bugün

konserlerde bu parçadan sonra "we saluteee youuu" diye bağırırlar... süperdir..
final destination'da da kullanılan ac/dc şarkısı.
süper gaz olan ve insana "hadi lan grup kuralım rock'n roll yapalım" gazını veren efsane AC/DC şarkısı.
insanı, yapıldığı tarihlerde * ruhsal bir yolculuğa çıkaran müthiş bir hard rock albümü. ayrıca albüm yapıldıktan yaklaşık 1 sene sonra hayatını kaybeden efsane vokalist bon scott da albümle aynı adı taşıyan şarkıda "I'm on the highway to hell" diye çığırarak ilginç bir ironiye imza atmıştır.
ac/dc nin stairway to heaven'a * açık bir gönderme yaptığı isime sahip albüm.
hakikaten efsane bir şarkıdır. arabada tam gaz yol almaktayken bu şarkıya bağıra bağıra eşlik etmişliğim, hemen akabinde tırsıp 'töbe yarabbim' demişliğim vardır.
supernatural soundtrack de kendine yer bulmuş aşmış klasik. tıpkı back in black gibi.

Burdan da ac/dc'nin ne kadar öte olduğunu anlıyoruz.

http://www.youtube.com/wa...?v=kYqMXRCYqi4&fmt=18
bir acdc klasiği olmakla beraber grub için bir dönüm noktası olmuş. grubun tarihinde önemli bir yeri vardır.
Araştırmalara göre cenazelerde en çok çalınan şarkıların başında geliyormuş aynı zamanda.
iron man 2 da da soundtrack olan parça.
burdan supernatural' a sesleniyorum. bundan sonraki bölümlerini izlememi bu şarkıya borçlusun. bil istedim.
herkesin kafasının iyi olduğu bir arabada son ses çalıyor hepbir ağızdan söyleniyordu. sonra ne mi oldu? sadece göle uçmaktan son anda kurtulduk fazlasıyla tırstık hemen demet akalın'a geçtik. *
Konya - Ankara arasındaki yolda yazın yol alırken dinlenmesi gereken şarkıdır. Duruma uygundur.

"i'm on the highway to hell!"
insanı güçlü hissettiren, konserlerde seyirciyi ateşleyen gaz ötesi ac/dc şarkısı. çok sıkıdır.
tr: cehenneme otoban
back in blackten sonra benim için en iyi olan şarkısı.
akla hep supernaturalı getiren şarkıdır.
işe ya da kampüse giderken dinlenilmesi gereken şarkı.
Tüm ac/dc şarkıları gibi tadından yenmeyecek güzellikte gaz bir şarkı.
malak gibi otururken dinlenilmesi tavsiye edilir. şarkı bitince kendinizi bi anda masanın üntünde bulabilirsiniz.
how i met your mother'da 7. sezon 12. bölümün sonunda çalan şarkı. bu şarkıyı duyduğumda o final sahnesi aklıma gelir iyi yerleşmiş aklıma.
ac/dc sevmememe rağmen mükemmel bir introya sahip şarkı.
gece gece evdeki koltuklarla pogo yapmanıza sebebiyet verecek şarkıdır. ayrıca inanılmaz güzel bir solosu mevcuttur.
supernatural ve how i met your mother'da tamamı, house md'de küçük bir kısmı kullanılmış parça. kendini dinlettiriyor.
3 ay önce yaz tatilinde, karaoke gecesinde sahneye çıkıp kendimi rezil etmeme neden olan şarkıdır. Tabi bunda benim kalın sesimin etkisi de olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar