bugün

korkuya verilen tepkidir.
sakarya'nın soytarı gençlerine tribün dersi veren kocaelispor'un efsane taraftar grubu.
10 albümünün en sağlam prodüksiyonu bu parçada. Düzenleme efsane olmuş. Lirikler de benim hoşuma gitti. ilk 3'e girer en iyi parçalar arasında.

--bunlarda sözleri--

Senin Bana Bu Yaptığın Hangi Kitaba Sığar
Bir Güldürdünse On Ağlattın Şahidim Yıllar
Hiç Bitmedi Gitti Izdırabın, Bu Ceza Nereye Kadar
Ben Çeke Çeke Sineye Nihayetinde Oldum isyankar
Ama Ne Yaptıysa Olmadı Olmadı Bozamadın Ki Beni Dünya
Ben istediğin inadına inadına Bakıyorum Toz Pembe Hayata

Bana Sökmedi Numaraların Saptıramadın Doğrumdan Dünya
Ben iste De inadına inadına Ümitle Tutunuyorum Hayata
Bak Dimdik Hayattayım Yıkamadın Hala Yoluma Tuzaklar Kurdun Da
Yaktın Çıramı, Başımı Yaktın, Başına Belayı Aldın Bu Defa
Haydi Hodri Meydan Kahpe Dünya, Elinden Geleni Ardına Koyma
Görelim Bakalım Kim Kimi Adam Edecek Sonunda
Bak Dimdik Hayattayım Yıkamadın Hala Yoluma Tuzaklar Kurdun Da
Yaktın Çıramı, Başımı Yaktın, Başına Belayı Aldın Bu Defa
Haydi Hodri Meydan Kahpe Dünya, Elinden Geleni Ardına Koyma
Görelim Bakalım Kim Kimi Adam Edecek Sonunda
Haydi Hodri Meydan, Haydi Hodri Meydan

--bunlarda sözleri--
kafirlere!..
an itibariyle i.güngörenspor maçında meşale şov yapan kocaelispor taraftar grubu.
bengü'nün 2016 model şarkısı. klipte bir adet demet özdemir görmem replay tuşunu aşındırmama yetti.

video: https://www.youtube.com/watch?v=H-uga9JcfM8

şarkının sözleri ise şu şekilde:

Hiç alışma öyle güle güle senin olmadım
Kayboluşta böyle gide gele beni bulmadın
Dönde bak ve sor o yüreğine kaç yalan sığar?
Vazgeçilmezim sana bu sözüm senle dolmadı

Yine de ağladım
içimi yaka yaka aldım
Canıma baka baka dönmedim
Kadere gidiyorum, tek hesabım Allah'a!

Bir sözüm yok sustu kalbim
Bıkmıyorsun sen firardan
Küs barış yok bitti artık
Anladım gönlün yalandan

Aşk ölümse vız gelir be
Korkmadım ben intihardan
Kim yaşarmış ayrılıkta
Gör bak artık hodri meydan

Kaynak: http://www.sarkisozlerihd...-sozu/bengu-hodri-meydan/
Kocaelispor' un taraftar grubudur. Aralarında sağlam adamları oluyor fakat ergen taraftarları tam dayaklık oluyor. Apaçi şapkası, yırtık kot vs. öyle gider.
kocaelispor tribünlerinden çekildiğini açıklamıştır.nedeni ise seçimlerde chp adayı sefa sirmeni desteklemesi ve seçilememesi üzerine kendileri yüzünden kocaelisporun zarar görmesini engellemekmiş.kasap özgürün yaptığı açıklama:

Biz bu seçimlerde açık açık Sefa Sirmen'den yana taraf olduk. Bu nedenle Kocaelispor'a zarar vermemek için resmi bütün faaliyetlerimizden çekiliyoruz. Maçlara gideceğiz ama tribünlerde Hodri Meydan olarak herhangi bir faaliyette bulunmayacağız. Çünkü Kocaelispor taraftarlarına mevcut yönetimin büyük baskısı olacağına inanıyoruz.
Amatöre düşüyoruz diye bırakmış değiliz. Yıllardır içinde bulunduğumuz kötü durumdan çıkmak için bir umut ışığı doğmuştu, ancak olmadı. Bu saatten sonra Hodri Meydan'ın tavrı yüzünden Kocaelispor zarar görsün istemiyoruz. Münferit olarak yine herkes istediğini yapabilir. Hodri Meydan grubu olarak faaliyetlerimize son verdik. Kocaelispor'a destek vermek istiyoruz ama Sefa Sirmen'i destekleyenlerin takımına destek vermeyiz diyen varsa buyursun gelsinler biz artık yokuz. Size kurmayı söylediğiniz Yeni Kocaelispor yolunda başarılar. Bu şehrin gerçek takımı her zaman bu Kocaelispor olacaktır.
Bir zamanlar superlig de fırtına gibi esen, kadrosuyla mükemmel anadolu takımları arasında yer alan Kocaelispor'un türkiye'nin en iyi taraftarlar grupları arasında yer alan oluşum.
varlığınızdan değil, yokluğunuzdan korkarız.
(bkz: tatangalar)
büyük kocaelispor kulübünün cefakar ve vefakar büyük ve korkulan taraftar grubu.
akıllara fairy bulaşık deterjanlarını getiren sözdür. Yaptıkları festivallerle inandırıcı olma yolunda, sloganlarıdır. Ne hikmettir ki yanmış lekelere tek sünger çekme sonucu tavada müthiş parıltıya sebep olmuştu. Inandık tabi..
yaşadığını dün akşam türkiye ve kocaeli halkına yürüyüşleriyle gösteren kocaelispor un efsane taraftar grubudur.

ağlarsa hodri meydan ağlar gerisi yalan ağlar

twitter hashtag : #KocaelisporYaşıyor

http://kocaelitv.com.tr/kocaelispor-yasiyor/
14 temmuzda ak parti kocaeli il kongresine katılacak olan kocaelispor'un efsane taraftar grubudur.

TÜM KOCAELiSPOR TARAFTARLARINA ÖNEMLi DUYURUDUR!!!

twitter hastagimiz:

#14temmuzdamaratondayiz
#14temmuzdamaratondayiz
#14temmuzdamaratondayiz
#14temmuzdamaratondayiz
#14temmuzdamaratondayiz
#14temmuzdamaratondayiz

tüm taraftarlarımızın

[ bimer@basbakanlik.gov.tr ] mail atmalarını rica ediyoruz.

SON UMUDUMUZ RECEP TAYYiP ERDOĞAN

14 Temmuz 2012 Cumartesi günü yapılacak olan Akp Kocaeli il Kongresinde Kocaeli halkı, Kocaelispor taraftarı; olarak bizlerde tribünlerdeki yerimizi alacağız.
Kocaelinin ismini taşıyan ve Kocaelinin taninmasinda büyük rolü olan Kocaelisporun bulunduğu kötü durumdan çıkması için son umudumuz olarak Başbakan Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a sorunlarımızı iletmek istiyoruz.
Türk Sanayisinin kalbi olan, istanbul'dan sonra en çok vergi veren ve 12 ilçesinin yani tüm ilçelerinin Akp Belediyesi'ne ait olduğu bir kentin takımının bu durumlarda olmaması gerekiyor. Bu konuyla ilgili olarak son umut olarak Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a sesimizi duyurmak istiyoruz.
inanıyoruzki futbolun içinden gelen ve futbolu seven Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN da bu duruma kayıtsız kalmayıp gerekli kişilere sorunun çözümü için neler yapılması gerekiyorsa yapılması ve yakından ilgilenilmesi gerektiğini söyleyecektir.

Türk Sanayisinin kalbi olan ve istanbul'dan sonra 2. Vergi rekortmeni olan Kocaeli'nin ismini taşıyan kulübünün ilgisizlikten bu duruma düşmüş olması takdir edersinizki çok büyük bir anlamsızlıktır. ilçe takımları bugün Süper Lig'de yer alırken biz 3.Lig'deyiz. Belki de sahip çıkılmaz ise önümüzdeki sezon Amatör küme de olacağız.

Kocaelispor'un yaşaması için Kocaeli halkının ve Kocaelispor taraftarlarının son umudu olan Sn. Recep Tayyip Erdoğan ın bu konuya gerekli hassasiyeti gösterip duyarsız kalmayacağını umuyor, kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

14 TEMMUZ'DA MARATONDAYIZ!
Hodri Meydan Taraftarları Sosyal Yardımlaşma Derneği
Bir bursasporlu olarak en yakin zamanda hak ettikleri super ligde gormek istedigim taraftar gurubu. Aralari kotu olsada sakarya ve kocaeli futbol takimlari bulunduklari yere hic yakismiyor. Koskaca Tatangalar, alayina isyan, kralina Hodri Meydan en yakin zamanda layiginizi bulmaniz dilegiyle.
cenaze evinde düğün yaptırmayan holigan grubu.
eski efsane kocaelispor'un eski efsane taraftar grubu.
kocaeli sınırları içinde dört büyük takım taraftarlarına şampiyonluk kutlaması yaptırmayan ergen ağırlıklı holigan grubu.
HODRi MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞi BASIN AÇIKLAMASI...

