bugün

Neredesin firuze dediğim ve azcık geçmiş doğum gününü enn içten kutladığım canım yazar.
yıllar yıllaar önce bugün doğmuş yazar. doğum günü çok kutlu olsun, kendisi çok mutlu olsun.

akşam mum üflerken istanbul'a taşınmayı dilesin ya da çok zengin olduğunda beylikdüzü'ne havalimanı yaptırsın.*

çok severim.
sol tarafta kullandığı ismi görünce tanıdık gelen ama çıkartamadığım yazar.
(bkz: #21898921)
yok ulan yok. bi terbiyesizliğini ya da manyaklığını görmedim, göremem de kanımca. hatta totem yaparsak, sayılı bulunacak adamlar listesinin başlarında gelir. he kapıma baltayla dayanmışlığı vardır, o ayrı.*
nargileler sizden, ağızlıklar benden diyerek yazarları zirveden kaçırdığını sandığım zat. Şaka bir yana; güleriz ağlanacak halimize.
30 kasım nargile zirvesi'ne katılmamamın sebebi olan yazardır.

sahi onu bunu bırakalım da, 2020 olimpiyatları'na istanbul yerine beylikdüzü aday olsaydı tokyo'nun şansı olmazdı diyorlar.
şu tespiti (#21725624) neden ondan önce ben yapmadım diye hayıflanmama neden olan yazar.
kahveleri içip içip parasını bana ödeten ama karşılığında bana şoförlük hizmetinde bulunan canım yazardır kendisi.

edit: nickaltı'na pisleyeceğim konusunda uyarmıştım sayın yazar.*
nerdesin sen aga ya.
insanların çok benzer şeyleri, çok benzer zamanlarda, çok benzer yerlerde, birbirlerinden tamamen habersiz yaşayabileceklerinin kanıtı yazardır.

troll'ün kesinlikle değil, adamın harikulade dibi yazardır. iyi ki yazardır.

edit: bir insana denk gelebilecek en düzgün insanlardandır, büyük şanstır.
ÇOK DUYGUSAL VE ÇOK CENTiLMEN BiR YAZAR.
düşüncesinin aşırı sığ olduğunu düşündüğüm yazar.
hani kimisi at gözlüğü takar ya işte o gözlükler bu arkadaşta bildiğin moda şeklindedir.

kendisi zokora nın emre ye attığı tekmeyi meşru görmüş ve buna müsamaha göstermiş kişidir.
dahası emre yi tekmelemesini meşru görmüş ve bunu övmüştür.

bunu yapan kişi katilden farksızdır.
hararetli bir tartışma içersinde olduğum yazar.
(#19621358) osmanlı'yı yıktı diyorsak kendi başına yıktı demiyoruz. daha onun gibi niceleri var. okunmasın diye eski alfabeyi yasaklayıp, tarih kitaplarını kağıt olarak bulgaristan'a sattıysa, 6 asırdan fazla ayakta kalan, üç kıta, yedi denize hükmeden osmanlı'nın şeriat'ını kaldırıp batı sistemlerini, batı kültürünü getirdiyse onun da bu yıkılmada büyük bir payı vardır.
(#19562962) sağ gösterip sol vurmuştur. ama vurmuştur.
40 yaşında adam. maliyeci olduğu söylentileri var.
senaryo gibi askerlik hikayesi var.
(#17706777)aşırı heyecanlı yazardır, sanırım kendisinde panik atak var acil şifalar diliyorum kendisine. bu arada ss aldım.
öyle böyle bir yazar izlenimi verdi.
(#15826289) yarmıştır.
yüzyılın tespitini yapan yazar.
http://www.uludagsozluk.c...gosunda-ki-inanılmaz-sır/
hoş gelmiş yazar.
yorumlarından vasat olduğu anlaşılmakta.
uzun zamandır göremediğim görüşemediğim dostum. eksikliği hissediliyor.
fikirlerini ve yazılarını takip ettiğim güzel yazar.
(#13214652) alıntı yapılıyorsa kaynak belirtilmelidir.