşlara, tahrik sevdalılarına hak ettiği cevapları teker teker verecek olan yazar. az bile sabrettim. hak ettiniz.
mahallenin delisi kıvamına gelmiş yazardır. yakında bağdat caddesinde kafasında huni elinde tahtadan direksiyon ali koççççç fönerbağhçeeeğğğğ diye bağırıp koşarken denk gelebiliriz.
kendisini eleştirip olgunmuş gibi rol yapanların gerçek yüzünü bildiğinden rahat olan ve rahat olmaya devam edecek yazar. artık hak eden hak ettiğini alacak. yıllarca canıma okudunuz ve hak edenlere hak ettiği gibi davranmayı öğrettiniz. yetti artık.
görsel
maskeli baloda maske takmayanlardan biri olan yazar. yoksa ben de maske takıp neler neler yapardım da ihtiyaç duymuyorum. neysem öyleyim. işinize gelirse...
artık kendisini kafasına takmış laftan anlamaz, kötü niyetli şımarıkların tahrik amaçlı başlık ve entrylerine de cevap vermeyecek olan yazar. hem zamanıma hem de sabrıma yazık...
Erotik masaja ihtiyacı olan yazar. Rahatlaması, gevşemesi lazım.
Masaj sonrası da havuz partisi... işte ondan sonra Herşey çok güzel olacak. swh

görsel
yani sabredeyim, görmezden geleyim, yazmayayım dedim ama olmuyor.
bir ricada bulunacağım. lütfen beni tahrik etmeye ve iftira atmaya son verin. tane tane açıkladım hala işinize gelmediği ve kötü olduğunuz için anlamak istemiyorsunuz.
benim de bir sabrım var. beni sevmemekte özgürsünüz ama saygı duymak zorundasınız.
anladım ki iyi niyetimi hak etmiyorsunuz, saygımı hak etmiyorsunuz, bundan sonra ben de tahrik çabalarınızı iplemeyeceğim, yanıt yazmayacağım çünkü ayırdığım zaman ve sabır boşa gidiyor. boş beleş şeylerle rahatsızlık yaşamak istemiyorum.
artık cevap alamayacaksınız ama şunu da açık ve net biçimde ifade edeyim ki şayet şahsım ve ailemin haysiyetini kıracak başlık ve entrylerle karşılaşırsam üşenmem dava açarım. cidden yetti artık. sabrımla oynayıp durdunuz sonunda taştı.
sizin kadar iyi, sizin kadar kötü bir yazar. sadece ben kabul ediyorum sizin işinize gelmiyor.
Olm seni kim tahrik ediyor ki?..

Millet gs-fb maci uzerinden geyik yapmis sana. Sen de fb uzerinden fb'lilere sallayip, kirici cikis yapmiyor musun amk?

Deli midir? Nedir?
Eski nickini merak ettiğim yazar. Yoksa hoplattığm yazarı tekrar hoplatmak istemem.
onca insan kazanma ve iyi niyet çabası şımarıkça tepesine çıkmalarla devam ettiği için artık etliye sütlüye karışmadan sözlüğün keyfini çıkartmaya çalışacak olan yazar. zor olacağını biliyorum ama deneyeceğim işte. yapacak başka bir şey yok.
görsel