Sevgili Kocaelispor camiası...
Yaklaşık 1 senedir Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak hiçbir basın açıklaması yapmadık.
Aleyhimizde o kadar yazılıp çizilmesine, hayal mahsulü dedikodular üretilmesine, üstümüze oynanan oyunlar neticesinde mahkeme kapılarında süründürülmemize rağmen sessizliğimizi muhafaza ettik.
Şu bir gerçek ki, toplumumuzda egemen olan balık hafızalı olma durumu ne yazık ki bizim camiamızda da mevcut olup hatta bazen de üst seviyededir.
Bunu gayet iyi bilen bazı uyanıklar, art niyetli kalemler ve bu kaos ortamından beslenen (isimleri ve şekilleri) bu camiaca bilinen insanlar, bu zafiyeti istedikleri gibi kullanmaktadırlar.
Bu açıklamayı yapmamızın temel sebeplerinden biri de, camiamızın hafızasını tazeleme gayretidir.
iki sezon önce Kocaelispor tarihinin en rezil olayları arka arkaya yaşanırken, (açlık grevleri, 6 puanın silinmesi, sahte paralar ve Fuat Donay olayı vs.) kulübe sahip çıkan taraftarlar ve onun sonrasında; müthiş bir kent-futbolcu-taraftar kenetlenmesi ve 17 hafta yenilmeyen bir takım ortaya çıktığında, bugün Kocaelispor için atıp tutanlar o günler nerelerdeydiler?
Kulübe yönetici bulunmadığı için Kayyum atanmadı mı?
O günler nerelerdeydiler?
Aman tesislerdeki kupaları ellemeyin, formalarımızı almayın, futbolcuların şahsi mallarını kaldırmayın diyen bizlerden, haciz memurları ve avukatlar milyonlarca tutarında senetler alırken, nerelerdeydiler?
Kayyum sonrası gelen yönetim de pes edip görevlerini bıraktığında yapılan kongrede yine her zamanki gibi hiç kimse ortalıkta olmadığı için mecburen yönetim listesi yaptığımızda bizleri eleştirenler, bugün bu yönetime sözde kulübü kapatmadıkları için kahraman ilan ederken, kimse bu nasıl yaman bir çelişki diye sormuyor?
O günkü kongrede bugün yönetime sahip çıkan bazı eski futbolculara gelin yönetimi alın dediğimizde,Bizleri bu işe bulaştırmayın deyip görevden kaçarken, daha sonra neler oldu ki son yapılan kongrede liste yaparak sözüm ona kahramanlığa soyundular.
Bakın altını çize çize bir kez daha açıklıyoruz.
Taraftarlar olarak kulübü kapatmayıp sahip çıktığımız ve takımı ligde bıraktığımız hatta play ofu kaçırdığımız günlerde, mevcut borçlara bakıp bir yol izlememiz gerekiyordu.
Çünkü personelinden futbolcusuna kadar hiç kimsenin cebinde bir tek kuruş bile yoktu.
Haciz memurları, avukatlar, tesislerde ve kulüp binasında cirit atıyordu.
Akla ve mantığa en yakın olan, Kocaelispor camiası olarak borçsuz bir kulüp olan Körfezspor ile birleşip sıfırdan tekrar ayaklarımızın üstüne kalkmamızdı.
Ancak eğer kent bir silkelenir ve mevcut takıma sahip çıkar da kadro korunursa, bu düşüncemizi rafa kaldırmayı, bu projeden önce tuttuk.
Bu konuda iddia edildiği gibi ne Büyükşehir Belediye Başkanımız ibrahim Karaosmanoğlu ne de Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan bizlere bir telkinde bulunmadı.
Aksine bizler yönetimin seçtiği temsilciler nezdinde projemizi Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ibrahim Karaosmanoğluna anlattık, o da bizleri Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivana yönlendirdi.
Sayın Yunus Pehlivan`la yaptığımız görüşmeler olumlu sonuçlanınca harekete geçtik.
Ancak yine de son ana kadar bir açık kapı bıraktık.
Bu nedenle çeşitli kez yönetim olarak yazılı çağrılar, basın açıklamaları yaptık.
(Balık hafızalı tipler için bu açıklamalar hala gazetelerde, internet sitelerinde ve bizim kendi sitemizde hala mevcuttur. Unutmuş olanlar okuyabilirler.)
Ne demişiz o açıklamalarda?
Gelin ey bu kentin ekabirleri, eski başkanları, yöneticileri, bu takıma sahip çıkın. Yoksa başka çaremiz kalmayacak demişiz.
Kombinelerden, saha içi reklamlarından elde edilecek gelirlerle (Kombinelerden 1 milyon TL, saha içi reklamlarından 200 tabelayı eski yöneticiler tanesi 10 bin TL den alsa 2 milyon TL gelir elde edilirdi) bu kadro korunur demişiz.
