1. 1.
  ing : anavatan.
  1 ... laedri
 2. 2.
  showtime'ın yeni sezonda başlayacak dizisi.
  1 ... ahkafam
 3. 3.
  politik filmlerden, dizilerden hoşlananlar için harika bir dizi. amerika araplar terörizm üçgeninde dolaşan, konusu biraz yavaş işleyen ama yine de sıkmayan güzel bir yapım. şans verilmeli.
  1 ... cekirdek degil cigdem
 4. 4.
  cok ama cok güzel bir yapım; homeland. hernekadar bir kült haline gelen islamcı terörist konusu bunda da olsada gercekten güzel izlenecek bir dizi.
  -2 ... usturakemal
 5. 5.
  showtime'ın yeni dizisi. kısaca özetlemek gerekirse; bir abd askeri teröristler tarafından kaçırılıp, 8 yıl boyunca terörist gibi yetiştirilip beyni yıkanıyor. ardından kurtulmuş gibi ortaya çıkıyor. tabi cia'de çalışan güzel bir ablamız adamın şüpheli tavırlarına kıl olup peşine düşüyor. bu ablamız cia de çalışmasına rağmen bildiğiniz keş. ablamız, adamın evinide izlese de, birebir konuşsada bir türlü terörist olduğunu kanıtlayamıyor ve bir gün adamın peşine takılıyor. içip, içip kafası güzel olan ablamıza, bizim terörist arabada bir güzel kayıyor vs.

  izleyen pişman olmaz, izlemeyende birşey kaybetmez. öyle bir dizi.
  1 ... sif10
 6. 6.
  ilk 4 bölümü ile izlemye değer bir dizi olduğu hissi veren ve ara vermeden izlemeye devam ettiğim dizi.

  --spoiler--
  4. bölümde izleme kameralarını sökerken son kamerayı sökme şerefine laik olan abhlamız kameranın ayaklarından birini sökünce nasıl görüntü gitti alayalamadım
  --spoiler--
  ... separator
 7. 7.
  bu diziyi izlemeyen çok fazla şey kaçırıyor , her bölüm üstüne koya koya ilerleyen harika ötesi muazzam kurgulanmış nefis politik dizi.

  http://www.birdizihaber.c...11/11/homeland-tantm.html
  ... diye dusunuyorum
 8. 8.
  kurgusu karmakarışık olmasa iyi bir dizi olabilirdi, belki. sadece ara sıra seyredilecek bir seyirlik, o kadar...
  -2 ... unidentified stranger
 9. 9.
  (bkz: brody reyiz)
  ... chamot
 10. 10.
  müslümanlara terörist olarak bakan bir dizi olmasına rağmen dizinin işleyişi, oyuncuları, kurgusu muhteşem olan dizi önemli olan da inandığını yansıtmaktır doğru ya da değil adamlar inandıklarını ortaya koymuşlar ve başarılı olmuşlar ayakta alkışlanası dizi.
  ... fncir