bugün

yarı siyahi bir gayri meşru çocuğu varmış. zenci+ sarışın töbe töbe.
Diktatör ülkelerin istemediği lider.
fbi tarafından bugün itibariyle başkan ilan edilmiştir. geçmiş olsun.
Çok güzel bir mature.
Bataklığın kanalı ,olarakta adlandırılır. savaş suçu işlemiştir. ve devletin sırlarını yüz üstüne çıkarmıştır. başkan olmazsa büyük soruşturma başlayacak.
Amerikan başkanı olduğu takdirde ortadoğuda müslümanlar kıtır kıtır kesilecektir.
amerika'da ünlüler tarafından fazlaca desteklenen amerika başkan adayı. herkes gözlerini donald trump'a yoğunlaştırmışken alttan alta terörizm destekleyen biri
ezilecek adamdır.
Seçilemiycek. Demişti dersiniz.
abd yeni başkanıdır.
kadından lider olmaz. kadın bir lider çok vicdansız olacaktır. aklınızın alamayacağı kadar vicdansız olabilir. daha çok deneyimlerime bakarak söylüyorum ki hillary başkan olmamalıdır.
Ölümsüzlüğü bulmus kadın.

Yoksa son unicorn'un kanını o mu içti diye sordurtur. Eger oyleyse haram olsun.
korkut boratav yazısından;

Obama’yı Libya’ya karşı NATO saldırısına ikna eden kişinin Dışişleri Bakanı Clinton olduğu biliniyor. “Zafer”, 20 Ekim 2011’de Fransız uçaklarının saldırısı sonunda Kaddafi’nin önce yakalanması; sonra da öldürülmesiyle gerçekleşiyor. O tarihlerdeki BBC haber bülteni, “Kaddafi’nin bir bıçak veya sırıkla tecavüze maruz bırakıldıktan sonra” öldürüldüğünü duyuruyor. Bir yıl sonra (20 Ekim 2012’de) Guardian’da Martin Chulow, tanıklarla konuşuyor; ölüm öncesi filmleri inceliyor ve sözü edilen tecavüzün, “çamurda yatan Kaddafi’ye bir mücahit tarafından süngü ile” gerçekleştirildiğini ifade ediyor.

Bu sahnenin videosu TV’lerde gösterildi. ABD Dışişleri Bakanı’nın aynı sahneyi izlediği bit TV programını da tesadüfen izledim. Clinton’un yüzünde donuk (herhalde “muzaffer”) bir bakış ile “veni, vidi and he’s dead” dediğini bugünkü gibi hatırlıyorum. Bu, Jül Sezar’ın M.Ö. 47’de bir savaş galibi olarak (elbette Latince) söylediği rivayet edilen “veni, vidi, vici” (“geldim, gördüm, yendim”) ifadesine öykünmedir. Hanımefendinin “muzaffer savaşçı” ruh hali, bir yıl bile sürmedi. 11 Eylül 2012’de ABD Bingazi Konsolosluğu, Libyalı “başka mücahitler” tarafından işgal edildi; Büyükelçi Stevens öldürüldü. Nato devletleri ve ABD Libya’dan kaçtı; ülke çeşitli cihatçı gruplar arasında paylaşıldı.
eşi kendisini bu eşini aldatıyormuş. başkan olcam diyor tip olarakta bizim çakma ülkücü asenaya benziyor.
orospu kaltagin tekidir, nasil bir midesi varsa esinin kendisini aldatmasini, monica lewinsky yi nasil sindirebilmis kaltak,
trump en azindan bu iddialari tv onunde acik acik anlatti yasadi ve savasti, hillary yavsagi hep oteledi bunlari, ayrica hillary clinton suriyenin kuzeyinde bulunan sayisi 45 bini bulan kurt guclerine turkiyede bile olmayan agir silahlardan vermeyi planliyor, boyle bisey olursa basimiz cok agriyacak o kesin, hillary ulke bolmeyi, askeri mudahaleleri cok sever, tam bir seytandir, tez zamanda sikilmesi gerekmektedir.
Bugun degil mi lan secim?

Baskan adayi.
Yarın başkan olacak olan.
Zenci başkan, kadın başkan, ondan sonra da gay başkanda sıra. At fava bekle her grubun ağzına bir parmak bal çalma olayı.
allah ın izni olur thor un izni olur zeus un izni olur. kaybetsin lan.
Sana başkanlık yaptırmayacağız!
olmasin lutfen bu baskan olmasin, libyayi iraki suriyeyi kan golune ceviren bu anasi sikisken lutfen baskan olmasin.
görsel

her gördüğümde aklıma bu gelir. (bkz: prison break) (bkz: patricia wettig). hillary clinton'ın huyu da suyu da aynı bu kadın gibidir. Sinsidir. Yılandır.
seni başkan yaptırtmayacağız!
Sadece aptal feministlerin destekleyeceği kadındır.

Aptal olmayan feministler aslan yeleli Amerikan kartalı trump yoldaşımı seçerdi.
Zamanında first lady olarak görev yapmış şimdilerde başkanlık için bi taraflarını yırtan nefret edilesi geberesicesi eşek.
Hillary elit gorunumlu seytandir.
Trump biraz daha topluma yakin gorunumlu seytandir.

Sonuc olarak ikisi de seytandir.

Bizi silklemez.
yeni abd başkanıdır. Seçim sandıklarında bir akrabamız görevli o söyledi şimdi.