Bunun için bir araya gelmeniz yeterli demişiz.
Aksi durumda 2 senedir 5 kuruş almadan bu formayı terleten tecrübeli futbolcularla, artık her biri başka kulüplerin transfer gündemine oturmuş ama asgari ücrete oynayan gençleri tutamayız demişiz. (Nasıl bu sene biraz parlayan Doğan`ı tutamıyorsak aynı şekilde. Unutmadan bir şeyi hatırlatmakta fayda var. Bu kentte bazı insanlar Kocaelispor forması altında oynayan gençlerden hayal ötesi işler bekliyorlar. Forma aşkına ömür billa asgari ücretle hatta bedava oynamalarını istiyorlar. Futbol dünyasının gerçeklerini unutup hayal dünyasında yaşadıklarını da insanlara dikte ediyorlar)
Demişiz de ne olmuş?
Bugün Kocaelisporluyum diye saf tutan, oturdukları yerden ahkam kesip kulübe bu güne kadar 5 kuruş faydası olmamış tiplerden olumlu olumsuz bir tek kelime bile çıkmamış.
Bizler de ürettiğimiz proje çerçevesinde istemediğimiz halde; ama kurtuluşun bu olduğunu bilerek bu işe soyunmuşuz.
Neydi projemiz?
iki kulüp birleşecekti.
Kocaelispor Kulübü Derneği kapatılacak, (Bakın Kocaelispor Kulübü demiyoruz, Kocaelispor Kulübü Derneği diyoruz)
Alacaklı olan mevcut kadrodaki futbolcularla ve personelle helalleşilecek.
Körfezsporun adı ilk planda Kocaeli Futbol Kulübü olacak, renkleri yeşil siyah olacak, tesisler korunacak, maçlar yine bizim mabedimiz olan ismetpaşa Stadında oynanacaktı.
Kocaelispor Kulübü Derneği kapandıktan 1 sene sonra da ismimizi ve bugün üzerinde 1 milyon TL`yi geçen haciz bulunan logomuzu geri alabilecektik.
Siz bakmayın bazı aklı evvellerin isimi alamazlar muhabbetlerine. Bizler bu projeyi hazırlarken onlar gibi hayal dünyasında yüzmedik, bu işleri bilen hukuk ve mali konularda uzman kişilere danıştık.
Körfezspor`a geçen futbolcularımız, personelimiz hemen hemen haklarının yarısına yakın olan paralarını aldı. Sırf bu ekonomik nedenlerden dolayı işten çıkartılan ve çektikleri çileler nedeni ile vefat etmiş personellerimize bile ödeme yapılması sağlandı.
Gençlerimiz adam gibi sözleşmeler imzalayıp hayatlarında ilk kez para kazandılar.
Bu mudur Kulübün içini boşaltmak?
Nesi doluydu ki bizler boşalttık?
Oturdukları yerden ahkam kesen zat-ı muhteremler acaba çok değil 2-3 ay maaş alamasalar evlerine ekmek götüremeseler neler hissederlerdi acaba?
Dileriz bunları yaşamazlar ama eğer bir gün yaşarlarsa, koskoca 2 sene doğru dürüst para alamayan futbolcuları ve personeli belki biraz anlarlar.
Gayemiz ilk anda TEK TAKIM TEK YÜREK olmaktı.
isim ve logo sonrasında alınacaktı.
Bu tür uygulamalar ligimizde birçok takımın kurtuluş olarak gördüğü ve sonu başarıyla biten bir projelerdi. (Göztepe amatör kümeye düşmüş 3.ligde mücadele eden Aliağa Belediyesporu alarak ismini Göztepe A.Ş. yapmış bugün borçsuz harçsız bir şekilde Bank Asya Liginde Süper Lige çıkma savaşı veriyor. Ve her maçına 35-40 bin taraftarı geliyor. Oradaki hiç kimse stada Aliağa Belediyesporu seyretmeye gitmiyor. Bize daha yakın örnek daha var. Malatyaspor. Orada burada olduğu gibi Malatyaspor kapatılmadı. Ama geçtiğimiz sezon BAL ligine kadar düştü. FiFA borçlar nedeni ile sezonun ortasına BALdan amatöre düşürdü. Borçsuz olarak kurulan Yeni Malatyaspor geçen sezon 2B'de Kocaelispor`un grubunda mücadele etti. Bu sezon iddaalı bir takım kuruyorlar ve isimlerini Malatyaspor Futbol Kulübü renklerini de sarı-kırmızı olarak değiştirdiler. Meraklısına duyurulur.
Ama ne yazık ki bu projenin start alması ile birlikte kulübün içinde bulunduğu vergi ve SSK borçlarından dolayı ticari yaşamları tehlikeye girecek bazı eski başkanlar ve yöneticiler baktılar ki iş kendi cepleri açısından çok ciddi, bu projeye çomak sokmak için bu kentte görülmemiş bir biçimde bir araya gelip toplantı üstüne toplantı yapmaya başladılar.
