1. 1.
  hektometrenin malzemeden çalınmış hali.*
  2 ... the kene
 2. 2.
  Heard Adası ve McDonald Adaları'nın internet ülke kodu. * * *
  ... mahallenindelisi
 3. 3.
  Isvecli giyim markasi. Makul fiyatlara yuksek orta kalited urun satar. "herkese/her keseye moda" olarak tanımlanabilecek bir stratejiyle çin, hindistan, türkiye, romanya ve bulgaristan gibi ucuz iş gücü olan ülkelerde fason üretim yaparak avrupa ve amerikada modaya uygun ve de rakip mağazalardan ucuza giysiler, aksesuarlar, iç çamaşırları ve makyaj malzemeleri satan mağaza. Kicikirik polonya da bile var benim ulkemde niye yok dedigim ama dusundukten sonra ulen gelse butun ciks takimi bir ornek H&M giyinir de ondan dedigim olay. Bence de gelmesinler. Yoksa ...
  2 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 4. 4.
  (bkz: helloma molle)
  ... cevapsiz soru
 5. 5.
  türkiye'de şubesi olmadığı için bir şey zannedilen ama yurtdışında tikky'lerin kesinlikle tercih etmediği mağaza zinciri. gerçekten ucuza, gerçekten güzel şeyler bulabilir ve türkiye'de havanızı atabilirsiniz. ama şubesi olan ülkelerde genellikle orta gelirlilerin tercih ettiği bir yerdir.
  2 -2 ... sentir que no me dejaras
 6. 6.
  katy perry'nin bir şarkısında eski sevgilisine 'i hope u hang yourself with your h&m scarf' dediğini hatırlatan markadır.
  (bkz: ur so gay)
  2 ... improper
 7. 7.
  hollanda'da aynı caddede 10 tane olması muhtemel ucuz giyim mağazası, bazı modelleri türkiye'de üretilir söylenti yakın zamanda 4 şube ile istanbul'da açılacağı şeklinde,deri montlar burda 35 euro bakalım istanbul'da kaça gümleyecekler.
  1 ... roy orbison
 8. 8.
  ürünlerinin çoğunu türkiye'de üretip hala türkiye'ye bir mağaza açmayan marka. kasım 2010'da forum istanbul'a açılacakmış eğer doğruysa. o değil de forum istanbul ne lan?
  ... ignesi kirilan sivri sinek
 9. 9.
  (bkz: hmm) msn de olmazsa olmazdır.
  -1 ... samedov
 10. 10.
  turkiye ulkesi sinirlarindaki ilk magazasini 4 kasim'da bayrampasa forum avm'de acacak olan dunya devi tekstil magazasidir. davetli olsam da katilsam diyorum keske acilis gecesine!

  h&m kelime anlami olarak su sekilde bildigim kadarini aciklayabilirim:

  h: isvec dilinde hennes kadin demek. magaza ilk olarak bayan kitleye hitap etmekte imis.
  m: mauritz diye erkek tekstil urunleri satan bir magaza ile birlesilince ortaya h&m cikmis.

  turkiye'de etkilerini ve potansiyeli gorecegiz.

  st
  1 ... markov chain