bugün

new york belediye baskani galiba. bi de eski abd baskani bill clinton'un esi oluyor. bi sonraki secimlerde, demokratlarin baskan adayi olarak kazanacagina kesin gozuyle bakiliyor. hayirlisiyla 2009 gibi amerika, irak'tan cikacak yani. secimler 2008'de, sabirsizlikla bekliyoruz.
(bkz: ehven-u ser)
ayrıca amerika'nın en iyi yüz avukatından biri olduğu söylenmişti. * *
amerika da ki türk lobisinin binyesine almaya çalıştığı, sıcak ve güzel tavırları ile buna layık olan kişi. amerika da ki türk toplumunun verdiği iftar yemeğine katılmış güzel bir konuşma yapmıştır.

memnuniyet yaratmıştır. eşiyle daha fazla ilgilenmesini temenni ediyoruz. * *
kendisi 2008 yılında demokratlardan başkan adayı olduğunu açıklamıştır. aynı partiden bir zenci aday daha çıkmıştır.
aldatılmış kadındır. ben şahsen hilary olsam o bill i yaşatmazdım. *
eşi bill clinton'ın oval ofis macerasının intikamını almak için başkanlığa aday olduğu söylenen senatör. * *
yazar aytunç altındal ın 2 sene önce george w. bush'tan sonra amerikan başkanı olacağı dediği bu sıralar kesin başkan gözüyle bakılan bill clinton'un eşi.
2008 deki başkanlık seçimlerine aday olan ve her daim monica levinsky skandalı ile anılacak olan bill clinton'ın karısı kişi. yaptığı açıklamalarla amerikanın varolan ırak politikasını desteklediği görülmüştür. başkan olsa daha beterini yapacağının hatta yüzüne gözüne bulaştıracağının sinyallerini vermektedir maazallah.
açık bir ermeni soykırımı destekçisi olup "ırak sorunu" hakkındaki söyledikleri nedeniyle baya bir yuhalanmıştır.

adaylardan da anlaşılacağı üzere, kim gelirse gelsin, sam amca her zaman başkan.
(bkz: fcuk you hilary fcuk you)
(bkz: dişi buşt)
müslüman bayan asistanı ile arasından g-string sızmayan sarışın.
(bkz: Huma Abidin)
görsel

eşi bill clintonla.. sanırım flört ettikleri dönemlerden.
2008 de büyük ihtimalle usa başkanı olacak hatun kişi. kocasının bıraktığı yerden devam eder umarım. zira dört gözle beklemekteyiz oval ofis maceralarını.
başkan olduğu taktirde dünyadaki ülkelerden tek tek özür dileyecek olan kadın.
zamaninda kocasi hillary'nin senatorluk secimlerinde kullanilmasi icin cekilen bir reklam filminde oynamisti gayette komikti filmin sonunda hillary makam arabasina biniyor bill'de arkadan kosturuyordu unuttugu birseyi yetistirmek icin yani sonuc olarak ailecek rahat insanlar..
zor günler geçiren bağyan. başkan olamayacağı kesinleşti gibi birşey.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=180&sz=90569
(bkz: abd seçimlerinde hillary clinton u desteklemek)
yale universitesini bitirmis amerikali siyasetci. ayni zamanda new york senatorudur. turk dostu oldugu dillendirilir. new hampshire on secimlerinde sonra, nevada'da da kazanmasi barack obama karsisindaki sansini arttirdi. buyuk ihtimal kasim 2008'de beyaz sarayda gorecegiz kendisini.
başkanlık seçimlerine aday eski başkanın eski eşidir.sayet başkan olursa (sözde) ermeni soykırımını tanıyacagını söylemektedir.
Sicko adlı filmde hayat sigortalarıyla ilgili bir ugraslar vermiş ama sonunda boyunun erisemiyecegi adımlar atmaktan vaz gecirilmiş ustune bagıs yapanlar listesinde ikinci olarak gozukmek ugruna o kadar amerikalı sigortası olmayan insanları yuzustu bırakmıs kişidir.
başkan seçilmesi halinde amerikan ordusunu ırak tan çekeceğini açıklamış.ırak işgali için "kazanamayacağımız bir savaş" açıklaması yapan hillary clinton "savaşın ABD nin ekonomik ve askeri gücünü yıprattığını, ABD nin ulusal güvenliğine zarar verdiğini, yaklaşık 4 bin Amerikalının hayatına mal olduğunu ve binlerce kişinin de yaralanmasına neden olduğunu vurguladı.
haberin ayrıntıları ; http://www.ntvmsnbc.com/news/439533.asp
gulumsemesine uyuz oldugum insan. cumhuriyetcilere tercih ederim kendinisin lakin gulumseyince cok samimiyetsiz geliyor bana.
Derin Amerika'nın Neocon geleneğini ve uluslararası politik stratejisini devam ettirmek adına tam yerine koyduğu piyondur. Karşısına da zenci bir kardeşimizi çıkararak durumu iyice sağlama almışlardır. Amerikan halkı asla yönetimi bir zenciye vermeyecektir. Böylece finale geldiğimizde 2 neocon piyonu mCCain ve Hillary'den kim kazanırsa kazansın, kazanan derin ırkçı evanjelist Amerika olacaktır.

not: Hillary - neocon ne alaka diyenlere satır aralarını okumalarını öneririm.
ilerleyen saatlerde başkanlık seçiminde çekileceğini açıklayacak olan siyasetçi.
artik resmen adayliktan cekilmistir.
güncel Önemli Başlıklar