Bunun da adını ajitasyon yaparak KOCAELiSPOR KAPATILAMAZ koydular.
Sanki bizler Kocaelisporumuzu kapatıyorduk.
Yaptığımız sadece ismini geçici bir süre için askıya almak, ama en kısa sürede tekrar güçlü borçsuz bir KOCAELiSPOR yaratmaktı.
Ne yazık ki bazı gazeteler ve gazeteciler de bunların oyunlarına alet oldular.
Bizlere kulübün içini boşaltmaktan tutun, vatan hainliğine varan suçlamalarda bulundular.
Koskoca sezonda bir tek maçımıza gelmeyen Büyükşehir Belediye Başkanına ve milletvekillerine rağmen bizim üzerimizden işe siyaset sokup, Körfez FK'yı AKP`nin takımı ilan ettiler.
Bizleri ayrıştırıp böldüler.
Para kaynakları bulmak için gece gündüz çalışan, sırf futbolu ve ona bağlı heyecanı sevdiği için, bu kentte Süper Lig oynayan bir takım yaratmak için tek başına çabalayan Körfez FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan`ın çektiği maddi sıkıntıları ve yalnızlığını bilinçli olarak görmezden gelip, 30 maç başı ve peşinatlarının bir kısmını almamış futbolcuların bulunduğu bu takımı zengin kulüp, şımarık futbolcular ilan ettiler.
Kocaelispor`u acındırarak sempati yaratmaya çalıştılar.
Bunda bile ayrıştırma ve bölme gayreti gösterdiler.
Bu takım her maçına yeşil siyah çubuklu forma ile çıkmasına rağmen sırf yukarıda saydıklarımızın uğruna ısrarla bu takımın renklerine kırmızı siyah dediler.
Ama artık YETER diyoruz!
Bazı aklı kıt, art niyetli kişilere, yorumculara tekrar hatırlatıyoruz.
Kocaelispor kıyamet kopana kadar, bu tribünler olduğu müddetçe sonsuza kadar yaşayacaktır.
Kimsenin onun adını silmeye ne siyasi gücü yeter, ne de parası...
Kocaelispor kağıt üzerinde veya yasalar karşısında kapandığı zaman; kaybolup gidecek bir kulüp değildir.
Bu bir ruh olayıdır.
Bu bir aşk olayıdır.
Bu ruh ve aşk bizlerde olduğu müddetçe, elbet bir gün doğrular yanlışların önüne geçecektir.
Neticede yukarıda sözünü ettiğimiz insanların itelemesi ile çok ama çok uzun zaman ne maçlarda ne de Kocaelispor ile ilgili aktivitelerde yüzlerini görmediğimiz bazı kişiler, kongre günü apar topar liste yaparak güya sözüm ona Kocaelispor`u kurtarmışlardır.
Kendilerini destekleyen küçük bir zümrece de kahraman ilan edilmişlerdir.
Yaptıkları sadece ve sadece bu projeyi geciktirmek ve Kocaelispor`un adını bu sene daha da ayaklar altına alınmasını sağlamak olmuştur.
Yıllarca bu kulübe hizmet eden personeli, bu tesislere biz bakamayız&, diyerek tazminatsız 5 kuruşsuz işten çıkarmışlar, daha sonra tesislerden yararlanan Körfez FKyı görünce tesis kavgası çıkarmışlar, kendileri elektrik, su ve doğalgaz borçlarına çözüm bulamayınca tesisleri kaderine terk edip, bu gün adeta KEVe peşkeş çekmişlerdir.
Hani tarih edebiyatı yapanlar, buna ne diye ses çıkarmamışlardır?
Caddelere, stat önüne konulan yardım sandıklarına sırf Kocaelispor Kulübü`ne tesis kazandıracağız diye irili ufaklı yardım yapan Kocaelispor taraftarlarının bu tesislerde hakkı vardır.
Kocaelispor`a tesis yapılacak diye paralarını veren sanayici iş adamlarının bu tesislerde hakkı vardır.
O tesisler hakkı olmayan tek bir kurum vardır o da KEV`dir.
Bizler bugün o tesislerin neden, nasıl ve niçin otel olduğunu da gayet iyi biliyoruz.
Elbet bir gün tarih bununda hesabını onlara soracaktır.
Sevgili Kocaelispor camiası...
Bugünlerde Kocaelispor`da yine bir kongre rüzgarı estirilmektedir.
Ortaya çıkan adayları ve isimleri gördüğümüzde acı acı gülmekten ve sinirlenmekten başka yapacak bir şey göremiyoruz.
Bu isimleri geçen isimler daha önce Kocaelispor batarken uzayda mı yaşıyorlardı, yönetici değiller miydi?
Bunların arasındaki bazı isimler, Kocaelispor`dan ayrılırken sözde borçlarına karşılık senet almamışlar mıydı?
Beyler!!!
Burası izmit!
Herkes birbirini bilir, tanır.
Hemen hemen herkes diğerinin kaç okka çektiğini de bilir, yüreğini de.
Kimse kimseyi kandırmasın.
Kandırdığınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz.
Kandıracağınız kişiler sadece yandaşlarınız ve balık hafızalı bazı tipler olur o kadar.
Bizler Kocaelisporluyuz.
Sizin sandığınızdan, sizlerden daha fazla Kocaelisporluyuz hem de.
Çünkü bizler, bu kulübün gerçek sahibi olan TARAFTARLARIZ.
Bu tribünleri böldüğünüzü sanıyorsanız, bizleri Kocaelispor maçlarında görmeyip, kafalarınızdan başka şeyler geçiyorsanız, ciddi biçimde yanılıyorsunuz demektir.
Bir kez daha yazıyoruz;
KOCAELiSPOR TEKTiR.
NASIL KOCAELiSPOR`UN U18'i, U17'Si, U16'SI KOCAELiSPOR iSE, KÖRFEZ FK'DA KOCAELiSPOR'DUR.
Bunun böyle olduğunu; gerek izmit'te yaşayan gerekse Körfez'de yaşayan bazı şahsiyetlere de nazikçe hatırlatmak isteriz.
Elbet bir gün ruh ve beden tek çatı altında buluşacaktır.
Bizler 1 sene boyunca bu konu ile ilgili açıklama yapıp insanları bölmeyeceğimize ve tribünlerde centilmence destek vereceğimize büyüklerimize söz verdik.
Bu sözümüzü de adam gibi yerine getirdik.
Ama yaşanan olaylara baktığımızda, Kocaelispor`u gerçekten sahipsiz, alelade basit bir amatör kulüp gibi gören ve meydanı boş bulup atan tutanlara, bundan sonra meydanın boş olmayacağını da hatırlatmak istiyoruz.
Her ne kadar olmayacağını ve çıkmayacağını bilsekte; eğer varsa bu borcun altından kalkıp, bu kulübü ayağa kaldıracak parası ve projeleri olan bir babayiğit, onun yanında ve destekçisi oluruz.
Ammaaa hayal tacirlerine, bu kulüpten hala bir şekilde nemalanmaya çalışan tiplere,oh ne güzel, TFF bütün masrafları ödüyor nasılsa, varsın futbolcular aç karnına top oynasın, idman yapacak, kamp yapacak yeri olmasın, personel maaş almasın, ben bu kulübe elimi kolumu sallayarak başkan olur yöneticilik yaparım diye akıllarından geçirenlere de DUR demesini de biliriz.
Son olarak;
Kentte bilinçli olarak dedikodusu yaptırılan ismetpaşa Stadı`nın yıkılması ile ilgili bir açıklamamız olacak.
Umarız bu sadece bir hoş dedikodu olarak kalır.
Aksini kimse ciddi olarak ortaya atmasın bile.
Yeni stat yapılmadan ismetpaşa Stadı; YI-KI-LA-MAZ!
Daha ötesini tartışmıyoruz bile.
Bu kentte bazıları Kocaelispor camiasını hepten sahipsiz zannetmeye başladıysa, bunun böyle olmadığını onlara da hatırlatmak isteriz.
Geçen sene Kocaelispor'umuzun kurtuluşu için Gebze'ye gelen Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan`a ulaşmaya çalışmış ama orada Gebzespor taraftarları ile yaşadığımız olaylar nedeni ile polemik olmasın diye büyüklerimizin ricası ile bundan vazgeçmiştik.
Ama bu sene Başbakanımız, 14 Temmuz'da bizim mabedimize gelecek.
Bu kez ona ulaşıp, Kocaelispor`un tekrar ayağa kaldırılması için gerekli talimatları vermesini, hangi yoldan gitmemizi bizlere göstermesini rica edeceğiz.
Başbakanımızın bu kentteki Kocaelispor sahipsizliğine bir DUR diyeceğine yürekten inanıyoruz.
Umarız bu hatırlatma ve hafıza tazeleme yüklü açıklamamız, bazılarını rüya gördükleri uykudan veya hayal dünyasından çıkartır.
HODRi MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞi
kocaelispor futbol kulübünün vefakar cefakar taraftar grubudur, türkiyede saygınlık kazanmıştır.
Her Sakarya deplasmanından sonra 5-10 yaralı veren, ve buna rağmen Çark Caddesinde yürüdüğünü iddia eden, halk dilinde ''HodriMaymun'' olarak da anılan, saman alevini andıran , yok olmaya yüz tutmuş ''Seyirciler''
tatanga denilen taraftar grubunu her yerde dumur eden efsane taraftar grubu en son arifiye tren garında ve sapanca da yaşananlar her şeyi ortaya koymuştur. sakarya taraftarı hodrimeydan ı taşlar ancak hodrinin trenin acil el frenini çekmesiyle sapancalılar dumur olur kendi mekanların da bi güzel kaçarlar kaçmak az gelir tabi buna rağmen hala konuşurlar. bir efsanedir hodri.
bir tatanka iyonkata'nın kaleminden...

