bugün

türünün son örneği olmakla beraber, aramıza yeni katılan taze yazardır. yine aynı çatı altında buluşup karalamaya devam etmekten mutluluk duyduklarımdan.. hoşgeldin sevgi pıtırcığı.
uzun ve guzel yazilariyla ilgi cekmis yazar. yazilari hem gulduruyor hemde dusunduruyor.
geleceğin süperstarı olmaya aday yeni bir yazar. ama sanki eski bir yazar gibi yazıyor. çayını demledim şimdiden. okuya okuya doyamadım akşam akşam, kolay kolay iltifat etmem, eğlenceli bir arkadaşmış. moderasyona katımalı bence, aklıma gelmişken buradan espri anlayışı kıt olan moderasyonu kınıyor sevgilerimi yolluyorum. dsaşkghşakdshg..
yeni yazar olmasına rağmen entryleri gayet hoş görünen yazar. amma velakin bi kaç yerde 18 yaş altının okumaması gereken cümleler var, onlarında üstünü de sansürleyip okuyoruz. *
kısaca uslubunu sevdim.
eskilerden bir nostaljiyle gelen, gelediğine sevindiren, entry matbaasına sahip olan yazarımızdır. hoşgelmiştir...
dış sesi iç sesinden farklıdır kimi zaman insanın, hele birde öfke hasıl olmuşsa ruhta bir yerlerde o dış ses serzeniş olur.. ironi olur.. tepkime olur.. tokat gibi çarpan cümleler olur. hyperstatics ince bir çizginin üzerinde munatazaman duran, üzülerek ilerde biraz yalnız ve biraz hüzünlü kalacağını tahmin ettiğim, "görmek" kavramına vakıf ve beni cümlesiz bırakacak güzel cümleler kurabilen bir kardeş, bir küçük melek-şeytan. **
reklamlar hakkında takip edilesi, enteresan tespit ve yorumları olan modelleyici yazardır. * * *
ilk "hoşgeldini"mi aldığım bu yüzden de çok pis bir sempati beslemeye başladığım nadide insan... bu çatı altında da karşılaştığıma sevindiğim sağlam bir yazardır kendileri...
bu adama dikkat... *
(#2533377)

zall a gönderdiği açık mektupta ki uslubuyla dikkat çeken yazar. güzel yazıyor. ayrıca zall'ın cevabını da sabırsızlıkla bekliyoruz.
entry yerine giri'yi kullanması beni iyiden iyiye kıllandırdı şimdi. inanın yumak oldum. itü sözlük yazarlarının ekseriyetle kullandığı bir tabir çünkü.

(bkz: bir kedi gördüm sanki)
betonarme çerçeve türüdür, cross, üç moment, açı-deplasman, moment-alan gibi bazı yöntemlerle çözülür, uzak durmakta fayda vardır.
(bkz: kendini arayan adam)
(bkz: #1825916) ithafen; "kankam o benim. sevilesi insan..dostum naber? la olm geçen gün gelecektin nooldu o gün? niye gelmedin? ayıp oldu kıza.. şukufe seni çok bekledi..ben de boşver onu dedim.. ama çok eğlendik biz keşke gelseydin..cidden niye gelmedin?.. şukufe çok üzgündü yalnız.. bence özür dile..sevgiler muck..." dur bir de şunu yapalım tam olsun; *
klavyesi güçlü yazardır. ''swh''

(#3625961)