bugün

Gramaj kadar boy.*
Kendisinin instela'ya gidip burayı kötülelediğini, bokladığını söylemiştim. O Da iftira attığımı söyleyip tuğla gibi paragraf döşemişti. Bak ne buldum instela'nın şeydası?

görsel

Madem öyle; durmasana burada. 50 tane Bunun gibi entryin var da senin kadar işsiz olmadığım için uğraşmak istemiyorum. Siz instelacılar şu sosyal medyanın çöplüğünden başka bir şey değilsiniz. inciciler bile sizden daha kabul edilebilir.
muhabbet etmeye çalışıp edemediğim, lanet olsun sözlüğe de bu hayata da dediğim, ne yalan söyleyeyim kendisinden çok hoşlanmadığım ama yine de insaniyet namına her insana duyduğum kadar saygı duyduğum yazar.

çelişkileri var sıkça yaşadığı.

hipoglisemiden oluyor bence bunlar.
çikilata ye ecük bacım.
Yeşil gözlü hatunum ben fake hesabını da alarak Abaza ve meriç yuvası instela'ya geri dönmesi gereken yazar.
bu insan daha çocuk, olgunlaşması belki ömrünü alabilir, ama her şeye geç kalabilir.

ne yaptığı belli olmayan, her şeye saldıran yazarcık.
Linç mi var? Mevzuyu bilmiyorum merak da etmiyorum.
Alkolik oldum ile tibb i görünce tamam dedim yine bir operasyon var. Hadi bakalım rast gele.
linç, linç, liiiinç. alkolik oldum avlarda.

hexacığım, akıllara durgunluk verecek ne yaşayabilirsin ki sen aq? meme mi istediler? mal ya, alın bunu.
Siz onun icin burada birbirinizi yerken o biyerlerde yesil elma yiyip ters kopru kuruyordur.
korkunç birisi.
Biraz boydan biraz akıldan accık kıssa bir yazar.
Zoom effect. Bilemiyorum yani.
şimdi neden duyar kasılma üzerinden kendisine yürünüyor anlamak mümkün değildir.
Kendisini tanımıyorum ama yazdıklarına baktıkça kafanda bir iki imge oluşuyor . Kötü birisi mi ? Hayır . Sadece çok takıntılı profili çiziyor , böyle hastalık derecesindeymişcesine .
https://m.uludagsozluk.com/e/37793485/

(bkz: yav he he)
Jimnastikte köprü pozisyonunu bulan yazardır kendileri.
sanki şaka yapmamış gibi. yok yok bu ciddi.

(bkz: gogol vs tolstoy vs dostoyevski/#37916355)
Heyecanlanmış gibi geldi bana.
Allah akıl versin ibretlik bir vaka. Evet.
Ayqusu ile güzide sözlüğümüzün çıtasını haşa Allah katına çıkartan, koca yürekli reyiz. Evet
Parası var ama nerede harcanması gerekiyor demesi gereken mantığı yok. Allah yardım etsin zor tabii.
kıbrıslı (ya da kıbrıslı olduğunu iddia eden) bir ablamız. türk müdür, asimile olmuş helen midir bilmiyorum ama itici olduğunun farkında olmalı.

zito!
nedensizce aklıma, bebe rexha yı getirmiştir.
Her gördüğümde instagram takipçi hilesi sitelerini anımsatan nick.
iyi midir kötü müdür bilmem ama Bu kızın rahatlığına hayranım ben. Millet eleştiriyor, yeri geliyor hadsizler hakaret ediyor kız hiçbirini takmıyor. Yeri geliyor cevabını veriyor yerin dibine sokuyor gidiyor. Ara ara uğrayıp instagram gibi kullanıyor, bazen bilgi verip gidiyor bazen sikiyor formatı eyliyor viran. Ama temelinde mutlu, ne kavgada var ne iftirada. Helal olsun vallahi insan özeniyor.
Aman tanrım didim. Nüfus cüzdanını bile curetkarca paylaşan bir yazar. Biraz entrylerine bakayım dedim yuh ya. Yedi şeceresini paylaşmış. Daha neler göreceğiz artık.

(bkz: çok bilen çok yanılır)