işte şimdi geçtiniz tarihe, koca bir leke sürerek geçmişinize. bir de bununla övünmek niye, ihanet ettiniz hafiz renklerinize. evet plaka yazdırmadınız (zaten yazılmışı var) ama tarih sizi onursuzlar diye yazacak. çünkü kutsal olana, armaya ihanet ettiniz. peki takımımız herşeyimiz diyen, iyi günde, kötü günde, üzüntünde, sevincinde, ölene dek yanındayız, yalnız bırakmayız naraları atan sözde tribüncülere ne demeli? 'ölene kadar değilmiş sevdaniz, 4-1'e kadarmış hafiz.' tribüncülüktede yeni bir çığır açtınız 4-1'de kepenk kapattınız. deplasman tribününü boşalttınız. oysa gitmek yerine, kalsaydınız ya. karşı çıksaydınız onursuzluğa. çağırsaydınız takımı, bassaydınız bağrınıza, arkasından da bir canım feda... hayret arkadaş... onursuz yaşamayı seçtiniz, bizi kaybettiniz. olamazsınız artık ne düşmanımız ne de ezeli rakibimiz. hadi eyvallah... vallahi rezalet, billahi rezalet. nerde kaldı ezeli rekabet. hee ayrıca bu arada onurumuzu kurtardık diye açıklama yapanlar... tek gerçek var ''tatangalar''
" maç 4-1 bitmesin " diye kendi takımına mesaj verip bir gol yemesini isteyen taraftar grubu. mal dememek için kendimi zor tutuyorum, ve düşünüyorum bu insanlarla aynı ülkede nasıl yaşadıgımı.
nasıl koydun o mübarek sakalı,
nasıl .iktin Amerikayı,
Usame baba bize kıyak yapsana,
Sakarya'yı bombalasana.