bugün

klavye hızına güvenenlerin girdiği, son derece iyi, klavye hızı yarışması sitesi. meydan okuma, alfabe ve refleks yarışmaları bulunuyor.

http://www.hizliyaz.com

ayrıca son yarışanlarda şuan birinci olduğum site.
kullanıcılarının çoktan metinleri kopyalayıp yapıştırarak hile yaptıkları site olmuş. 3. denememde gördüm, ki bir insan nasıl önce benden 3 kat yavaş olur da aniden ve toplam 4 saniyede beni aşar? başka türlü mümkün olamaz bu. parmaklarına ilham mı gelecek? ama komik olan şu, arkadaşım orada hile yapınca listede ilk bilmem kaça girince daha hızlı yazar hale gelmiyorsun ki. oh işte ben senden hızlıyım hilekar kardeşim. *
bugün inci sözlük mensuplarının işgal etmiş oldukları, klavyede yazı yazma hızınızı ölçebileceğiniz sanal bir platform.

inciden nameler: görsel
an itibariyle tüm zamanların en yüksek 7. skorunu elimde bulundurduğum sitedir.
inanılmaz eğlenceli bir sitedir. noktalı virgülünden noktasına kadar her noktalama işaretine hassasiyeti vardır.
dehşet eğlenceli bir site.
eğlenceli bir site. ayrıca ne kadar hızlı yazdığımızı da görmüş oluyoruz. antrenman, meydan oku, refleks ve alfabe gibi etkinlikleri var. ayrıca meydan oku kısmında milletle yazma hızını kapıştırmaktan haz alıyorum. evet işsizim.