bugün

sekizinci nesil yeni yazar. *
umut sarıkayanın burun çekme ve sümkürmek için pek sık kullandığı ses yansıması.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/a%C4%9Flama-melis-792/
(bkz: diego alfredo lugano moreno/#11450427)
iyi demiş yazar.
hoşgelmiş ayrıca.
(#11494949)
scout kelimesinin bilinmesinin sadece fm oynamanın alameti olduğunu düşünen yazar.scout lan herkes bilir yani azıcık futboldan anlıyosa.
doğruyu yazmış yazar. kime göre? bana göre. bir başkasına yanlış gelebilir, karışmam zaten. ama doğruyu yazmıştır. (#11552516)
o sebeple asla unutma arkadaş hani o tribün şovlar falan var ya, hah o işlere fazla kanma derim ben sana. ben 30 yıldır bilirim bunları ve o sebeple şunu yazmıştım:
(bkz: kolpa çarşı)
istisnaları vardır mutlak ama bu fikrim değişmeyecek asla, tabi bu da bana göre.
(#12470914) entry'si ile tebriklerimi toplamış yazardır.
nickiyle dikkat çeken yazar. umut sarıkaya'dan tatlı esintiler salmış sözlüğe. hoşgelmiş.
uyumak istemeyen, vatansever 8. nesil.candır, var olsun.
sanırım sevgilisi tarafından terk edilecek yazardır.
ödemeli mi, yapma kaptan, ödemeli aranmaz.
genç kızların sevgilisi, karizmatik yazar.
msn zirvesinde hoş sohbeti ve harika müzik paylaşımlarıyla dikkat çekmiş yazar.
9 ağustos 2011 msn zirvesi'nde kaliteli bir sekizinci nesil olduğunu gösteren hoşsohbet yazar.
uğruna ekşi sözlüğü bırakıp uludağ'a gelmemi sağlamış delikanlı yazar. kötü gün dostu iyi gün yoldaşı. adamın hası.
kullandığı nick ile kendime yakın hissettiğim yazar.
(#12759846) Tanımam etmem ama yine de gönlü olsun. Hoş gelmiş.
adamsın adam. 18 ağustos sübhanallah ibretlik iftar zirvesi'ne gelerek bizleri şereflendiren dostum. iyi ki geldin iyi ki tanıdık seni hacı.
bizimkiler, sizinkilercidir. ayrılaştırmayı sever.
18 ağustos subhanallah ibretlik iftar zirvesi'nde tanışılan yazar dost.adam gibi adamdır, var olsundur.
(#13017662) genelde uzun entryleri okumam ama ilk cümlesi merak uyandırmış yazar.
söyledikleri doğru ve okuduğuma da pişman olmadım. ama sanki yine de anlattıklarında önemli bir eksiklik var gibi geliyor.
(#13214652) alıntı yapılıyorsa kaynak belirtilmelidir.
fikirlerini ve yazılarını takip ettiğim güzel yazar.
uzun zamandır göremediğim görüşemediğim dostum. eksikliği hissediliyor.
yorumlarından vasat olduğu anlaşılmakta.
hoş gelmiş yazar.
yüzyılın tespitini yapan yazar.
http://www.uludagsozluk.c...gosunda-ki-inanılmaz-sır/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar