bugün

entry'ler (685)

1999 yılından akılda kalanlar

Dün ne yemek yediğini hatırlamayan benim için silik bir zaman.

beşiktaş gs yi yensin götüme tank borusu sokarım

Belki yıllar sonra girdiğim sözlükte kukla'nın yine kaybettiği bir iddiaya denk geldim. Kukla'nın burada olmasına mı sevineyim götüne tank borusunun girecek olmasına mı bilmiyorum. *

bütün kürtleri öldürme hakkı verilse

Türk ve Türkçü biri olarak yazıyorum bu başlığı açan ve birlikte yaşadığımız insanlara etnik ayrımcılık yapan bölücüdür. Kürt deyince terörist ile özdeşleştiren sığ kafanız bu ülkeyi iyi yerlere götürmez. Politik olarak değil kalpten inanarak söylüyorum terör bağlantısı olmayan her Kürt kardeşimdir.

Not: Pkk orospu çocuğudur

ehliyetsiz araba kullanmak

Haklıyken haksız olmanıza sebep olmayacak durum. Kazaya sebep olan kusur başka, ehliyetsiz araç kullanma yaptırımı başkadır. Kesin bilgi yayalım.

üstteki yazara akşam ısmarlamak istenilen içecek

Gazoz diyen olmamış daha hayret.

fuhuş yuvası diye nerede dedim bana gösterin

Konuyu seks üzerine yoğunlaştırıp farklı zeminden sürmesine sebep olsa da şu anlamda hak veriyorum ki; üniversitelerin bir çoğu boş, bomboş. Şu an herhangi bir bölüm bitirmemiş, üniversiteye gitmemiş denmesin diye sırf üniversite ortamını göreyim diye okula giden yüz binler var.

Bu tartışmada bana garip gelen de şu; adam bunları söylüyor ama bu kadar üniversite açmanın yanlış olduğunu, her ile bir üniversite açmanın ciddi bir işgücü kaybı olduğunu, bu politikayı üretenlerin eğitimden anlamadığını söyleyemiyor.

bütün ihtimalleri gördüm en iyisi sensin diyen kız

Kötünün iyisini seçmek zorunda kalmış kızdır.

tanrıya daha yakın olmak

görsel

Bir yıldır peşimi bırakmıyor itneler. Ol ma ya cam!

Edit: vurmayın hristiyan olmayacam demek istedim.

faizsiz ev alma sistemi

Eskiden Eminevim vardı sadece. Sonradan Birevim, Finans Evim falan derken kayış koptu bir yerde; sarı evim, yeşil evim, benim evim, ne güzel evim, yar*k evim, kürek evim...

Yakında suyu çıkıp hepsi batabilir diye tahmin ediyorum.

yakmakla tehdit eden allah

Tehdit değil uyarı. Ahiret azap vs konuları açılınca aklıma hep 3 küçük Uygur kızını kırbaçla döven Çinli geliyor, yüreğiniz kaldırıyorsa açın izleyin sonuna kadar. Sonra cehennemin olması mantıklı gelmiyorsa sıkıntı sizde.

yurtiçi kargo çalışanının apartmana işemesi

Gelmedi demesinler diye işaret bırakmış.

çakmakla şişe kapağı açmak

Daha havalısı şarjör ile açmaktır.

neden yere tükürmemeliyiz

Çünkü neden tükürelim amk.

kürtten dost olur mu sorunsalı

Olur. Bu başlığı açandan olmaz.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

Beni veya okuduğum bölümü şöyle övüyorlar demek için bir yol bulamadım hepsini yazmış arkadaşlar.

maddi kaygılar olmasa yapılacak meslek

Sıkılana kadar tarım. Sonrasını bilmiyorum.

neymar ın 22 yaşındaki üvey babası

Kadın 22 yaşındaki oğlanı kafeslemiş, biz şaşkınız ama herkes de halinden memnun olduğuna göre dağılabiliriz.

tarihe tanıklık ediyor olmamız

görsel

covid 19

Herkesi eşit duruma getirmesi ve çocuklarda hafif geçmesi nedeniyle sempatik bulduğum virüs.

kontrol noktasında polisle tartışan yarbay

Adamına denk gelmemiştir. Aşağı yukarı bu ayarda bir olaya denk geldim yakın zamanda. Yetkili abimiz hiç tereddüte mahal bırakmadan haddini bildirdi. Tabi biraz hırpalandı arkadaş, olacak o kadar.