bugün

mükemmel bir android oyunu.

https://play.google.com/s...nZXJzb2Z0LmhpbGxjbGltYiJd
Rekorumun 5978 olduğu oyun. Güzeldir, hoştur, basittir fakat bağımlılık yapar.
bağımlılık yapan oyundur. yeni araç açayım yeni harita açayım aracı geliştireyim derken vaktinizi katledersiniz.
tüm araçları açmama ve son seviye geliştirmeme, tüm bölümleri açmama, toplamda 12 milyon altın biriktirmeme rağmen halen deli gibi oynadığım uygulamadır.
deli gibi müptelası olduğum oyun. sıkıldın mı, kavga mı ettin, otobüste misin, kafede misin; fark etmez, al arabayı çat çat kır boynunu elemanın.*
ilk indirince bu ne lan dediydim, millet bu kadar bunu mu övüyo lan dediydim. yarrak gibiymiş amk dediydim. amaaa allah belamı versin baamlısı oldum.
oynayanı bağımlısı yapan oyundur.
moon haritasinda en uygun aracin motosiklet oldugu ve havada taklalar atilarak en yuksek puanin kirildigi oyundur. tank beklentilerin cok altindadir. arkadas tirmanamayan tank mi olur.
android'in işe yarar tek oyunudur.
En iyi android oyunu. Sonu yok mu bunun merak etmekteyim nereye kadar surucez bunlari? Ayrica tanki tamamen upgrade edin takir takir tirmaniyor namussuz.
motocross aracını modifiye ederek bölümleri birer birer devirdiğim oyun.
Altın biriktirmek için ay bölümü kullanılan basit ama iyi tasarlanmış mobil bir oyun.
cok zevkli bir oyun. hele de kamyonu en son ozelliklerle donatip daga tasa lambur lumbur tirmanmak baska guzel. ama bazen cok sinir bozuyor.
en son benzin ve para hileli versiyonunu kullandığım, buna rağmen 9000'i geçemediğim android oyunu.

s3'ü s4'ü olmayan arkadaşlar için biçilmiş kaftandır.
Güzel oyundur. Malesef takla atmayı falan öğrendikten sonra aynı tadı vermiyor ve sıkıyor. Sonuç: silinmiştir.
gerçekten güzel bir oyundur. oynayanı bağımlısı yapar ve kesinlikle tavsiye edilir.
son güncellemeler dahil bütün bölümleri ve arabaları açtığım android işletim sistemi'nde oynanabilen bir oyundur.
mavi araba en iyi araba sayılabilir. onunla otoyol bölümünde 7000+ yol gittim. çamurlu bölümde ise 2200'e ulaşmaya çalışıyorum kaç gündür ama olmuyor, bir yerde bir şey oluyor ve yanıyorum.

günler sonra gelen edit: çamurlu bölümde 2200'e ulaştım. zevkine oynuyorum artık.
sık sık güncellenen bir android oyunu. güncellemelerde yeni yollar ve en önemlisi yeni araçlar oyuna ekleniyor. yakın zaman önce oyuna bir güncelleme geldi ve oyuna ambulans eklendi.

http://4.bp.blogspot.com/...600/hill-climb-racing.png
https://www.google.com/ur...OxvxYDW2Q-Wp7OrmO0LCe3zsQ
güzel ama bir süre sonra insanı bayan bir oyun ilklerde zevkli gelir sonra hiç keyif almazsınız ama deneyin bi.
güzel oyun fakat yolların sonunu gören olmaması olumsuz tarafıdır. finişi gören var da ben mi bilmiyorum yoksa?
Tank ile ayda yolculuk etme şansı verdiği için sevdiğim oyundur.
Oynarken illuminatinin burada da kendini gösterdiğini fark ettiğim oyun. Ulan adamların işi gücü yok sağa sola piramit ve her şeyi gören göz yapıyorlar.

görsel
Çabuk sıkan oyun tek kötü yanı bu.
Quad bike ile highway'de puan kasmak iyi. Volcano'yu pek beğenmedim ama roller coaster'da gayet güzel.
Tavsiyem quad bike'ı güçlendirin ve o araçtan şaşmayın! Geri kalan araçlar fıs parayı boşa harcamaya değmez.
bağımlılık yapan araba yarışı.
en iyi aracın tank olduğu oyun.
moon bölümünde taklalar atılarak her bölümde altmış bin aşılır. paraları motosikletin gücüne harcayın, her tepeyi çıkıyor. forest bölümünde ilerlemek isteyenler tourist bus alırsa daha etkili olur.