bugün

neler yapıyor acaba diye merak edilen.
hiç sesi soluğu çıkmıyor.
böyle adamlardan beşiktaş olarak faydalanmamız lazım aslında. futbol konusunda son derece bilgili bir adam. kulüpte mutlaka bir görev almalı ama demirören varken zor gibi gözüküyor.
futbolu bilen ve çok farklı taraflardan bakabilen "akil" adamdır.
ilerde serdal adalı başkan olursa futbol şubesinin başına getirilse beşiktaş adam olur.
o kadar söylüyorum. gerçekten beşiktaş hakkındaki en büyük hayalim bu sanırım. böyle bir şey gerçekleşirse, beşiktaş 5 yıllık bir planın ardından ligi domine etmeye başlar.
beşiktaş'a başkan olsa diye hayal kurdurtan.
hayal ama sadece. adı üstünde. gerçekten uzak.
olmaz ya hani, ama bi olsa var ya...
serdal adalı nın yanında hüsnü güreli ile birlikte tekrar yönetimde olması gerekenlerden birisi.
büyük ihtimal milan'ın başındaki galliani gibi beşiktaş'ta futbolun patronu olarak görev alacak yönetici. necip beşiktaş taraftarına hayırlı olsun.
Beşiktaş için bir şanstır kendisi, tıpkı Sınan vardar gibi.
beşiktaş futbol komitesinde göreve başlamıştır.

http://www.bjk.com.tr/tr/...m_kurulu_ndan_duyuru.html
bjk de futbolun başına geçen beyefendi.

not: oluyor evet bu sefer oluyor, sayın fikret orman sana her geçen gün biraz daha inanıyorum.
fikret orman'ın en iyi icraatıdır. keşke lucescu'yu getirebilse ibrahim altınsay.
radikal gazetesinde yer alan yazılarıyla ufkumuzu açan spor adamı.

yazdıklarıyla çelişmemesi en büyük dileğimiz.
twitter'da yazılanlara göre kendisi beşiktaş'taki görevinden istifa etmiş.
görevi bırakmış. *
beşiktaşlı duruşu olmayan adammış. öyle diyolla..
fikret orman ve şürekasından bi yol olmayacağını anlayıp görevi bırakmış kişidir. getirdiği adam oğuzhan. anlaştığı adam van gaal. tamer kıran ın aldıkları mcgregor ve escude. teknik direktör samet. daha ne denir ki.
Beşiktaş söz konusu olunca örnek aldığım tek insan. Bir gün Beşiktaş başkanı olacağı hayalini kuruyorum...
güntekin onay ve ali ece ile birlikte beşiktaş yönetiminde olmasını istediğim eski beşiktaş yöneticisi.
Hala beşiktaş adına umudum varsa onun sebebidir kendisi. Eminim birgün geçecek o şerefli makama.
tamer kıran'ın istifasıyla birlikte kesinlikle göreve gelmesi gereken kişi. saçma sapan transferlerden sonra beşiktaş için ilaç olur. bunlarla beraber özellikle ali ece başta olmak üzere güntekin onay da katkı sağlar.
neredeyse tüm beşiktaşlılar kendisine deli gibi saygı duymaktadır ancak 16 haziran daki seçime asla aday olmamalı. beşiktaşı seviyorsa tabi ki.

fiko enkazı devraldı ve ilerleyecek en azından demirören in süresinin yarısı kadar , böyle olmalı.çok seviyorsa ve görev almak istiyorsa yönetim kuruluna girsin o zaman fiko başkanla çalışsın. başkan ona ; ibrahim ağabey diye hitap etmektedir. saygı duymaktadır. o da buna cevap versin ve girsin yönetime . diğer türlüsü akıllarda kuşku uyandırır ve ona duyulan saygının da yitirilmesi demek olur.
beşiktaş'a 1989-1993 yıllarını tekrardan yaşatacak olan insandır. oğuzhan gibi bir futbolcuyu beşiktaş'a kazandırarak beşiktaş taraftarının saygısını sevgisini kazanmıştır. muazzam vizyon sahibi biridir.
futbol şubesi için biçilmiş kaftan. fakat başkanlık için çok erken.
en geç salı veya çarşamba günü başkanlık adaylığını açıklaması beklenen kişi.
tekrar beşiktaş için çalışmasını dört gözle beklediğim önemli kişilik.
eğer beşiktaş için birine sabır gösterilecekse, o kişi bu adamdır. ormanlar, adalılar, önder özenler hikaye.