bugün

Otobus muaviniyle ayni statude olup maasinin onlardan fazla olma sebebide, isi hemen birakmayip bir istikararlik saglamaktir. Yoksa dunya aile duzenine uygun olmayan bir meslek, ne zaman nereye gittigin geldigin belli olmayan bir meslek. Genis insanlara ya da bekarlara cazip.

Kasar ruhlu kadinlarin tercih ettigide halk arasjnda soylenmektedir.
yurt dışı uçuşlarda en arka koltuğa check in yapmanız halinde gayet kaliteli sohbet imkanı bulabildiğiniz,hatta orta dörtlünün tamamı boş ise sırayla kıvrılıp uyuduklarını görebildiğiniz emekçilerdir. otobüs muavininden ne farkları var geyiğini geçiniz efendim.
uçan memeliler sınıfındandır.
görsel
Uçuş sağlayan kişi.
Her emek kutsaldır,saygindir ama havacılık sektöründe en gereksiz egoya sahip gruptur hostesler. Diğer degisle kabin memurları.
9 aydır bu işin içindeyim hala havalarinin sebebini anlayamadım. Yolcunun o uçağa gelene kadar kaç aşamadan geçip kimlere kan kusturuyor belli ki haberleri yok. Özetle yaptiginiz is diğer herhangi bir işten farksız.uçuyor olmanın yarattığı basıncın egonuzu sisirmesine izin vermeyin.
şımarık yolcuların kahrını çeken, işi yolculuk boyunca onları rahat etmelerini sağlamak olan ancak sabırlarının her fırsatta zorlandığı bedenen ve ruhen yorucu sağlık açısından bir çok riski içinde barındıran meslek. ciddi bir eleme sonucu ağır eğitimlerle başladıkları mesleğe bir de idari görevler bindirildiği için durak noktalarında otel odalarında bile çalışmak zorundadırlar. bir çoğu alımlı ve güzel bayanlardan seçilir. iç uçuşlar daha çok meslekte eski yada çok acemi olanlardan seçilir. eğer yurt dışı uçuşu yapan bir hostes sevgiliniz varsa dönüşünde güzel bir seks sizi beklemektedir. çünkü jetlag yüzünden tüm hormonları alt üst olmuştur.
pilotlar ile aralarında pazarlandığı üzere bir ilişki çok nadir yaşanmaktadır. zira emin olun iki grubunda aralarında çok ama çok derin uçurumlar vardır.
uçak içinde çekindikleri sexi fotoları internete düşmüş olan güzeller.
http://goo.gl/LYveK7
görsel
https://pbs.twimg.com/twe...video/CyWc7lSXAAAjy8L.mp4
görsel
görsel
Zor meslek bildiğiniz hava yolu garsonluğu.
bunların onlarcasına ev verdim kiralık.

çoook ağır kezban olanı da var, çok minnoş olanı da.
havali bir meslek gibi gorunsede bildigin garsonluk.
görsel
görsel
görsel
(bkz: uçan bir memeli söyleyin) esprisinin cevabı olarak verilen 'nefret ederim bu espriden' asıl anlamıysa "yolcu taşıtlarında ve özellikle de
uçaklarda yolculara hizmet eden
genç kadın."
erkeğine host denen bir meslek türüdür!
görsel
Çoğu taş gibi kadındır.
Taşı çok gibi kadındır.
görsel
Özellikle ukraine Airlines çalışanları barbie gibidir.
Havacılık hakkında en ufak fikri olmayan, uçakta doğan dünya vatandaşı sayılır diyen boş kişiler tarafından egoist hava garsonu olarak ifade edilir.Aynı kesim öğretmen maaşları ile kafayı bozmuştur.
Ben mesela havada garson olmak için üniversitede emniyet,güvenlik,uçak bilgisi,dil dersleri vs. aldım boşuna.
Türbülansta görürüz sizi.
Edit:Eksile yavrum hoşuma gider.
kabin memurudemek daha doğru bir tabir olmakla birlikte varlıkları icao'nun şikago konvansiyonu'nda belirlediği bölümlerden 6. annex'in 12. bölümünde "cabin crew" başlığında regüle edilmiştir. buna göre her operatör koltuk konfigürasyonu ve yolcu sayısına göre uçuş güvenliğini sağlayacak ve acil durumlarda tahliyeyi yönetebilecek sayıda kabin memuru bulundurmak zorundadır. bu da yaklaşık olarak her 50 kapasite için bir kabin memuru bulundurulması anlamına geliyor. yolcu ve uçuş emniyeti için oldukça önemli olmakla birlikte, yolculara yapılan servis aslında görevlerinin küçük bölümüdür.